Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

DC, MC (bwm) i ST poacher... prva sezona sa Swansea-om, budzet 17 miliona

DC - Probaj Albiola iz Reala ( on ti je na transfer listi prva sezona , probaj na rate ) , Musacchio .

MC - Zuculini iz Zaragose

ST- Ademilson Sao Paulo (nijemu ti je clausola 6 mil , i nijega na rate :) )

Edited by pato
Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima danas pocinjem fm 13 i ko da sam se rodio , fm 13 3.0 , nazalost ademilson je sad 15 miliona nema vise klazule na 6 miliona , w nem, bernard, doria , adrian i slicni nisu vise tako jeftini, vodim crvenu zvezdu igram sfrj ligu koju smo ja i kruno postavili, pocetni budzet oko 5 miliona evra , liga ima rejting kao portugalska mozda malo slabiji, uradjen je prelazni rok za januar tako da imam daudu a svi koji su potpisali ugovore u toku sezone su trn sto znaci odlaze, dobro bi mi dosli saveti za pojacanja , ono sto sam ja pogledo na trzistu je ludnica sve je skupo i preskupo

treba da budu mladi i perspektivni igraci pozicija nije bitna

i jedno pitanje u fm 12 koliko god da kosta igrac moze se sve na rate 48 meseci i cena ostaje ista a u fm 13 ne moze koliko sam primetio treba nesto kao odma ?

hvala

Link to comment
Share on other sites

Prva sezona, nemam marke u budžetu, a trebam dobru zamjenu za lijevog beka Radua, jer je on jedini koji može igrat tu poziciju. Pa ako ima šta džabali, ili posudba...

Link to comment
Share on other sites

doveo wanyamu za 9.2 miliona ...ali u ugovoru je klauzula od samo 18.5M i moci ce otici majku mu...

EDIT: jeli moguce da nemam tog Watta u databaseu, imam ucitano 20 liga, na large database, i pise mi oko 67 000 igraca...dajte jos kojega napadaca osim ademilsona, on je isfuran

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

Newcastle

1. sezona

Budzet 30 miliona

Pozicija ST i AMR

 

Inace moram da pohvalim golmana,vrhunski je ne bi ga prodao ni za koje pare :D Ali sa druge strane sam morao da prodam Cabaye-a PSG-u za 30 miliona jer je zeleo da napusti klub,doveo sam za sad samo Nemanju Matica iz Benfike za 3.5 miliona i 10% od sledece prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam na tvom mjestu bih se potrudio dovesti Jamesa Rodrigueza u početku i ako ti ostane dovedi napadača..Iako nisi loš u napadu, jedino ako nisi prodao crnca :D

James je ili AMC ili AML, a on na AMR ima Ben Arfu, neznam sto ce mu jos neki
Link to comment
Share on other sites

ja mogu da razumem da neko nema predlog i da se ne predlozi nista ok, to nije problem , al neko se od vas mogao da udostoji da odgovori na pitanje , moje pravo da dam kritiku onom koji je ovde zaduzen a ostalima hvala na ljubaznosti. ja sam vodio jednu temu na sajtu trudio sam da svakom odgovorim i informisem ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima danas pocinjem fm 13 i ko da sam se rodio , fm 13 3.0 , nazalost ademilson je sad 15 miliona nema vise klazule na 6 miliona , w nem, bernard, doria , adrian i slicni nisu vise tako jeftini, vodim crvenu zvezdu igram sfrj ligu koju smo ja i kruno postavili, pocetni budzet oko 5 miliona evra , liga ima rejting kao portugalska mozda malo slabiji, uradjen je prelazni rok za januar tako da imam daudu a svi koji su potpisali ugovore u toku sezone su trn sto znaci odlaze, dobro bi mi dosli saveti za pojacanja , ono sto sam ja pogledo na trzistu je ludnica sve je skupo i preskupo

treba da budu mladi i perspektivni igraci pozicija nije bitna

i jedno pitanje u fm 12 koliko god da kosta igrac moze se sve na rate 48 meseci i cena ostaje ista a u fm 13 ne moze koliko sam primetio treba nesto kao odma ?

hvala

oprosti meni a i ostalima eto nisam vidio tvoje pitanje jer teme na forumu brzo idu tamo u onome new content a i nisam bio na forumu dan i pol bolestan sam pa eto...ne znam koje si lige uzeo ,ali doria na dc-u ti je mlad,perspektivan i za tu ligu odličan. onda ako su uzeo brazlisku ligu andrade napadač ti je...uzmi si ligu norvešku mislim ugl di je klub rosenborg i tamo imaš sealnesa,dockala i strandberga koji su zvijer na ovome fm-u...sve njih možeš dobiti jeftino npr strandberg 800k funti,dockal od 400-600k mislim pogledaj pa ako su dobri uzm :D

 

što se tiće pitanja možeš ali da moraš dati nešto odma :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ok nisam ja nikog posebno izdvojio niti okrivio vise skrenuo paznju, za doriu traze 10,75 miliona sto je puno puno je, u fm 12 ako klub trazi 3 miliona to si mogao i u rate ovde to ne moze koliko vidim , mora se dati jedan deo u kesu.

Link to comment
Share on other sites

ok evo meni traze za dockala 300 odma i milion ipo na 48 meseci , ja jos nisam nasao nekog ko nije skup, ademilsona traze 11 miliona, ako neko nadje nekog za manje para a da ima kvalitet tj bolje od onog sto ima u zvezdi , bilo bi super

Link to comment
Share on other sites

ima milion milion za transfere i 175 000 po nedelji a moze da se namesti da ima 7 miliona za transfere i 50 000 za plate po nedelji, sad cu da probam za ovu dvojicu, ustvari proverio sam 1,8 miliona ponudjeno za dockala a stranberga je takodje odbijeno

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |