Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Mislim da se to ne može, ali evo da pitam...

Znači ako je igrač Argentinac i ima Španjolsko državljanstvo, je li ga se može nekako nagovoriti da igra za Španjolsku ili treba čekat da ga izbornik Španjolske pozove

Link to comment
Share on other sites

ako ti je bas jako stalo do toga da igra za spanjolsku mozes na onu foru sa dodavanjem managera jos jednog - metnes da si izbornik spanjolske i pozoves ga da odigra utakmicu i das otkaz. ako netko zna drugacije dal to mozes (osim u editoru da rijesis ili pomocu live editora da ima samo spanjolsko drzavljanstvo) nek veli.

 

da ponovim svoje pitanje -je li otkriveno kako promjeniti nation population na FM 2013? dal netko zna jel se i kako moze?-

Link to comment
Share on other sites

Eto imas odgovor zasto ne radi.

Znaci mora da se kupi?...Ja sam proslu god skinuo isti taj FM 12 i radio je ....ali sada sam na drugom kompu , na ovom kompu sam oborio sistem pre jedno 3-4 ned. ,da nije to u pitanju? Mozda nedostaje neki drajver? .... a i skinuo sam FM 13 Proper-Cpy , trazilo mi dll-ove i to sam skinuo , sada mi trazi rtl120.bpl e to nzm da instaliram , moj drug isto je skinuo taj fm 13 i njemu radi ali on nikad nije obarao sistem ....

Edited by expert
Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje,ne znam da li je ovo prava tema,jer sam trazio za editor,a nisam nasao...Kada pravim novu ligu,tacnije Nation Rules i pise Televsion Money(per club) jel to za jednu utakmicu ili za celu sezonu ili ?

Ne shvatam,jer ako stavim 50k,moguce da ispadne za celu sezone dobijem 50k npr,ako stavim 50m,onda za jednu utakmicu dobijem 50m...Neka neko objasni detaljnije malo ako moze :)

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jel mi moze neko reci zasto uvijek kad ponudim za nekog igraca, dan kasnije klub prihvati cijenu ali mi pise dole nesto da sam otkazao a nisam nista...... nije mi jasno uvijek mi je tako

 

pise kao nesto canceled negotions transfer i tako uvijek.....

Edited by robibobi
Link to comment
Share on other sites

Trebam pomoc, vodim Atletico Madrid, i prodajem neke igrace, npr. Gabi, cijena mu je 2.9, ja ga ne mogu prodati iznad 500 K, Arda Turan, nudi mi Man Utd 700 K, a cijena mu je 19 M. Kada pregovaramo oko transfera ja trazim npr. 20. oni samo nude ispod milion, sta se desava?

Link to comment
Share on other sites

Nema veze koliko je njegova vrijednost, klub koji ga prodaje stavlja cijenu...

 

Vodit je možeš odmah od početka, a možeš čekati da neka ostane bez izbornika...

Trebam pomoc, vodim Atletico Madrid, i prodajem neke igrace, npr. Gabi, cijena mu je 2.9, ja ga ne mogu prodati iznad 500 K, Arda Turan, nudi mi Man Utd 700 K, a cijena mu je 19 M. Kada pregovaramo oko transfera ja trazim npr. 20. oni samo nude ispod milion, sta se desava?
Link to comment
Share on other sites

Ja npr. u ovom FM sam prodao skoro sve igrace iznad cijene( samo 2 ili 3 nisam jer nisu igrali 3 utakmice otkad sam trener.... i kad sam im rekao da se mogu slobodno vratiti u klub rekli su da nece dok sam ja ovde xD)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |