Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Želim u novom Football Manageru..


Dino151
 Share

Recommended Posts

ono što mi najviše smeta je transfer sistem, evo objasnit ću na primjeru.

 

učitam 5 najjači liga i krenem sa Cityem, treba mi stoper i krenem po Hummelsa. uspijem ga dovest tek za 45 milja € odmah na početku igranja.

 

nakon nekog vremena napravim novi save gam, učitam isti tih 5 liga i krenem sa Realom, stoper mi ne treba pa tražim igrače na nekim drugim pozicijama. i onda ubrzo nakon tjedan dana u igri vidim da je City kupija Hummelsa za 15 milja €!???????

 

mislim ko je tu lud, di je logika?

 

i ista stvar se dogodi kad krenem sa bayom, čelzijem, juveom, itd. glupo i nerealno do bola. čim ja ne želim igrača drugi ga dobija ispod cijene, a ja ga moram debelo preplaćivat. tako je sa velikom većinom igrača, to bih htio da promjene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igram ga i ja ali me nervira konstantno nazadovanje u igri(ili bar ne-napredovanje. Mi svake godine ocekujemo igru koja nece imati bagova koliko je imala prosla a desava se suprotno. Ni meni nije grafika toliko bitna ali konstantna kolicina bagova i gluposti jeste. Jos jedna stvar: reci da je PES bulšit je stvarno neozbiljno-ovde mislim na Sony verziju jer PC verzija jeste :)

 

Ja i jedno i drugo igram jako malo, kao i nba.. kad izađe i to je to par nedelja. Ja sam baš fm igrač. Fifin Menadžer sam prestao da igram 2010.

 

Boemu slažem se sa tobom oko toga.. ali mene više od tog preplaćivanja nervira što klubovi stalno dovode iste igrače. Npr. učitam lige 5 i uzmem Čelzi Junajted dovede Alabu, ponovo učitam lige petice i uzmem Arsenal, isto će Junajted juriti za Alabom. Pre ili kasnije. To mi je malo glupo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grčki će biti na FM 14 zbog rekordne prodaje originala.. ne gubimo nadu da će se nekada piraterija iskoreniti ovde, ali to još nije realno. U svakom slučaju kupite original, imate dosta više pogodnosti itd. ovako uvek čekate na druge...

Link to comment
Share on other sites

Srpski ima više šanse ako je to pravilo, ili neka vodilja.. Ma da meni je svejedno, na engleeski sam se navikao, razumijem skoro sve i nije problem..

 

Ali teško, naše su lige relativno nebitne ostalim igračima tipa Englezi, Francuzi, koji se drže svojih i dovede naše talente..

Link to comment
Share on other sites

Isto i ja sam navikao na engleski.

 

Srpski ima više šansi zbog domaćeg jednog fm sajta. Prodato je preko 200 originala ove godine a sledeće kažu da će biti i još više, dakle 300+. Ide prodaja i za Hrvatski fm sajt, no.. mnogo, mnogo slabije od srpskog. :)

 

I vi prodajete, a vi se vodite za ceo Balkan ( ex yu) tako da.. :D

Edited by SlobaGrobar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj ME ne liči na ništa. Štopanje na grudima ne postoji. Igrač stoji sam na sredini terena, dobija visoku loptu i umesto da štopa i povuče napad, on udri glavom i normalno izgubi loptu. Takvih primera je bar 10 na utakmici.

Edited by Aksi
Link to comment
Share on other sites

Aksi, to nije match engine, to je 3d prezentacija utakmice. Za stopanje lopti na grudi je potrebno uvodjenje novih animacija i bolje grafike za FM. Ali se slazem da je ovaj match engine jako, jako slab. Ko zna kako su ga i s cime zakrpili. Valjda imaju dovoljno para sada da to poboljsaju u FM14.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja sam za. Jon Champion je savrsen za posao.

 

Ja bih volio kada bi ubacili opciju za poptuno sakrivanje ocjena. Tada bi igrace dovodili na osnovu statistike, nosa a i scouti i treneri bi imali vecu ulogu u ocjenjivanju igraca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |