Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Osvojite Vip članstvo na mjesec dana!


Recommended Posts

Pozdrav svima koji još igrate FM 2012.

 

Sve što trebate je postavili sliku jednog od svojih rezutlata u ovu temu.

 

Nakon toga ćemo na facebook stranici okačiti vaše slike i koja bude imala najviše glasova dobiti će vip na mjesec dana.

 

Što donosi Vip: pogledajte u ovoj temi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Reklama postavljena na FB Stranici FM Balkana.

 

Zovite prijatelje koji igraju FM 2012.

 

Prijave,odnosno slike koje postavite ovdje, možete ih postavljati do 15.5 .2013.godine. Natjecanje će se održati ukoliko bude više od 7 natjecatelja,odnosno slika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaki član koji postavi sliku iz FM 2012 kada je igrao, ili ako i danas igra, dobiti će 10 bodova u FM tablicu.

 

Možete otići u temu kako vam ide, ili ako ste pisali karijeru, i samo izvaditi i kopirate ovdje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aktualna druga sezona, drugo kolo portugalskoga kupa i izbacivanje drugoligaša Belenensesa daleko najveći uspjeh još uvijek trećeligaša Fafea.

Inače da napomenem da nam je ždrijeb bio naklonjen u trećem kolu, prošli non ligaša i sada u četvrtoj rundi čekamo doma Bragu! \o/

 

http://img94.imageshack.us/img94/2797/fafevbelenenses.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde ovako. Osigurali smo jedan offline nalog besplatno za pobjednika!

 

 

I povećati kvotu na 15 bodova.

 

Do 16.5 mora biti minimalno 10 natjecatelja, zovite prijatelje, poznanike, nek postave sliku, i 16. biramo pobjednika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.pohrani.com/f/b/wH/14iqkutk/1/man-utd-v-chelsea-inform.png

 

http://www.pohrani.com/f/H/Xa/QC3oEtU/1/man-utd-v-chelsea-split-.png

 

Za one koji ne znaju čitat SS, riječ je o uzvratnoj tekmi polufinala Lige prvaka. Nakon što smo se u prvoj, na Stamford Bridgeu, pošteno osramotili izgubivši 2-5 (nisam mogao vjerovat kako su nas nadigrali i doslo mi da sve steram u tri lepe i dam otkaz, al još sam bio u igri za naslov prvaka Engleske, pa sam ipak odlucio da ostanem do kraja i da vidim kako ce moji biseri odigrat na Old Traffordu). Kaznu za taj poraz su dobila sva četvorica iz zadnje linije tako da sam ih stavio na trasnfer listu i oznacio ih kao "not needed" :D

 

Sta reci o ovoj tekmi koju smo dobili sa 5-0 u Manchesteru, osim da sam nakon 90 minuta skakao po sobi k'o malo dete. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Novi natječaj. Poziv svima koji još igrjau FM 2012 da nam predstave svoju karijeru i priču

 

Prijave odnosno samo otvaranje karijera ću primati do 31.7, znači do kraja mjeseca.

 

Uvjeti su za održavanja natjecanja da se skupi minimalno 5 karijear i priča (3 trenutno), i da oni minimalno predstave jednu sezonu.

 

Imate još 8 dana, a pobjednik dobiva trofej karijere/priče mjeseca + vip od mjesec dana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |