Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pucanj u živac


Ling^2
 Share

Recommended Posts

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/SchalkevLeverkusen_OverviewOverview_zpse8c2699b.png

 

Utakmica sezone. Do iskljucenja Mertensa (jedina dva zuta kartona na tekmi!) imali posjed i do 75%, a u međuvremenu su nam ga metnuli iz prve sanse. Nakon iskljucenja se lavovski borimo i zabijamo dva strasno vazna gola za vodstvo. No, nakon osvojene lopte, Goretzka neobjasnjivo loptu salje natrag golmanu koju presjeca Kiessling i zabija u praznu mrezu.

Nakon utakmice sam kaznio Mertensa na sto majstor nije bio sretan do te mjere da je zatrazio transfer. Zasad ostaje u klubu, ali u rezervama, dok ce mu mjesto zauzeti mladi Meyer. Mozda je tako i bolje.

 

EDIT: Scratch that. Ode Meyer na dva mjeseca... facepalm

Edited by Tuljan-P
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto odmah prodate igrače kada zatraže transfer? Ili ih u tvom slučaju stavite u rezerve? :bo:

Šta ima veze, hir igrača, odluka u afektu, proći će za max.3 mjeseca i bit će mu moral superb thumbup

Ja ih dosta puta ostavim i popravi im se kada malo igraju ili ako ti osvojis neke velike trofeje.

Par njih i prodam, ali oni koji me baš naljute onda su u rezervama thumbup

Link to comment
Share on other sites

Ja bas imam pozitivna iskustva iz takvog tretmana.

Pri najmanjem tragu disrespekta saljem igraca u rezerve da se nauci pameti. Nakon par tjedana igraci zatraze skidanje s transfer liste i bivaju vraceni u prvu momcad.

Isto sam cak znao raditi i s igracima koji u novom ugovoru tvrdoglavo traze puno previsoku placu.

Ostar sam, priznajem, ali mislim da se s proficima tako treba postupati.

Link to comment
Share on other sites

s 50 metara puca Aspas, Begovis uhvati loptu u ruke i ispadne mu, puca Kiessling i Howedes uklizi i odbije optu u gol...

a jbg dogodi se...

Ali zamisli ovo, igra se utakmica ubacaj, a moj igrac moze di ce sa njom, i on u rašlje, ter Stegen samo gleda...

Da on zabije slucajno ja bi reka, ali ko da namjerno gađa

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatan Fierro, kolko god mu dajem sanse i koju god mu rolu stavim da igra uvijek ce odigrat ocajno.

Ter Stegen isto zna bit takva rupetina i primat tako pacerske golove, sto bi mu oprostio da moze koju utakmicu sve zivo obranit no ni to ne moze. Al glavno da se po ocjenama razvio u najboljeg golmana na igrici...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |