Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Nove lige]Yugoslavia by Almighty


Almighty
 Share

Recommended Posts

File Name: Yugoslavia by Almighty

File Submitter: Almighty

File Submitted: 28 Mar 2013

File Category: Nove lige

 

Datoteka pod nazivom YUGOSLAVIA. Ovdje se nalaze svih 10 igrivih liga kup i super kup Jugoslavije.

Ostale datoteke su UEFA natjecanja kao LP, EL, Kup pobjednika kupova te SVjetsko i europsko prvenstvo. Enjoy :thumbup:

 

Click here to download this file

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Svaka cast sa ligama, svidjaju mi se kako si napravio, moze sugescija ili zamerka? Fale rezerni timovi Partizana i Crvene Zvezde, ako mozes da dodas, posto neki igraci ne nezasluzuju da budu u prvom timu pa zelim da ih prebacim u rezerni, a takodje i omladince bi prebacivao u rezerni tim ako nisu dobri, pa posle ih prodajem i jel bi mogao za mene da promenis kup sistem, posto 2. kolo kvalifikacije igra oko 500 i nesto utakmica pa moram da cekam 30-40 minuta dok ih preskoci i smorim se ko baba kad ceka na penziju, evo i kako da uradis ako imas vremena pa da mi posaljes u poruku:

*Kup:

Premier League, First League, Second League i Third League oni ne moraju kvalifikacije i pocinju od prvog kola to je (20+24+24+24) = 92 timova + 36 timova igra kvalifikacije za kup ( 1 kolo kvalifikacija), a to su Lower League, Lower League 1 i Lower League 2 (24+24+24) = 72 timova i to je 36 utakmica odnosno 36 timova ide iz 1.kola kvalifikacije u 1.kolo kupa sa jos 92 koji su direktno i to je 128 timova pa igraju 64*2 pa 32*2 pa 16*2 pa ide osmin finale, cetvrt finale, polu finale i finale. Da bi mi brze islo da nemoram puno da cekam

*Premije ako bi mogao da dodas za Second League i Third League, odnosno da dobijaju premiju na kraju sezone za odredjenu poziciju na tabeli, naravno da manje dobijaju premije od First League(druge lige)

*Ako bi mogao rezerne timove da dodas za Partizan i Crvenu Zvezdu

Link to comment
Share on other sites

rezervni timovi partizana i crvene zvezde su klubovi... znaći od partizana je teleoptik a od crvene zvezde je FK Šopot gle nema frke ja ti mogu promjenit to za kup ali nije isplativo. stavio sam tako da nebude zbrke. to što ćeka je zbog promjena u DB ili database-u. to je normalno zbog tolikih promjena u DB. u editoru je to malo drugačije mjenjat cijeli sustav...ajde da vas je više ai samo zbog tebe sorry frende ??? gle 3 liga i dalje nije bitna nek da se razvije sustav natjecanja dok se iigra...jer inače nitko ne gleda dalje od druge lige pa nisam htio ići dalje sa nagradama. ja mogu odraditi sve ali sam išao na to da nebude dosadno :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izvini sto te smaram, jel moze da se isprave ove greske

1.Od 2 sezone nema Lige Evrope, kvalifikacije pocinju 04.07.2013 prvo kolo ali nista niko ne igra i dalje sam preskakivao i nista nema Lige Evrope

2.Dolazi do Dumb Crasha sredinom oktobra 2013 u 2 sezoni i pokusao sam 4,5 puta i na default databese i na update ali nista uvek crash na istom mestu, cak sa mislio da je do moje igrice pa sam preskakivao standardnu srpsku ligu sto je u FM, i sve je ok nema crasha i Liga Evrope je ok, ali kada igram Jugoslaviju ima problem

3.Kada Jugoslavija sakupi koeficjent odnosno klubovi koji su igrali u Evropi i Jugoslavija dobija koeficjent koji se dalje rangira na listi,. npr. sakupi u 2012/2013 sezoni 4 poena i sledece sezone 2013/2014 treba da brani 0 poena (posto pre 5 sezona ima 0 poena) avtomacki u novoj sezoni sto je Jugoslavija sakupila 2012/13 4 poena se prebaci na 2007/08

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/T7EPL6D.png

 

evo ti dokaz da u 2. sezoni ima Lige Europe ;)

Do Crah Dumpa dolazi zbog igre najvjerojatnije. Jer ako ga nema kod mene nebi smjelo biti niti kod tebe. Možda ti je do kompa tko zna ali da su ove lige ne vjerujem. Najbolje da otvoriš taj moj fajl u editoru i provjeriš da li kod tebe sve štima.

 

Da i EURO koeficijenta inače nema više. Iz svake lige ide određen broj klubova u LP EL intertotocup i kup pobjednika kupova. Dobro za ovo zadnje sudjeluju samo pobjednici kupova domaćih naravno :)

Link to comment
Share on other sites

Aj pogledacu najverovatnije sam nesto zeznuo ili cu izbirisati data i onda opet ubaciti. Gledao sam u editoru i sve je bilo ok testirao pravila nacionalna i continentalna pravila, cak i uporedio sam orginalna sa Yugoslavijom data i otisao u continental izabrao Euro Cup i sve je bilo ok stiklirano,aj provericu na lapt topu dal je ok ako je ok znaci da sam na kompu nesto zeznuo, ili cu reinstalirati igru

Link to comment
Share on other sites

Aj da te pitam mozda malo glupo pitanje ja kada sam pocinjao da igram samo sam stiklirao Yugoslavija na pocetku kada birasas u databese i onda izaberem ligu Yugoslavija ili treba da stikliram ostale delove Uefa natjecanja? Mozda zbog toga mi ne radi i Stavio sam u Editor data/Yugoslavija (folder napravio) / i sve datoteke koje sam skinuo od tebe, ili sam mozda trebao da prebacim samo u Editor Data ono sto sam skinuo od tebe i da ne pravim nikakav folder i kad ulkjucujem jel treba da stikliram samo Yugoslavija ili moram i ostale Uefa Natjecanja posto to nisam?

Link to comment
Share on other sites

Radi. Ispravljena je greska. Problem je bio sto sam ja napocetku igre samo u databese stiklirao Yugoslavija pa je dovelo do ovih gresaka i da u igri imam Ligu Sampiona I ligu Evrope, a sada sam stiklirao sve tvoje fajlove i imam drugacije nazive. Imam i Intertotokup, Kup pobednik Kupova, Ligu Sampiona, Ligu Evrope... Testirao sam 6 sezona i sve je ok. u databese sam dodao premije za 3,4 ligu po pozicijama, a 5-10 sam dodao samo prva 4 tima da dobijaju premiju, takodje cu izbaciti ono pravilo za strance. Hvala na sjajnim ligama, malo da promenim ligu, posto igranje Srpske lige me smorilo a ovo ce biti intresantnije.

Link to comment
Share on other sites

heheheheh samo piči frende :wink: da moraš ostale lige odabrat..nezz zašto. gle ti si možeš mjenjat u editoru šza hočeš...ja sam stavio pravila za strance zbog domaćih igrača. da se lakše razvijaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Brate svaka cast ubedljivo najbolje uradjena YU - liga .Jedino sto ,me nervira je to sto se mnogo ceka kad je kup utakmica ako bi mogao samo da napravis da kup igraju ekipe od 4 lige pa na vise da se tu nebi cekalo molim te

Stvarno bi to mogao uraditi mnogo se ceka za kup. Kralju jel ces praviti ovo i za FM14?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |