Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 13 DEMO


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Prednaručio FM13, nadam se, da ču ga igrati više nego 12-icu.

 

Demo je ok, grafički izgleda možda bolje nego FM12. Meni se recimo sviđa onaj pop-up ass-mana u toku utakmice; zatim interakcije sa igračima i staffom. A nad nekim stvarima sam iznenađen. Uzeo sam Chelsea i na prve 2-3 utakmice rezultati su bili 4-3, 3-3 i slično, pravi festival golova. Zatim je moja taktika propala (ali to ne sudi ovamo...). Druga stvar su Key highlightsi. Na nekoliko utakmicama uopče se mi nisu prikazali, iako je u šutevima na gol bilo 21:10. Jednom sam celo drugo poluvreme na Overloadu proveo na samo komentarima...

Link to comment
Share on other sites

ovo hrvatska slovenija srbija na large DB meni radi..i demo se igra na large db..skuzio sam da za neke igrace traze puno vise novaca..carlos fierro traze 10 do 15 miliona za nangisa 15 milona.ne kuzim kako nemogu nac yaya sanogu ni na large DB ga nema?

Link to comment
Share on other sites

mali Mitrovic unistava 5 utakmica 4 gola i 5 asistencija :D :D :D doveo i Husejinovica (sarajevo) prvi mec i odmah gol odlicno krilo prodao Tomica Ajaxu za 7750000 :D

Edited by DraganR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Demo i ful igra koliko sam negde pročitao kao nebo i zemlja. Sačekajte još par dana pa da igrate kao ljudi. :D Ovo će definitivno vizuelno biti najjači FM, ali mene to ne zanima, novi 2d tačnije stari izmenjeni mi se sviđa. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo probao i ja Srbiju na demu, skinuo normalno sa Firefoxom i radi. Ako staviš ovaj file u folder preko My Documents/SI/FM 13/Games, onda ne radi, ali ako ga daš u: Program Files/Steam/steamapps/common/FM13 Demo/data/quickstarts i zatim promeniš priponu iz .fm u .qfm, onda bi trebao raditi.

Link to comment
Share on other sites

Upravo probao i ja Srbiju na demu, skinuo normalno sa Firefoxom i radi. Ako staviš ovaj file u folder preko My Documents/SI/FM 13/Games, onda ne radi, ali ako ga daš u: Program Files/Steam/steamapps/common/FM13 Demo/data/quickstarts i zatim promeniš priponu iz .fm u .qfm, onda bi trebao raditi.

Meni nije bio problem lokacija fajla, nego ekstenzija. Stalno mi ga je sacuvalo kao Football Manager Saved Game, dok su Quick startevi Quick Start. Cak i kada promjenis, tj. dodas .qfm na kraj fajla, i dalje je ostalo Football Manager Saved Game i FM ga nije htio da ucita. Onda sam ga skinuo preko Opere i dobio sam .mif fajl. Izbrisao sam taj dio i dodao .qfm i htjelo je da ucita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ak sam dobro skuzio,ja koji sam uzeo code preko neke "firme",mozda necu imat full igru dok krene,nego je ovo bio samo code za betu?

Ti si uzeo isto tamo di i ja i msilim da neće biti potrebe dobivati nikakav drugi key. Da je full igra već na accountu.

 

Sve sami iskusni menadzeri, a nemaju pojma o Steamu to znaci di ni originala u zivotu nisu vidjeli.

 

Nema potrebe za takvim "tonom".

Link to comment
Share on other sites

Ma samo sam to onako rekao. SI uopste ne bi pravio igru, da nema ljudi koji kupuju original, i mislim da se za FM moze ustediti 30e za ogidnu dana.

 

Pa nije tu sad samo SI. Riječ je o svim igrama ,ali mjesta pirateriji i pričanju o tome ovdje nema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |