Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Poslao skauta za tog iz Brann-a, da vidim ocene. A koliko taj god. ima u Seltiku? Ima jednog brzog koji kosta 5m...

Sa pozajmicama sam zavrsio, ako hoce da ga prodaju posle pozajmice, onda moze.

 

 

EDIT: Guidetti vec pozajmljen QPR-u. :/

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

fm 2012 je u pitanju, a ubacio sam update za letnji prelazni rok 2012

 

Klub: Crvena Zvezda

Budžet:2M

Pozicija:AMC, MC

Godine:22-26

 

Imam dobru ekipu al mi fali igrac na toj poziciji, imam jankovica, ali on je jos mlad pa mi treba neki iskusniji igrac

Edited by Aco_Chelsea
Link to comment
Share on other sites

AMR i MC (BWM) za Liverpool.

 

Na svakog kontam potrošit do 10 miliona.

 

AMR: Lazović, Oxlade-Chamberlain, El Shaarawy, Mollo, Belhanda, Ait-Fana, Ruiz(Fulham), Boudebouz

 

MC: Oriol Romeu, Luca Marrone, Radošević, Rincon, Fellaini

Link to comment
Share on other sites

Prva polusezona sa Wiganom, kupljen Fierro, i sada mi treba igrac za rotaciju sa njim, i u slucaju ako se ne daj Boze povredi, da imam da ga pokrijem. DLF support. 4.5m.

Ove pare ocekujem, ako ode Kone, a At. Madrid je ponudio bas toliko, kada sam ga stavio na unwanted list. Tako da ocekujem da ce ga kupiti.

Link to comment
Share on other sites

Prva polusezona sa Wiganom, kupljen Fierro, i sada mi treba igrac za rotaciju sa njim, i u slucaju ako se ne daj Boze povredi, da imam da ga pokrijem. DLF support. 4.5m.

Ove pare ocekujem, ako ode Kone, a At. Madrid je ponudio bas toliko, kada sam ga stavio na unwanted list. Tako da ocekujem da ce ga kupiti.

 

Dovedi Denija Grehema iz Svonsija, ako mozes za te pare(nisam siguran koliko kosta, kod mene vredi 16M na pocetku 2. sezone zato sto je pokidao).Ako on ne dodje, probaj da dovedes Majkla Ovena, posluzice do kraja sezone, pa ga ti prodaj onda za vece pare+ostace ti vrv. visak para pa dovedi jos nekoga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je Grahem, stvarno tako dobar, a jos je i HG, spreman sam da ga pazarim i na rate. Ponudicu mu odmah 4.5m, i 7m na rate, posto skaut kaze da traze najmanje 11.5m...

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Ako je Grahem, stvarno tako dobar, a jos je i HG, spreman sam da ga pazarim i na rate. Ponudicu mu odmah 4.5m, i 7m na rate, posto skaut kaze da traze najmanje 11.5m...

 

U 38 utakmica dao je 28 golova i bio je najbolji strelac lige, a jos je stao na kraju a i nece se povrediti na reprezentaciji jer ce Roj uvek zvati Staridza, Velbeka i ostale mutavce umesto njega, pa ti vidi da li vredi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poslao ponudu, i onda mi trazili 16m, sto sam naravno odbio, jer toliko para nemam. Owen-a ne bih, jer ima slabe fizikalije, a ne daju mi se toliko para za matorog igraca sklonog povredama.

 

sent from u20i using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Probaj Nijanga na pozajmicu, zatim Benzia iz Liona, videcu imali jos nekoga, njih dvojica su mladi i talentovani, ali nisu sada nesto, posluzice kao backup za sada, ali ako ih ostavis, dobices spica na nivou Fierra.Evo i ja nesto da pitam, treba mi MC, Svonsi pocetak 2. sezone na nivou De Bruyne-a(smrad odbio pozajmicu :( ), AP Attack, moze i pozajmica i transfer do 7-8M.

Link to comment
Share on other sites

Prva polusezona sa Wiganom, kupljen Fierro, i sada mi treba igrac za rotaciju sa njim, i u slucaju ako se ne daj Boze povredi, da imam da ga pokrijem. DLF support. 4.5m.

Ove pare ocekujem, ako ode Kone, a At. Madrid je ponudio bas toliko, kada sam ga stavio na unwanted list. Tako da ocekujem da ce ga kupiti.

Facundo Ferreyra,Ze Luis(iz Brage mislim da je),fidelis,jelle vossen,hilal soudani pa proberi ako imas ove,sad sve zavisi za koliko ce ih pustiti.... i da Kweuke ako ga vec nisu prodali jer znam na pocetku sezone se proda za 3,7 mil a dobije se super igrac za male pare

Edited by Bole89
Link to comment
Share on other sites

Probaj Nijanga na pozajmicu, zatim Benzia iz Liona, videcu imali jos nekoga, njih dvojica su mladi i talentovani, ali nisu sada nesto, posluzice kao backup za sada, ali ako ih ostavis, dobices spica na nivou Fierra.Evo i ja nesto da pitam, treba mi MC, Svonsi pocetak 2. sezone na nivou De Bruyne-a(smrad odbio pozajmicu :( ), AP Attack, moze i pozajmica i transfer do 7-8M.

 

Oce neko odgovoriti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |