Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Voditi repku i klub: Previše ili ne?


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vodil sam na jednom save-u Hrvatsku i Everton i mogu reći da nije...naravno ako vam se da igrat tako. Iskreno jedno najviše pati reprezentacija zato jer se puno baviš klubom i nemaš vremena pogledati koju utakmicu da vidiš kako igra tko. Možeš vidjet statistiku po utakmicama da vidiš tko je u formi ali nije 100 % pokazatelj stanja kod igrača. Ali največi benefit vidim kod skautiranja igrača, recimo ja sam znao staviti skauta da ode u Hrvatsku i traži igrače tamo koje bih, ako su dobri, dodao na popis odmah... Tako rano otkrivam igrače :D

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ću biti kratak, ali precizan. Kod mene to zavisi od trenutka inspiracije, ali što da ne. Vodio sam na ovom FM uglavnom tako i igrao. I klub i reprezentaciju, ali onda mora duplo da se bude koncentrisan. Voditi reprezentaciju je dobro i zbog kluba i to može da se iskoristi u kasnijim sezonama i mladi igrače iz te zemlje dovode u svoj klub. Trenutno vodim Partizan i Ukrajinu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Uvik radim tako i samo sam jednom vodija repku tj. počea sa njom i to na FM 09 Španjolsku.

 

Problem je šta se ne može posvetit jednako repki ako vodiš klub. Kad sam igra samo sa njom onda sam puno više vrimena ulaga u traženje mladih igraća i gledanja utakmica, pračenje forme. Rezultat su bili puno bolji rezultati nego kada sam vodija oboje. Kada to radim onda pozivam samo igraće koji najviše vride i ne gledam previše trenutnu formu. A ako slučajno vodim klub iz iste zemlje onda obavezno tu bude maksimalan broj mojih igraća iz kluba.

Link to comment
Share on other sites

meni asistent igra prijeteljske sa repkom i sa klubom tako da ja igram samo one važne utakmice on uvijek izgubi ili jedva pobjedi ali nije da me dira...malo me živcira ono dodavanje igrača kad se netko ozljedi i hrpa nepotrebnih novosti kada vodiš repku sa klubom ali zašto ne kad je to dio igre...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |