Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM13 Bugovi i greške


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dogodio mi se bug da sam zabio gol ,a pisalo je da je navodno golman obranio i da je moj korner. Vratio sam situaciju više puta i vidi se kako se mreža trese. To mi se dogodilo jednom.

 

Više puta mi se desilo kada sam zabio gol,nije bitno kakav da je lopta jednostavno prošla kroz mrežu ili je čudnim lukom koda nema gravitacije završila Bogu iza nogu

Link to comment
Share on other sites

Mene pate u najmanju ruku čudna ponašanja igrača na terenu. Od 5 slobodnih igrača, vratar doda baš protivniku na kutu šesnaesterca, igrači puštaju loptu da ode u aut iako je moj igrač zadnji igrao loptom, čudna (ne)pokrivanja igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

stvarno imam smiješnih stvari u ovome fm...npr njemačka liga zabiješ gol ono drugi napad odma nakon toga oni tebi zabiju gol u većini utakmica,

 

5 utakmica za redom imao penal i svih 5 penala bilo obranjeno,

 

golman kad primi gol i izbija loptu zabije se u stativu i lopta mu ispadne ono wtf

 

raspored ubitačan svi odigrali 16 kola ja 12 i onda u 8 dana 4 utakmice moram odigrati

 

neki napadači ne mogu zabiti gol 10 utakmica stalno pogađaju stative čak i po 3 -4 puta u jednoj tekmi

 

neke igrače ne možeš prodat čak ni za 0 funti a vrijede 4-5 mil...itd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

90+ minuta imam napad i priliku za gol moj igrac puca i sudac prekida utakmicu...i svaki put jedno te isto...dali je to bug?

 

 

raspored ubitačan svi odigrali 16 kola ja 12 i onda u 8 dana 4 utakmice moram odigrati

 

 

 

i sto mi se jucer desilo , igram utakmicu , sudija svira kraj i meni nece da izade iz utakmice nego pokazuje tribine i lsično kao da se još igra , neće nikako da mi prebaci na team talk i onda ja moram izaci iz igre i ponoviti utakmicu :S

Link to comment
Share on other sites

da li se još nekome desilo nešto slično ovome, ili je samo kod mene greška...pitanje za one koji su igrali ili još igraju srpsku ligu - Srbija uđe u EU, 2016 mi je pisalo kao ulazi 2017, onda 2017 nije ušla, nego je ušla 2018...e onda te sezone 2018/2019 su bili stranci svi van EU, i tako ja nakupujem par igrača kad ono od sezone 2019/2020 opet stranci kao da Srbija nije u EU, svi španci, italijani i tako dalje su i dalje odnosno ponovo su stranci. Da li se još nekome desilo nešto slično?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |