Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB i nove lige


Kruno
 Share

Recommended Posts

Imam dve molbe, nadam se da neko moze da mi pomogne. Prva je da se napravi JSL bez ogranicenja za strance(vidim da u ovoj temi toga jos nije bilo), a druga je da se ako ikako moze, posto je JSL ocajna, Partizan prebaci u Premier ligu umesto nekog slabijeg tima. Ja sam pokusavao u Editoru da idem na swap teams, ali kad pokrenem igru i ucitam tu promenjenu database, ne moze da se igra samo Premier liga. Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako nije problem neko da mi uradi ligu Tursku bez ogranicenja na strance,znaci sve isto,i play off sve isto,ako moze naravno ?? A Play off da bude da se svakom timu smanji po pola bodova i onda se igra,sve kao u stvarnosti,mislim tako je bilo na 12tici :)

Edited by Pobeda
Link to comment
Share on other sites

Ako nije problem neko da mi uradi ligu Tursku bez ogranicenja na strance,znaci sve isto,i play off sve isto,ako moze naravno ?? A Play off da bude da se svakom timu smanji po pola bodova i onda se igra,sve kao u stvarnosti,mislim tako je bilo na 12tici :)

 

?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav drugari. Da li bi neko mogao da mi napravi mali database sa 2 promene na zimskom dodatku 13.3.3.0 posto nemam editor i sve sam probao da ga napravim, ali ne vredi. :D

 

Javi sta treba napraviti i sredit cu ti ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E bratac, da Zvezdi sredim ime. Tj da puno ime nije Red Star Belgrade, nego Crvena Zvezda Beograd, a ono short name koje se koristi najcesce u igri da bude Crvena Zvezda. Ako postoji ime od 3-4 slova to nek bude Czv. I da Cleo ne moze da igra za Srbiju :D Hvala puno :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Momci, jel može ko da mi odradi da u BiH ne učitava strance?! Da je dozvoljeno koliko god njih, ili barem da mi ove iz Evrope ne ucitava tako...

Igram sa Leotarom i na 13.3.3 masu Srbijanaca igra kod mene, a računa mi ih kao da su stranci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |