Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ako vam je potreban neki igrač,tražite ga ovdje.

 

Kako bi olakšali posao sebi i ostalima,pišite po templateu:

 

Klub:

Budžet:

Pozicija:

Godine:

 

To je obavezno,a vi dodajte ako vam još što treba.

 

Kazne:

Prvi puta ćete biti opomenuti,drugi puta post izbrisan,treći kazneni bod/ovi,nadam se da to toga neće doći.

Naravno,ako ne napišete ovako,ne mora biti striktno ovako,ali da sadrži ove stvari.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Osijeku je dečko, mislim Aleksić, bek odličnog potencijala ali je slabiji defanzivno a vjerujem da takve bekove već ima u Ibanezu i Pivariću. Maras je definitivno najbolji bek lige ali bi zbog godina mogao poslužiti kao prijelazno riješenje dok ne nađe nekog regena. Onaj Vannucci iz Rijeke je dobar, ali je pitanje hoće li doć. Ja bih najrađe doveo Hrvoja Milića iz Istre.

Link to comment
Share on other sites

Zyzz, Probaj Adolphe Teikeu (Cameroon) 23-24 god, Metalurg Zp, u 2012ici je bio odlican, imao je long throws 20 heading i jumping odlican, bossovao je odbranom i sa strane mi je bio aut kao korner posto je on uvek ubacivao u kazneni, inace jos nisam instalirao 13icu pa ne znam kakav je..

Edited by Zeming
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klub:Dinamo (početak treće sezone)

Budžet:imam 14 mil raspolozivo

Pozicija:GK

Godine:20-23 (ako je nest posebno,može biti i stariji)

 

treba mi netko da zamjeni Kelavu,on mi je najslabija karika u Dinamu..probao sam Kovala iz Kijeva,cak mu je uguvor isticao al nikako nije htio potpisat za mene -.-

Link to comment
Share on other sites

Klub:Dinamo (početak treće sezone)

Budžet:imam 14 mil raspolozivo

Pozicija:GK

Godine:20-23 (ako je nest posebno,može biti i stariji)

 

treba mi netko da zamjeni Kelavu,on mi je najslabija karika u Dinamu..probao sam Kovala iz Kijeva,cak mu je uguvor isticao al nikako nije htio potpisat za mene -.-

De mi SS od Mateja Barukčića,trebao bi biti u Koperu ili Celju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |