Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako je došao Football Manager na Balkan?


Recommended Posts

Roske@

 

Šta ti? :D Ne bi se ovde trebalo skoro ništa menjati po meni. Što se tiče administracije, a tu pritom mislim na admine i globale. :)

 

Jedino kada bi se 20-tak članova iz prošlosti vratilo to bi bilo super, ali da budu aktivni na forumu. :) Razumem da mnogi nemaju više vremena..

Edited by SlobaGrobar
Link to comment
Share on other sites

Roske@

 

Šta ti? :D Ne bi se ovde trebalo skoro ništa menjati po meni. Što se tiče administracije, a tu pritom mislim na admine i globale. :)

 

Jedino kada bi se 20-tak članova iz prošlosti vratilo to bi bilo super, ali da budu aktivni na forumu. :) Razumem da mnogi nemaju više vremena..

 

Kako ne kontaš aaaaaaaa lol

Link to comment
Share on other sites

Čisto da pozdravim staru ekipicu! :)

 

Pokušaću da pobrojim tu neku stariju masu i da vežem nešto po čemu ću ih pamtiti, biće im drago da pročitaju svoje ime :D

 

1.Juanes (prvi me uveo na forum, i prvi pomogao oko svega)

2.Zeka (i njegovi tut-ovi se neće zaboraviti nikako, odličan dečko i dao je mnogo forumu)

3.Sparta (naši raspusti i noći i noći provedene na forumu)

4.Target (čovek koji će uvek imati moje maximalno poštovanje, ima mnogo razloga za to)

5.Paul i Roske (svakako idu u paketu jer ne može drugačije ,poznati su većini njihovi spamovi :D )

6.Stefan ako Denny Crane (moj brat, u isto vreme došli na forum, u isto vreme otprilike otišli, u isto vreme napredovali i uvek je bio tu)

7.Drugi Stefan aka Play aka Marco Reus (dečko sa kojim sam najbolji iz FM sveta i sa kojim ću se uvek čuti. Pamtiće se sve od prozivki i svadja pa do priča sa fejsa inače je on sa mnom kao i ja sa njim imao najduži CHAT na fejsu od svih svojih prijatelja, ne znam da li je to idalje situacija :D )

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

neće da mi ubaci ostatak pa neka edituje neko od modova: D

 

8.Vrag (i njegov burni temperament :D inače odličan dečko)

9.Zola (huligan mali :P, ali svakako odličan dečko i neko ko je bio vrlo dugo tu. Sećam se kako se kurčio sa tut-ovima)

10.Bojana :D (Roske i Paul su krivi za taj nadimak čini mi se, takodje moj brat ganci koga malo lupaju komplexi. I koga sam obožavao da ložim kada ih dobijemo po običaju :D)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozvao sam ja Plejboja, trebalo bi da dodje.

I setio sam se Aksija, on je isto pre 100 godina bio ovde, jel zna neko sta je s njim?

 

Aktivan ali na CM-u

Link to comment
Share on other sites

Jebo ga ja kad moram iz 3 dela stavite ovo u onaj prvi post sve:

 

11.Džoni (i njegov poznati OFF deo. Verovatno još to drži i loži vas sa hranom i njegovim selom? :D )

12.visoki (neću mu nikad oprostiti pobedu na mom prvom online turniru u finalu :D )

13.Miloš aka milosizpisara (pamte se njegove priče naravno i pokretanje klanskog)

14.Necinho (Nebojša i njegovi sjajni taktički tekstovi...)

15.Terza (vidim neko je pitao dal ga se sećate ,naravno bilo je dosta sprdnje sa njim, odličan momak)

 

 

 

Ima tu još mase ali dosta je i ovo, setiću se svakako i: mali Džoni, Ruf i Markinjo ako Goku, Bobo itd itd mogao bih do sutra...

 

Naravno da se ne uvrede ovi još uvek aktivni i oni koje znate nisam ih namerno gore nabrojao to su sigurno: Ventus, Skipper, Ling, Dex, Madridista, Flekica (znam da mu je Vrag brat :P )...

 

Ako sam nekoga zaboravio jbg mnogo vas je. :D Ima moje izvinjenje.

 

 

 

@Stefane vidim da si pitao, čujem se ja sa Draganom povremeno...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Sale, Jasta brate. Nista se u offu nije promenilo, osim sto sam postao moderator tog dela. I dalje se pise o hrani. Skoro sam pomenuo svoje selo zbog fudbala. :D

Evo bas sam pre pola sata rucao. :D A u chatu napisao sta. :D

 

Neka nova pravila su se uvela. kao npr. spoiler kada se kace yt linkovi i vise od jedne slike. Itd itd.

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naša sam tablicu našeg prvog online turnira lol

 

Predstavljali smo ja Paul i Aksi i odradili odličan posa za debi :D

 

http://i48.tinypic.com/68bfvq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |