Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Video klip tema


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja postavio na SI forum onaj svoj klip i nista nisu reki :D

RedHill, ajde ako mogu da postavim i te tvoje jer se vidi koliko je match engine los

( anyway, ove golove sto dajete ovako, ustvari ih niste dali tako, nego na neki drugi nacin. To samo 3d predstavlja kao tako, jer 3d nije precizan, nikada nije ni bio. Dakle 3d je samo prezentacija onoga sto se desava kada igrate utakmicu, veoma netacna prezentacija - ove godine pogotovo). Dakle, igraci i golman su vjerovatno pokusali da zaustave taj gol, ali match engine je to prepoznao na neki drugi nacin i tako je vama prikazao. Pisao sam najjasnije sto sam mogao :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja postavio na SI forum onaj svoj klip i nista nisu reki

RedHill, ajde ako mogu da postavim i te tvoje jer se vidi koliko je match engine los

( anyway, ove golove sto dajete ovako, ustvari ih niste dali tako, nego na neki drugi nacin. To samo 3d predstavlja kao tako, jer 3d nije precizan, nikada nije ni bio. Dakle 3d je samo prezentacija onoga sto se desava kada igrate utakmicu, veoma netacna prezentacija - ove godine pogotovo). Dakle, igraci i golman su vjerovatno pokusali da zaustave taj gol, ali match engine je to prepoznao na neki drugi nacin i tako je vama prikazao. Pisao sam najjasnije sto sam mogao

 

Slobodno nemorate me za to pitati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Više je golman failo nego što je bio sjajan slobodnjak

 

 

pogledajte ovu asistenciju :D

 

 

Nadopuna:

 

povratnik u momčad nakon dosta ozljeda od početka sezone, povukao loptu od centra i laganica s 20-25m

 

 

evo jedan bug

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |