Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Utakmice zbog kojih sam se nervirao


Target Man
 Share

Recommended Posts

Ajde da ovde postavljamo SS utakmica zbog kojih ste se nervirali

 

 

Evo jedna od mojih.Utakmica drugog kola Evro Lige protiv Čelzija.U prvoj utakmici u Londonu izgubio sam sa 4:1 i bio prosto nadigran.A u drugoj,na mom terenu sam pobedio 3:1 i bio daleko bolji od Čelzija u tom meču,ali me taj četvrti gol nikako nije hteo da izborim bar produžetke.Pa onda,ko zna šta bi bilo.Evo,pogledajte sami.

 

Euro cup 2nd knockout round -Leg 1

 

http://img190.imageshack.us/img190/6128/chelsea14.th.png

 

 

Euro cup 2nd knockout round -Leg 2

 

http://img691.imageshack.us/img691/796/chelsea31.th.png

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja kada bi postovao sve zbog kojih sam se nervirao malo bi bio jedan post. Nerviram se gotovo zbog svake utakmice,retko koji meč u Ligi dobijem laganice dok u kupu samo kada dobijem nekog niželigaša. U Ligi Šampiona se nesećam da sam sa bilo kojim timom imao lagan meč.

 

P.s. Brišite mi ova dva eura što ću dobiti za ovaj post. Ovo sam sada postovao a kasnije ću skrinove ako budem mogao da postavim. I da,svaka čast za ovu temu,još jedna "pametna" koju si otvorio. :cast:

Link to comment
Share on other sites

Ja kada bi postovao sve zbog kojih sam se nervirao malo bi bio jedan post. Nerviram se gotovo zbog svake utakmice,retko koji meč u Ligi dobijem laganice dok u kupu samo kada dobijem nekog niželigaša. U Ligi Šampiona se nesećam da sam sa bilo kojim timom imao lagan meč.

 

P.s. Brišite mi ova dva eura što ću dobiti za ovaj post. Ovo sam sada postovao a kasnije ću skrinove ako budem mogao da postavim. I da,svaka čast za ovu temu,još jedna "pametna" koju si otvorio. :cast:

Pa i ja sam imao milion utakmica zbog kojih sam se nervirao,a postavio sam SS utakmica kluba koji trenutno vodim

 

P.S. Za ove evre ne kontam,niti me zanima koja je tu fora.Ovde sam da tražim ili dam savet,da mi neko pomogne ili ja da pomognem.Ovde sam da se družim sa fanovima FM-a yo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |