Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

@ninkovic

Leon Goretzka ako ne koristiš nikakav update. Vidi i Kara iz Genka.

Koliko god da je potrošio mnogo je i zaradio, a nema boljeg kluba za kupovinu na rate. Dosta spama, ako se je uvalio neka se onda sam spasi.

Pa ti si prvi počeo da sumnjaš i onda kažeš dosta spama...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A gdje ti je novac? Trebao bi imati budžet od bar 15-20M€ kad se razvuče odnosno 60-80M€ na rate.

Covjek je lijepo napisao sta zeli. Zasto ga ti ispitujes? Ako mu hoces pomoci, onda mu napisi igraca. Sve drugo nepotrebno i nekulturno.

 

 

treba mi aml (winger suport ) ako je moguce neki mladi do 24god budzet mi je 22m inace igram sa milanom

Tom Ince bude dobar.

Link to comment
Share on other sites

Probaj Lazara Markovića i Alena Halilovića. Probaj Fischera iz Ajaxa ako možeš. Zamijeni ga sa nekim sa AML, a tog igrača stavi Na AMR Eventualno probaj Draxlera ako ga možes priuštiti. Od južnoamerikanaca je najprirodniji Allione, tu su i Wellington Nem, Adryan i ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi za Partizan DR i SS budzet je 5M , a moze i neki predlog za par besplatnih igraca nije bitna pozijica. Hvala :)

 

DR-Jovica Vasilic(kod mene je strasno igrao 4 sezone,u 5. sam ga prodao PSV-u za 5.75 miliona),Marko Petkovic

Link to comment
Share on other sites

Zeznut je to budžet. a vrijeme je upravo ono kada južnoamerikanci zablistaju. Pregledaj Bundesligaše, oni imaju zanimljivih igrača.

Baš si mu pomogao i suzio izbor :D

 

irakitic, ne pada mi na pamet nitko konkretno ali evo šta predlažem.

Player search, filter i udri. Staviš do 26 godina, AMR, da mu je jača lijeva noga, čekiraš 15ak najbitnijih atributa, neke bitnije malo podigneš do cca 15, neke atribute koji čine podršku spustiš na 11-13 i staviš da npr. 13 od 15 atributa ispunjava uvjete koje si postavio. Izbacit će ti određeni broj igrača, odredi koji su ti interesantni i skautiraj. Najprije uključi transfer listed opciju, a potom isključi i odredi maksimalnu cijenu.

Pogledaj i reporte skauta, možda su oni našli nekog dobrog AMR-a.

Edited by Bili Tić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |