Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pucanj u živac


Ling^2
 Share

Recommended Posts

freak to ti je overload od njih...a da ti to staviš kod 3:0 za dortmund popio bi još 3 komada fakin manager do bola :S

ne vjerujem ja da je samo do overloada, pogledaj im statistiku ... 3 suta na gol i 3 gola haha Boze sacuvaj gluposti ...

Edited by 666999
Link to comment
Share on other sites

Pa ne mora biti ali znam da je to ono najvažnije....uvijek ide na overload... s tim da FF nije izvadio Jozinovića kolko vidim ili je potonji napravio grešku u 91' lol

Link to comment
Share on other sites

(Subjektivan) pucanj u živac:

 

- kad tvoj tim sestavi 2-3 dodavanja, i rečeš si, uau, to če biti jedna dobra akcija, i onda odjednom vidiš "Waiting for next highlight".. i akcija ide u (znate kamo). Protivničkom timu se to nikad ne događa;

 

- svima poznata sudačka nadoknada: kad tvoj tim juri rezultat, ajde, da meč produžimo za čak dva minuta... u finalu Evropske lige;

 

- kad znaš, da češ pobediti utakmicu (rezultat je nekih 3-do 4-0), i do kraja ostaje još oko 20 minuta, barem jedan od tvojih ključnih igrača če biti a) istrošen b)povrediti se;

 

- kad tvoj igrač ima daleko najbolji Influence atribut u timu; ali neki od igrača "kad ima on kapetansku vrpcu, se uopče ne mogu motivirati";

 

- kad igrači hodaju sa loptom, kao da vode psa na šetnju;

 

- kad skauti pronađu 15-godišnjaka sa 4* potencialom, no on te več u startu odbije, jer želi biti isključno igrač za rotaciju. "Sine, ma ti si još mlad, ti si igrač za budučnost!" "Od***i"! Ne napuštam mojeg kluba i tačka!" (osim ako me nakon 1 meseca opet lepo ne zamoliš i padneš na koljena...).

Edited by Sir Aleš
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@ja13: probaj sledeči put, kad znaš, da imaš dugi tekst, pisati u Wordu, najsigurnije. Ili, kad napišeš tekst, ga kopiraš u Word, za svaki slučaj, recimo i ako ti ode struja. Ja recimo imam probleme u Google Chromu, kad promenim font i boje teksta, jer mi umesto promena stavlja nazive "kodova".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hmm, da vidimo. 4 faula na utakmici, od toda dva zuta kartona, i jedan crveni. I kao da to nije dovoljno, Ibarbo zabije gol iz mrtvog ugla sa 25 metara, a dole komentar stoji 'he didn't mean it!'. Ma supickumaterinu.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva statistika i interpretacija iste. Pogledaj broj dobijenih zračnih duela i vidjet ćeš enormnu razliku, razliku koju vrhunska utakmica gdje nijanse odlučuju pobjednika ne prašta. Po meni je ovo više taktički izgubljena utakmica nego pucanj. Ne znam da li pamtiš, polufinale između Bayerna i Barcelone i način na koji je Barcelona primila golove, praktično ih je u većini od onih sedam golova koštala razlika u visini i dobijenim zračnim duelima pri mrtvim loptama. Da li se to može okarakterisati kao pucanj za Barcelonu? Možda, ali sumnjam da će ga neko tako okarakterisati. Bayern je iskoristio prednost u visini i zasluženo dobio taj dio bitke. Barcelonin izbor je to što imaju lako mobilne i niske igrače. Ako pretpostavim da je Arsenal zabio golove iz prekida preko svog štopera i uzmem u obzir vidljivu statistiku imaš Bayern-Barcelona situaciju. Ako je neka druga situacija u pitanju onda ova moja interpretacija pada u vodu. Znam da golovi iz kornera znaju iznervirati čovjeka, ali čak i za njih nekada postoji logično objašnjenje, a uz to se takve prilike vrlo rijetko ubrajaju u CCC.

Edited by Fritz
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 gola iz kornera.

 

Gol pred kraj utakmice za poraz. Umjesto dva, izgubio sam 3 boda, što kada se gleda da je LP, može biti konačno.

 

Istina je da se to može riješiti, ali svima nam je poznato da igra voli prcati,pogotovo kada je bitno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po dolasku u klub potjerao 7 trenera. Sutradan, prvi koji je trebao doći- nije, jer uprava smatra da imam previše trenera o.O

Sad sam ostao na 2 trenera.

 

Uvik prvo provjeriti koliko ti trenera dopušta uprava, a onda krenut u akcije. lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |