Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pozz


nogometaš11
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima. Bio sam ranije aktivan, no nakon nestanka interneta i obiteljskih problema bio sam odsutan s foruma, i tako zaboravio svoje kor. ime i lozinku. Nakon današnjeg "lutanja" po fejsu, vidio sam jednu objavu od Admina FM Balkana, te ga upitao što da radim ako sam zaboravio lozinku i kor.ime. On je odgovorio da ja napravim novi account, te kad se dosjetim imena lako će se to promjeniti. Zahvalio bih mu se na tome, i nadam se lijepom druženju. Da proširimo malo upoznavanje, dolazim iz Hrvatske, te navijam za Istru, Barcu i Borussiu Dortmund koja trenutno igra probu finala lp-a, rez je 1:1. Nogometom se bavim više od 9 godina, te znam svaki detalj nogometne igre. Menadžerom se također bavim dosta dugo, dakle igrao sam i onaj cm prije, tako da sam i s managerom ko i s pravim nogometom. Trenutno sam u financijskoj krizi, te si baš i nemogu priuštiti fm 13 kojeg se treba kupiti, ali tu je zato fm 12 kojeg svaki dan rado igram i smišljam nove "spačke". Pozdrav svima

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |