Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Za sada odlično, već sam uzeo dve titule, ispao iz kupa, ali dobro to nadoknadio najverovatnije osvojenom ligom. Ipak 5 kola pre kraja 13 boda više. I imam priliku za još jedan trofej..

http://www.dodaj.rs/f/3a/d2/cbrSnw2/fm-2013-01-26-13-24-25-3.png Protiv Sundowns-a, najverovatnije odlučujući meč za titulu. http://www.dodaj.rs/f/I/130/21TobAdw/fm-2013-01-26-13-27-55-4.png Tabela.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam zbog spama, ali ovo me je oduševilo! Jeste prijateljska utakmica, ali drago mi je da smo dotukli velikane! Počeli smo sa drugom postavom Arsenal sa prvom, nisu izmenjali sve igrače do kraja utakmice, a mi smo tek u drugom poluvremenu!

http://www.dodaj.rs/f/u/11Q/3Q5A1Qlr/fm-2013-01-26-19-13-20-7.jpg

http://www.dodaj.rs/f/23/HC/30FooKok/fm-2013-01-26-19-13-31-4.jpg

http://www.dodaj.rs/f/2M/Tf/1QsyunJD/fm-2013-01-26-19-13-38-6.jpg

Edited by Pinki KŠ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

CHELSEA F.C. 2012/13

 

REZULTATI -

Fixtures1

 

NATJECANJA: Premiership - Šta reči? Izdominiro sam i bolje nego što sam mislio. Zaista nevjerojatna sezona u kojoj sam rotiro puno igraca. Sjajno smo počeli pobjedom nad Southamptonom od 2-0 i tako nastavili i tako jos deset utakmica do prvog poraza od West Hama. No, mi smo nastavili i dalje u istom ritmu. Zanimljivo je to što nismo izgubili nijednu utakmicu protiv glavnih konkurenata za naslov, a tu bi i izdvojio najdrazu mi pobjedu protiv Arsenala. U drugom dijelu sezone smo bili tolko dominantni da smo prvenstvo zavrsili sa 18 utakmica zaredom bez poraza, a jedini poraz nam je nanio Stoke i to u prvoj utakmici u 2013. godini. No svom srecom nije bilo ono "Po jutru se dan pozna". Najbolja utakmica po meni u PL je bila zasigurno ona protiv Uniteda u kojoj je Falcao pokazo ko je glavni napadac u PL. Naslov sam matematički osiguro 6 kola prije kraja a po meni i prije. Fantastičnu sezonu smo zaključili domačom utakmicom protiv Sunderlanda u kojoj je sjani David Luiz zabio hat- trick. To je bila i moja najveca pobjeda a igrace je motiviralo zasigurno to što zadnju utakmicu igramo pred domacom publikom a to sam im i reko. I na kraju su dodjelene nagrade, za moj tim su nagrade bile: Footballer of the Year i Top Goalscorer za Falcaa a on je obje nagrade meni posvetio. Eden Hazard je dobio nagradu Players Player of the Year , a u Players Team of the Year su se našli Falcao, Hazard i Lampard. I na kraju ja sam dobio nagradu za Manager of the Year. Evo i Stats za kraj.

 

LIga Prvaka - Sve je krenulo u skupini gdje sam imo jedan jedini poraz od Olympiacosa i to nezasluženo. No, krenuli smo dalje o Knockaut fazu gdje smo izvukli Gladbach i u obje utakmice pobjedili sa 1-3 i 3-0 . Dalje nas je put vodio na nase gradske rivale it Premiershipa Arsenal. Prvu smo u gostima dobili 1-0 zahvaljujuči golu Sturridgea a utakmicu je i obilježila glupost Hazarda kojom je dobio suspenziju ne igranja do finala dok je doma bilo jako tjesno i zavrsilo 2-2. A u polufinalu je slijedio Bayern. U prvoj utakmici smo doma jednostavno razorili Bayern sa 5-2. I momci lijepo mislili mi smo prošli, nemaš brige a onda nam je Bayern ocito lekciju sa 0-2. A onda sam ja njima lijepo lekciju očito u svlačionici. I onda je došlo povijesno finale, trebali smo postat prva momčad u povijesti koja je obranila Europski naslov. U utakmicu sam ušao sa 4-5-1 postavom i cim je pocela utakmica sam vratio igrace na svoja mjesta. Od samog pocetka smo napadali no Villa je zabio za Barcelonu za 1-0 i tako je zavrsilo poluvrijeme. No na pocetku drugog poluvremenea šok za Barcu Valdes izlazi s vrata krivo dodava loptu a Mata pogađa sa 45 metara. I onda u 63 minuti Luiz na asistenciju Mate pogadja glavom za 2-1 i tako sam se skroz zatvorio, a onda Felix Brych neobjašnjivo svira penal za Barcu a navodno je Luiz bio kriv i Villa je pogodio za 2-2 u 77 minuti. No samo tri minute kasnije fantstični Falcao pogadja za 3-2 i za konačnih 4-2 pogadja Hazard nakon fantastičnog prodora u 86. minuti. Sudac svira kraj, Chelsea je novi stari prvak europe, slavlje može početii. Evo za kraj stats.

 

Još da izdvojim da sam na pocetku sezone osvojio Community Shield i Euro Super Cup. Jedini minus u sezoni je velik neuspjeh na Svjestkom klupskom prvenstvu gdje sam zavrsio treci. Za FA Cup u kojem sam izgubio 2-0 nisam mario pa sam igro s drugom postavom da odmorim igrace a i Capital One Cup sam zapustio da se mogu koncentrirat na Ligu Prvaka i Premiership pa sam igro sa juniorima i izgubio 2-0 od Boroa.

 

Evo i nekih zanimljivosti: Moram pohvalit Romeua koji je odigro fantastičnu utakmicu protiv Qpr. Evo i moje formacije s kojom sam igro cijelu sezonu i najbolja postava.

 

Pozdrav do sljedeceg reporta BOKICIC

Edited by Hugo Boss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vodim Leverkusen 1. sezona, 11 kola do kraja 4. sam i borim se za Ligu sampiona a zasto ne i titulu jer mi Bajern bezi 6 bodova a gostuju mi za 2 kola. Kup sam koristio da probam neke mlade igrace i tu sam ispao u 3 rundi i nije me briga. U Ligi evrope sam ispao u prvoj nokaut fazi od Napolija u fenomenalnom dvomecu gde sam kuci izgubio 2:3 pa u Italiji pobedio istim rezultatom i na kraju ispao u produzetcima, mada kad malo bolje pogledam to mi i vise odgovara s obzirom na ne tako veliki fond igraca tako da ce biti spremniji za Bundesligu. Finansije uzasne u minusu sam 25 miliona ali na kraju cu dobiti dosta od sponzora i od lige za konacan plasman. Nisam nikog dovodio a prodao neke manje bitne igrace. Kisling,Shurlle,Bender,Sam i Rolfes u fenomenalni blago receno. Ako nekom treba neki SS okacicu ga cim budem pri svom kompjuteru samo recite.

Link to comment
Share on other sites

Zavrsih tako ja prvu sezonu s Arsenalom. Da skratimo pricu evo i rezultata:

 

 

TRANSFERI

 

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/Arsenal_TransfersHistory_zps825352eb.png

 

Najprije smo se rijesili suvisnih igraca s visokim placama ("Skviki" Squillaci, "Ćamil" Chamakh i Andre Santos) nakon cega smo se bacili na dovođenje pojacanja. Osjetio sam da je pozicija lijevog beka osjetljivija pa sam tu poziciju dugorocno odlucio rijesiti akvizicijom Davida Alabe, koji je zbog dvomjesecne ozljede dosao tek zadnjeg dana prijelaznog roka. Dovedeni su također Demba Ba kao backup za pozicije ST i AML i mladici Ademilson i Hughes, od kojih je posljednj proveo drugu polusezonu na posudbi u Burnleyu gdje se vise nego istaknuo.

 

 

PREMIER LEAGUE

 

 

Tablica Utakmice

 

Nakon crne serije bez pobjede u studenom i pocetkom prosinca mi je vec bilo jasno kako se necemo moci boriti za naslov i da ce biti senzacija ako uspijemo uci u top 4, sto se nazalost nije dogodilo. Ipak sam zadovoljan igrom koju je momcad pokazala nakon spomenutog razdoblja sto mi je osiguralo novi 4-godisnji ugovor. Neki igraci su se afirmirali, neki ipak nisu kalibar Arsenala te su uoceni nedostatci koje cemo pokusati rijesiti prije pocetka nove, nadajmo se bolje sezone.

 

 

FA CUP

 

Faze Utakmice

 

Usli smo u ovo natjecanje s ozbiljnom namjerom osvajanja trofeja jer je liga vec davno bila izgubljena. Nazalost, elimirao nas je ljuti rival i kasniji pobjednik - Tottenham. Ipak smo se osladili pobjedom na mjestu zlocina u ligi cime smo im onemogucili osvajanje trofeja. :pokvaren:

 

 

CAPITAL ONE CUP

 

Faze Utakmice

 

Prilicno neozbiljno natjecanje u koje smo usli s rezervama i bijasmo eliminirani od same nesrece prerusene u formu Huddersfielda. Na kraju je Aston Villa uzela ponuđeno u epskom finalu protiv WIgana.

 

 

LIGA PRVAKA

 

Faze Utakmice

 

Stjecajem okolnosti je upravo ovo bilo natjecanje gdje smo skoro dosli do prvog trofeja nakon FA Cupa 2005. Skupinu smo lagano prosli pored PSG-a, Brage i Nordsjaellanda. Zdrijed nam je u prvoj knockout rundi doveo Basel. Vjerovao sam da nam je zdrijeb bio naklon te sam tako i usao u prvu utakmicu, da bi nas Basel na svom terenu prizemljio - 1:0. U drugu utakmicu smo usli puno ozbiljnije te smo na kraju, unatoc propustima u obrani, izborili prolaz dalje rezultatom 4:2. Daljni zdrijeb nam je donio Galatasaray, klub koji je u prijasnjoj fazi izbacio Barcelonu pobjedom na Nou Campu. Prosli smo i njih s dva identicna rezultata - 3:2, doma i u gostima. Dalje smo isli na noge Real Madridu, zdrijeb gdje smo definitivno bili u podređenom polozaju. Plan je bio da prvu utakmicu na Santiago Bernabeu izdrzimo Realovu opsadu i pokusamo nesto eventualno zabiti iz kontre, u cemo smo i uspjeli - 0:0. Na Emiratesu smo naravno isli na pobjedu. Poveli smo izvanrednim slobodnjakom Santija Cazorle samo da bi Ronaldo prije odmora zakucao loptu glavom iz mrtvog kuta... Nismo gubili vjeru i nastavili smo napadati sto nam se na kraju i isplatilo kasnim pogotkom Dembe Ba - 2:1. U drugom polufinalu su se sastali Bayern i Chelsea gdje je Bayern nakon dvije nesvakidasnje utakmice (5:2 za Chelsea na Stamfordu i 4:1 za Bayern u Allianz Areni) izborio finale s nama na Wembleyu. Naposljetku, Bayern se ipak pokazao u ovom trenutku presnaznim za nas, pa je tako na krilima Robbena i Kroosa dosao do naslova prvaka Europe - 3:2. Dodatni zal nam ostaje to sto se sljedece godine necemo moci revansirati posto smo u ligi zavrsili tek peti...

 

 

Slobodno trazite bilo kakav ss. Za kraj evo i forma igraca:

 

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/igraci-1_zpsa6e17bd2.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Transferi nisu loši, Alaba mi se mnogo sviđa, pametno što si prodao Santos-a, dečko je jako loš. Premier Liga, ispod očekivanje, trebao si završiti u top 4. Liga Prvaka je odlično prošla, prva sezona odmah finale, i čvrsto drugo mjesto, nadam se da sledeće sezone možeš i osvojiti. Sretno.

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/evhfnRo.jpg

 

Kraj prvog mjeseca držimo se na 4.mjestu,ali pošto smo izgubili od Milana i Juvea... Imamo isto bodova.

 

http://i.imgur.com/RcswYNb.jpg

 

Kupovi solidno,rješena Spezia,i poslije toga Torino,sada dolazi Catania. EL polako,Sundeland vjerujem da ćemo proći.

 

http://i.imgur.com/9j9my9e.jpg

 

Lamela sabio polusezone,i cap- ozljeda na 3-4 mjeseca.

 

Transfer rok nije još gotov-rješio sam da želim prodati Balzarettia, Bradleya (ozljeda na 4) mjeseca, i Ibarba (-14 miliona bilanca,on je imao u 14 utakmica 1 gol +3 asistencije),11 miliona i uzeo ga je AtL.Madrid.

 

Evo kako je pregažem Cagliari- poslije crvenog u 5 minuta dobili su 4 komada.

 

Doveo sam Perrina (odma u Lecce na posudbu -130k),i Cira superImobillea za 2,7,a on odma u 6tekma,6 golova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |