Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

golovi sa svih strana...jedna od onih epic utakmica :)

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ChelseavManUtd_OverviewOverview_zps9be01436.png

Ako ti nije tesko da uploadujes save, igra mi se u 2025. godini gdje ne znam niti jednog igraca :D

Link to comment
Share on other sites

budem ga stavio tamo gdje mi je ling rekao pa tko hoće neka igra...puyol vodi stoke kao i još par današnjih igrača tako da stvarno ostali su još rijetki pravi igrači sve regeni :)

Mozda stavim i ja svoj 2020 Benfica pa ko hoce da se izivljava neka proba ili prede u neki drugi klub??Ako ima ko zainteresovan neka javi da ne ubacam beze..

Link to comment
Share on other sites

Ide odlicno u 2. sezoni sa Leverkusenom. Kakve 2 pobede protiv Barse

 

http://www.dodaj.rs/t/3b/i2/2yDo9SX6/leverkusen-v-barcelona-o.jpg

 

http://www.dodaj.rs/t/2k/2P/2uIeqCDY/barcelona-v-leverkusen-o.jpg

 

Ne bih voleo vise da se sastajemo osecam da bih izgubio 10-0 posle ovakve 2 pobede. Inace u grupi sam jos sa Clujom od kojeg sam izgubio 0-2 u gostima i sa Sportingom sa kojim sam igrao 1-1 kuci uz odnos suteva 24-1 za mene. U ligi dobro 3. mesto za sada ali ima jos puno da se igra .

 

Edit: I onda pogledajte sledeci mec sa Mainzom kuci.

 

http://www.dodaj.rs/t/2F/di/3WLFdtYV/leverkusen-v-mainz-overv.jpg

 

Kakav preokret.Sledece kolo gostujem Bajernu .

Edited by IBM
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajni transferi :D kako si Cavania za tako malo para uspio dovest?

 

evo da i ja recem kako sam uspio osvojit prvi trofej u sezoni...novi igraci u klubu su Neymar, Llorente, Santon, James, Shawcross i Otavio...otisli Bertrand, Moses, Van Aanholt, Sturridge i Ivanovic ;)

 

http://www.pohrani.com/f/1O/O2/hnVTahw/chelsea-v-tottenham-over.png

Link to comment
Share on other sites

Sjajni transferi :D kako si Cavania za tako malo para uspio dovest?

 

htio je preći u veći klub i zatražio transfer pa je klub odredio ovoliku cjenu za njega. Nisam ga planirao kupit, ali ovo je bila prilika koja se pruža jednom u životu i morao sam je iskoristiti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/F4gBpWQ.jpg

 

http://i.imgur.com/wmtr2P9.jpg

 

 

Dvije ključne slike:

Liga,puno poraza,ali imamo taj način igre kojima jednostavno gazimo protivnike,ali imamo problem da igramo dvije-tri tekme super,i onda izgubimo bezveze,i tako nastavimo,nemamo još tu širinu kadra da pariramo Juventusu.

Kup,lagano do finala reklo bi se, i opet Juventus,velika pobjeda za kup,ali moram priznat ipak domaći teren + puno sreće,crveni,dva autogola..

 

Problemi su da smo u minusu 16 miliona,De Santis,Rafinha,Balzaretti,Bradley,Tadei,+ pola Tottieve plaće će svakako pomoći,da skupimo neke pare i saniramo minus..

Igrati ćemo Ligu Prvaka,to će dodatno pomoći,ali jednostavno nemamo širinu i moramo se oslanjati na domaći kadar,zvuči zanimljivo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Malo ti je falilo da osvojis ligu. Isto se i meni desava, pobedjujem, i onda kada ocekujem da pobedim i primaknem se vodecim klubovima, onda se desi neki West Ham. facepalm

Trenutno sam 6-i. Imam utakmicu manje i 4 boda zaostatka u odnosu na treceplasirani Celzi.

Iznenadio sam Man Utd. pobedivsi 3-1 na svom terenu pred prepunim tribinama DW stadiona.

Mali je bio kapacitet za praznik kakav je bio protiv Mancestera. Cak mislim da su sve karte samo za ovaj mec bile sve rasprodate.

Iznenadio sam Mancester taktikom i formacijom. Ocekivali su da cu igrati u klasicnoj dosadasnjoj formaciji 4-4-2. Ali su napadnuti sa prakticno 3 napadaca!

4-3-1-2. Gde je taj igrac iza napadaca igrao rolu inside forward atack. Na toj poziciji je Lazar Markovic velike probleme stvorio Mancesteru. A trojica iza Lazara su bili siroko postavljeni ali samo na izgled. Jer sam igrao sa dva krila. Shane Ferguson i Weiss. Na sredini je bio Diop. I to sam odlucio da odmaram Dawson-a na tom mecu. I pustim Ramisa, koji je perfektno odigrao mec, i bio proglasen igracem utakmice. :)

 

Definitivno sam pronasao Lazaru poziciju, kada igram u toj formaciji. Odlicno se snasao. Mogao je i da dokusuri Mancester, ali mora jos da poradi na realizaciji.

 

Sutra ss-ovi. stanja tabele posle 26 kola. I reaport meca protiv Mancestera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/2M/ZD/qi5tLSG/english-premier-division.jpg

http://www.dodaj.rs/f/3l/TP/2gYjkEKr/wigan-v-man-utd-overview.jpg

http://www.dodaj.rs/f/3I/R0/1xlsm9B0/wigan-v-man-utd-stats-ma.jpg

 

Ako mislim da nesto vece napravim. Liverpool mora pasti. A Blackburn se podrazumeva pod moranjem.

A upravo su to sledece dve utakmice.Prvo protiv Blackburn-a u gostima, pa na DW-u docekujemo Liverpool.

Do tih meceva ima vremena, jer igram dvomec sa Udinezeom u play-offu. A neke utakmice su odlozene, tako da imacu tu vremena i da odmorim igrace, i kasnije zaigram u najjacem sastavu.

Igram tek za 7 dana revans sa Udinezeom, pa onda tek za 7 dana protiv Blackburn-a...Pa ako se raspored ne promeni, isto 7 dana do Liverpool-a. :)

 

 

 

I ne znam sto stalno brkam West Ham i WBA. Jer sad kad sam video u rasporedu. Izgubio sam od ovih drugih. facepalm

Edited by Dzoni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pogled na tabelu, gdje se vidi da imam 7 bodova prednosti nad Ajaxom, sugerise da je titula veoma blizu i da cu ju sa lakocom da uzmem. Ali ona ne govori pravu pricu, a ona je da se patim svaku utakmicu. Da li su mi procitali taktiku ili je to posljedica cinjenice da vec dvije godine nisam kupio pojacanje, gdje su u medjuvremenu rivali kupili par odlicnih igraca, ne znam.

Pozitivne strane 3. sezone jesu da nakon loseg starta smo uspjeli nadoknaditi bodovni deficit, te cinjenica da imam par igraca iz skole spremnih da sljedece godine igraju u prvom timu.

Negativne strane jesu lose igre igraca. Ali valjda sve dok pobjedjujem, nacin kako nije vazan.

Link to comment
Share on other sites

ti do kraja možeš biti i prvi uz malo sreće pod tim mislim bez ozljeda i bez umornih igrača :)

Da budem iznad treceg mesta, se ne nadam uopste. Cak i trece mesto ce biti za mene iznenadjenje. Ali dosta toga treba da se poklopi, da bi dosao i do tog treceg mesta. Trenutno mislim samo o utakmicama koje su mi na redu, i trudim se da sto manje gledam na tabelu. Nego idemo utakmicu po utakmicu, pa sta bude na kraju.

Trenutni cilj mi je da se odlepim od Totenhema. Svaki visi plasman je samo jos jedan +, jer ova ekipa mora jos da se pojaca da bi bila konkurent za titulu.

Link to comment
Share on other sites

Vidjecemo vremenom do cega je tacno. Upravo sam prodao Doriu za 10m sa 30% profita od sljedece prodaje. Relativno sam zadovoljan tim transferom. Necu ni u januarskom roku nikoga da kupujem, zadovoljan sam timom. Ferguson i ja smo u slicnoj situaciji, mediji nam govore da u timu fali jedan igrac, a mi se ne slazemo, ili barem je tako dok jedan pravi igrac se ne pojavi na trzistu.

Link to comment
Share on other sites

Da budem iznad treceg mesta, se ne nadam uopste. Cak i trece mesto ce biti za mene iznenadjenje. Ali dosta toga treba da se poklopi, da bi dosao i do tog treceg mesta. Trenutno mislim samo o utakmicama koje su mi na redu, i trudim se da sto manje gledam na tabelu. Nego idemo utakmicu po utakmicu, pa sta bude na kraju.

Trenutni cilj mi je da se odlepim od Totenhema. Svaki visi plasman je samo jos jedan +, jer ova ekipa mora jos da se pojaca da bi bila konkurent za titulu.

ti najbolje znaš svoje mogućnosti jer vodiš wigan i znaš kako ti igrači mogu odigrati...nadam se da ćeš uspjeti igrati u europi ove sezone. ja sam siguran da liverpool možeš dobiti i preći ih a ove ostale utakmice posebno protiv ovih jačih probati da izvučeš remi i ako se poklopi eto te među prvom četvoricom :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogled na tabelu, gdje se vidi da imam 7 bodova prednosti nad Ajaxom, sugerise da je titula veoma blizu i da cu ju sa lakocom da uzmem. Ali ona ne govori pravu pricu, a ona je da se patim svaku utakmicu. Da li su mi procitali taktiku ili je to posljedica cinjenice da vec dvije godine nisam kupio pojacanje, gdje su u medjuvremenu rivali kupili par odlicnih igraca, ne znam.

Pozitivne strane 3. sezone jesu da nakon loseg starta smo uspjeli nadoknaditi bodovni deficit, te cinjenica da imam par igraca iz skole spremnih da sljedece godine igraju u prvom timu.

Negativne strane jesu lose igre igraca. Ali valjda sve dok pobjedjujem, nacin kako nije vazan.

 

Pre bih rekao da sad opreznije igraju protiv tebe, nece tek tako da se otvaraju, jer ti je u prvoj sezoni (lupam) media prediction bio 10.mesto i onda su i otvorenije igrali protiv tebe. Sad kad si predpostavljam napredovao i media prediction ti je veci, tako da opreznije igraju protiv tebe i nece bas da krenecu stalno u napade na tvoj gol sto bi ti ostavilo prostora da ih kaznis.

Link to comment
Share on other sites

Pre bih rekao da sad opreznije igraju protiv tebe, nece tek tako da se otvaraju, jer ti je u prvoj sezoni (lupam) media prediction bio 10.mesto i onda su i otvorenije igrali protiv tebe. Sad kad si predpostavljam napredovao i media prediction ti je veci, tako da opreznije igraju protiv tebe i nece bas da krenecu stalno u napade na tvoj gol sto bi ti ostavilo prostora da ih kaznis.

Pretpostavka ti je pogresna, jer sada u trecoj sezoni igraju otvorenije nego sto su igrali u prvoj sezoni. Media prediction mi je od prve do trece sezone 1. mjesto. Primjetio sam da se igraci kube ( tacnije vezni red) kada protivnici igraju sa 2 napadaca i preskacu igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |