Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pucanj u živac


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Mislim da cu ovo reci po jedno 10-15. put. Nije match engine kriv, nego je kriv 3D, on vas vara. Vi mislite da lopta ide u gol aut, jer tako misli 3D, ali u match engine-u lopta mozda ide u gol pa ju je golman izvadio. Match engine nikada nije bio problem, on je jako dobar. Kriv je 3D jer nam pogresno prezentira neke stvari pa donosimo pogresne odluke da ispravimo ono sto u stvari nije pokvareno. Do prvog patcha 3D je bio najgori ikada, rijetko sta je tacno prezentovao, s toga nisi mogao da napravis taktiku kako si ti htio, tj. da tvoji igraci igraju kako ti zelis.

 

Znaš li kada bi se mogao očekivati novi patch?

Link to comment
Share on other sites

Daleko je on od loseg golmana :bo:

 

nisam ni rekao da je loš. ali u ovoj utakmici branio kao spoj Iker, Buffona i Neuera. refleksi 13, situacije 1 na 1 ocjena 12, postavljanje 11 i on obrani 5(PET) situacija 1 na 1 uz još nekoliko "briliant save by" obrana. aj da je jedna, dvije obrane 1 na 1 nego 5!

Edited by CASILLAS
Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/3Y/J3/18a67qvm/vitesse-v-ajax-untitled-.png

Naravno. Ajde nije prvi put da je golman superman protiv mene, vec sam se pomirio da cu samo bod uzeti iz ove utakmice, jer bod protiv Ajaxa sa ovim golmanom koji jebenih 17, sto sansi sto polusansi vadi iz gola, je uspjeh. Kada ono ...

 

ODJEBI SI, MILES, FM BASE I SVE OSTALE STRANICE SA FM U IMENU. I'M DONE.

Link to comment
Share on other sites

nisi jedini ling ono kad ti u 93 minuti zabiju u ligi prvaka i onda ispadneš i to jedan digne prođe sve igrače od svog gola do moga i utrpa ga kao da je vrhunski golgeter poludiš ali opet to je sve dio igre...

Link to comment
Share on other sites

Najveci pucanj u zivac do sada u fm 13 koji mi se desio...nisam sejvao 12 kola, rekoh da imam sto manje, i desi mi se crash dump u tekmi kad sam zabio gol...popizdio sam, za šta sam izgubio te sate igranja?? sada auto-save every month

Link to comment
Share on other sites

A dino događa se... Ja obično malo glasnije kažem bog mater i odem dalje :wink: iskreno po statistici nisi bas ni zaslužio bod...ali malo sreće nebi škodilo ha??? A Dzoni to se događa jer imas slabiji klub nego je igraču matični klub i jednostavno igrač odbije bilo koju tvoju ponudu.

Link to comment
Share on other sites

DZONI zapitaj se kako je Modric odbio placu PSG-a i prihvatio ponudu Reala za dosta manje

a Dino vidio sam to, ja sam protiv evertona isto tako prosuo bodove u 94 min, pa je bilo Bogova, Gospi, ali dogada se

Edited by Cris7
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, ali u realnom zivotu, svi igraci JSL, bi odmah potpisali za Partizan ili zvezdu. Jer im je to najbolja odskocna daska. A bas taj igrac koga sam hteo, ove zime presao u Partizan...(Kojic)

 

sent from u20i using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |