Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Želim u novom Football Manageru..


Dino151
 Share

Recommended Posts

Par novina...

 

Recimo kada bi uveli neke nove role, na pamet mi pada taj Centralni winger, te sekundardni napadač. možda će netko od naših forumaša znati nešto više, ali recimo neke izbaciti, a ubaciti ove, ili od BWN i anchora napraviti jednu rolu.

 

2. Da uvedu recimo neke povijesne golove, tipa kada igrač zabije onakav gol kao recimo gol Van Bastena 88', dobiješ onaj anchivement (...), to bi bilo zanimljivo, a i nama bi donijelo novo natjecanje..

Link to comment
Share on other sites

Recimo u Pesu ima sekundarni napadač, jednostavno takva rola službeno ne postoji, može je se kreirati po PI, ali to nije to. Umjesto BWM i A bi uveo jednu univerzalnu holder rolu tipa Makelele. Kao što recimo vidimo da DPL sve više se koristi kao najzadnji igrač u 4-2-3-1 formaciji, (vjerovatno kod Pepa, pa Alonso, pa Arteta, i tu ima nekog prostora na napredak, ali mislim da bi uzimanje role DPL bio loš potez.

Link to comment
Share on other sites

Imas trequ...stu na AMC i inside forwarda na AMRLC. Ako si mislio na strikera imaš support opcije, a defensive forward, deep lying forward i sl. sami po sebi mogu biti "sekundarni" napadači.

Jedno je anchor man koji igra povučeno, više na postavljanje ispred samih stopera i manje agresivno, a drugo BWM koji ovisno od instrukcija može biti zadužen da pokriva cijeli teren s ciljem da uzme loptu.

Edited by Bili Tić
Link to comment
Share on other sites

Recimo u Pesu ima sekundarni napadač, jednostavno takva rola službeno ne postoji, može je se kreirati po PI, ali to nije to. Umjesto BWM i A bi uveo jednu univerzalnu holder rolu tipa Makelele. Kao što recimo vidimo da DPL sve više se koristi kao najzadnji igrač u 4-2-3-1 formaciji, (vjerovatno kod Pepa, pa Alonso, pa Arteta, i tu ima nekog prostora na napredak, ali mislim da bi uzimanje role DPL bio loš potez.

Inside Forward je slično ko Second Striker na PESu.
Link to comment
Share on other sites

Povučenu rolu ima u DLP, jasno da su to drugačije zadaće igrača, ali ima i DM-defend, ima zamjena za achora. Vjerujem da će Englezi to izmjeniti po svojim potrebama.

 

Što se tiče drugog napadača, niti je to Treq, nešto kao Mikharyan, mislim, možda bi bilo glup potez mjenjati cijeli koncept rola zbog par igrača, ali bi bar uveli toliko željene novine u taktički dio igre, i tako dobili na realnosti još više. Insider meni to nije to, mada, kada se gleda cijeli koncept Barcelone, to bi mogli biti sekundarni, ali recimo kada se gleda Real, Ronaldo je isto po vokaciji insider, pa često sam završava akcije.

 

Ajmo reći da bi to bio po meni spoj CM-a i Insider AMC-s, ali to opet nije to.

Link to comment
Share on other sites

Što se DM-ova tiče, sve 3 ponuđene role su neizostavne, kao što je i BWM neizostavan na MC, pa nema mjesta uklanjanju.

Ne znam šta očekuješ pod sekundarnim napadačem. Ako malo bolje objasniš, možda i shvatim. Mislim da je dovoljno napadačkih opcija koje igra razlikuje.

Ronaldo je inside forward pa je normalno da sam završava akcije...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |