Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Svrha krilnih igrača


Bili Tić
 Share

Recommended Posts

Ne volim krila.

 

Na FM-u je generalno najlakše uzeti dva super krilna insajdera, koji mogu odlučivati tekme. U 4-3-3 napadač otvara prostor jer odvlači minimalno jednog igrača, i tu nastaje prostor, protivnički bek ne ide na njega jer wing back mu čuva leđa i tako ovlači još jednog igrača.

 

Što se tiče obrane, samo im je zadatak pokrivati protivničke bekove. Što se tiče njihove neiskoristivosti u sredini, za to služe 3 u sredini + napadač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Više uspjeha imam bez krila i logičnije mi je tako igrati. Dovoljna su 2 beka koja se drže uz liniju i nude za centaršut. od 4 ili 5 veznih 2 su polulijevo i poludesno, pa ako se otvori prostor po boku, mogu ga iskoristiti.

U obrani, uvijek je ključ zatvoriti sredinu, put prema golu puno je duži preko boka.

Link to comment
Share on other sites

meni su krila glavna pozicija jer ako su brza sa dobrim crossingom i pasom sa njihove strane imam hrpu asistencija...uvijek su mi najbolji asistenti i ne mogu zamisliti igru bez njih

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |