Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Match Engine Update 13.2.1


Goku
 Share

Recommended Posts

je.bo ih ja i njihove update i patcheve. skuže šta nevlja i izace novi update u kojem to isprave, ali zato zaseru 5 drugih stvari. onda izbace novi update i sjebu 5 novih i tako stalno.

 

zar je tako teško popraviti samo najosnovnije stvari koje ne rade kako treba i da se pri tome ne sruše one stvari koje rade? pa nije to raketa nego obična igra.

 

ja sam zadovoljan i neću ovaj zadnji update instalirat, kod mene su konačno prestale velike ozljede, a i nema ovakvih monstruoznih rezultata iako igram sa Realom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa prethodnim pecom, cini mi se da su zeznuli igranje odbrane. Protivnik pravi akcije kakve oce, a bekovi samo gledaju. A tvoj napad je svaki osujecen, tj. odma startuju na njega, kao da su bekovi Barse ili Reala... Cak i protiv Partizana, sam primetio da Hajduk probija po strani kako oce.

Ostaje da vidim, kako ce biti na ovom pecu, posto jos nisam skinuo.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Poboljšano je to sa ovim najnovijim dodatkom. Bar su meni bekovi su dosta aktivni i napred i pozadi.

Jedina stvar koja me malo nervira jesu šutevi krila, i smanjim im u PI ali ne vredi, opet šutiraju kada god imaju loptu i priliku za šut. Mada ima i asistencija, ali dosta šutiraju krila, bar kod mene.

Link to comment
Share on other sites

Poboljšano je to sa ovim najnovijim dodatkom. Bar su meni bekovi su dosta aktivni i napred i pozadi.

Jedina stvar koja me malo nervira jesu šutevi krila, i smanjim im u PI ali ne vredi, opet šutiraju kada god imaju loptu i priliku za šut. Mada ima i asistencija, ali dosta šutiraju krila, bar kod mene.

Poprave jedno, sjebu drugo. xDfacepalm

Link to comment
Share on other sites

hmm, i dalje gosti imaju nenormalan broj suteva na gol. Pogotovo u okvir gola. A ovo sto su uradili da sutiraju, pa meni nije lose, samo sto se povecao broj golova krila, posle centarsuta na drugu stativu. Na volej. Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

To si u pravu. Npr. kod mene, ja dobijam gosta 4:0, a statistika bude 10:23 šuta na gol za njih, 4:11 u okvir gola za njih, posed lopte na strani gosta.

Šta god da uradiš, gost uvek dominira, bukvalno te oduva, ali opet ti daješ golove i pobeđuješ. Ima dosta zamerki koje treba prepravljati..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |