Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Vas stil igre - diskusija!


Dino151
 Share

Recommended Posts

Evo da i ja bacim post na ovu temu,..

 

Moja karijera izgleda ovako nekako,.

 

Kad pickam klub gledam s kim je najzanimljivije u tom trenutku,.tko me se dojmio najvise,..tj,.neki klub sto stvarno treba pomoc u igri xDD

 

Taktika, 4-3-3 (barca style),.znaci volim da imam kontrolu lopte u utakmicama,da moji igraci odredjuju tempo utakmice i da su radisni,.tj da trce cijelu utakmicu,..volim napadacki nogomet sto ovu formaciju cini jos zanimljiviom,..

 

Sto se tice kupovine igraca,gledam po pozicijama sto mi treba,.uvjek jedan kvalitetniji mora doc,..i 1-2 mlada za buducnost tima,volim se osloniti na svoju mladez u juniorskoj skoli koji kasnije moraju postat noistelji ekipe,..

 

Sto se tice brojeva ,..10 je najbolji igrac u ekipi,..ako vec netko nosi 10 kad sam dosao u klub,.taj je nosi dok neode iz kluba ili dok se neumirovi,a onda taj broj preuzima najboljii igrac koji to zasluzi,..drugi najvazniji broj je 7,taj broj inace nose krilni igraci,.ugl 2. najbitniji igrac u ekipi,..treci broj po vaznosti je 8,taj broj nose lideri ekipe,.odnosno trkači,..obicno DM ili CM,..stoperi nose 4 i 5 ,.a golman sveti broj 1,..

 

Financije,.neznam bas stedjeti,.ali nedajem nenormalne cijene za igrace,.ugl u realnim granicama,..

 

i to je to ja mislim,..nadam se da cu jedan save dovesti ekipu do savrsenstva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Sto se tice moga stila igre,ne igram previse napadacki a ne i na posjed i milion dodavanja,bitno mi je da igramo dobro i da sam ja zadovoljan makar i izgubili

 

Volim loptu u prostor a na zivce mi idu stalni ubacaji i potom golovi sa krila

 

Kada dodjem u klub prvo pogledam u18 squad i ako ima neko dobar odmah ga prebacujem u prvi tim s tim da moze igrati za reserve squad,ako trenutno nema mjesta,posaljem ga na posudbu u tim koji ima najbolje training facilites od onih sto ponude

 

Vecinom kupujem mlade igrace koji ce se razviti i postati okosnica mog tima,ako ih vec nemam u svojoj skoli

 

Gledam da sto prije poboljsam uslove i kupim sto kvalitetnije osoblje

 

Ne pocinjem sa velikim timovima,nego vecinom sa onim sa dobrim youth facilities/koji su negdje u sredini tabele ili nize kako bi od njih napravio tim koji ce za par godina mrsiti racune velikima i igrati europu ili uzimam timove cija mi se igra u RL svidja i pokusam onda da napravim nesto slicno u manageru

 

Starije i iskusnije igrace kupujem 90% na free da budu backup/tutori i da imam balans u ekipi

 

O brojevima ne vodim bas neku posebnu brigu,ako neki igrac zasluzuje vazan broj i dam mu ga a ostali ga moraju zasluziti

 

Volim igrati disciplinovano a ne da dam previse slobode pa mi se to obije o glavu

 

U mom timu nema trequartiste i slicnih sebicnih igraca

 

Kada su igraci nezadovoljni odma im pojasnim da sam ja manager i da nema mijesanja u moje odluke bit ce kako ja mislim da treba

 

Volim da su financije u plusu,ne dajem za igraca vise od 25m a i to samo ako je igrac potencijal na koga se te pare isplate dati

 

Volim kad neki igrac udje u legende pod mojim rezimom,pogotovo ako je to domaci decko

 

Ako se jos cega sjetim napisacu iako je i ovo puno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |