Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Želim naručiti taktiku


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

da li neko moze ovu taktiku da podesi za fm 13. ona je ubija na proslom fm-u. testirao sam je sa atletikom, hajdukom, zvezdom, atletikom i sa svima sam postizao odlicne rezultate. napadac je davao npr falkao 66 gola po sezoni, jednostavno ubijali su svakog protivnika. i ako moze neko da je prilagodi za fm 13 neka je stavi u novom modu taktike a ko hoce stari izgled neka je konvertuje. http://www.sendspace.com/file/r7yf1q

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ma eksperimentiši sam i tako ćeš najbolje napraviti, sa drugim taktikama nije to to. Moraš po svojim igračima i praviti taktike. Ne možeš igrati Barcinu igru, ako nemaš igrače za tu igru. :D

Edited by stemaking
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao si neku i sa naše stranice :D

To ti je ili do loše role napadača, ili do shots on distance PPM ili do slabih igrača.

 

Uglavnom kada preko 40% budu šutevi u okvir onda je uredu. Važno je da daju golove.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam više za sistem skidanja taktika pa učenja iz toga. Imaš gotovu taktiku, pomjeriš slider i vidiš šta će se desiti.

Tako su mnogi, uključujući i mene učili. Nakon dva serijala nije mi palo na pamet da skidam taktiku.

 

Ako ne igraš sa klubovima koji se bore za opstanak napravi taktiku kakvu ti želiš, kako ti vidiš taj tim i stavi igrače u nju.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Vam na savjetima :)...Ovo sa Bracinom taktikom je dosad sve super funkcioniralo,tako da nemam namjeru još koje vrijeme mijenjat taktiku....ugl. vodim Hajduk i skinuo sam Summer update i složio ekipu sa kojom sada hajduk igra i prezadovoljan sam :)....Inače igram Managera od 2010 i samo sam Hajduk vodio u svim serijalima,par puta Barcu ali ništa ozbiljno...:)

Link to comment
Share on other sites

4-4-2 u ovom serijalu mi je bilo najteže napravit, to je strašno teško napravit da sve lijepo funkcionira

Imam ja dobru 4-4-2, koristio sam je s Man City, ako hoces pogledaj rezultate u temi timski radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Već sam pisao čini mi se porukom da ćeš to jako teško naći. Sumnjam da je nekome toliko svježa ta utakmica da može izvući taktiku Beniteza. Svakako se taktika ne radi na osnovu jedne utakmice. Benitez kao Benitez je godinama sličan, ništa se značajno nije promijenilo od Valencije do danas, kako vrijeme rada u određenom klubu prolazi tako on postaje hrabriji i ekipe mu igraju ljepši i proaktivniji nogomet.

 

Bit će da je staridedo u pravu sa svojom komentarom isto koliko je i u krivu što takvim stvarima odgovora u temi ovakvog tipa.

 

Volio bih da se varam u procjeni za poznavatelje Beniteza iz 2005. ili koje već godine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |