Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predstavljanje


Djomlas
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam Mladen (19), novi sam ovjde! Slucajno sam naisao na vas forum trazeci online FM servere preko google-a, svidjeo mi se iz prve, pa sam rjesio da se registrujem. FM sam poceo igrati 2008. , igram karijeru na 1 save do izlaska novog FM-a, trenutno vodim Birmingham u championshipu (2016 god.), krenuvsi kao SL player iz 4. engleske lige sa Chesterfieldom. Inace zivim, treniram i igram u malom gradicu - Gradiska blizu Banjaluke (BiH). Trenutno igram za drugoligasa iz istoga grada (FK Kozara) na poziciji stopera, i nadam se napretdu. Od stranih klubova navijam za Liverpool. Omiljeni igrac Daniel Agger. Necu moci biti mnogo aktivan na forumu ali eto rjesio sam da se predstavim, i igram FM dok ne pocne druga polusezona.....

Edited by Djomlas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Opa' Kozara,pa prošlosezonski Premijerligaši.Fino si se ti predstavio,i dobro nam došao.

Opa' Kozara,pa prošlosezonski Premijerligaši.Fino si se ti predstavio,i dobro nam došao.

 

Pa da sam ja igrao prvu mozda bi i ove bili prvoligasi, ali sta ces....

Edited by Djomlas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |