Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

ni igrač manje nam nije zapreka da pregazimo nekoga...5 golova sa igračem manje...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManUtdvLeicester_OverviewOverview_zps537d757d.png

 

poslije jednog remija pogledajte kako moja momčad igra u zadnjih par kola...nevjerojatno manje od 3 gola nisu dali u 15 utakmica i usput sve pobjede imaju...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManchesterUnited_FixturesSchedule_zps08ff4bfc.png

 

i za kraj dok ne bude report na kraju sezone haddad je osvojio golden ball naravno i najbolji igrač svijeta također...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/World_AwardsAwardWinners-1_zps5b363cc3.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo završila i 2022/2023 sezona za moj tim...oboreni su mnogi rekordi ali od 34 kupa koja smo mogli osvojiti(shield,fa,capital i world club) osvojili smo samo kapital ali liga prvaka i liga su opet moji...idemo po redu...

 

TRANSFERI

 

ove godine se malo kupovalo ali i oborio sam rekord jer sam dao 120M za RADU-a koji je bio Arsenalov igrač zato sam i morao dati toliko ali dao bi i više jer je igrač odigrao presavršenu polusezonu...uz njega od bitnijih igrača je došao ARTEAGA nije prikazan u transferima jer je bio kupljen prošle sezone poslije zimskog prijelaznog roka i Srpski napadač MILOŠEVIĆ jer mi je pod hitno trebao napadač i također kao i adu je odigrao super polusezonu...i DM BASTA isto kao i Arteaga kupljen i sad će igrati u prvoj dok Blanchard ode iz kluba....

 

LIGA

 

u ligi moja momčad lako uzima naslov...nevjerojatnih 159 golova zabijenih u sezoni s čime sam oborio prijašnji rekord od 151 gola...većina nagrada je pripala mojim igračima što ćete i vidjeti na SS-ima...uz to Bobato (AMR) je oborio average rating u jednoj sezoni imavši 8.13 ocjenu...još je zanimljivije bilo gledati kako se moja dva napadača natjeću za najboljeg strijelca lige na kraju su oba imala 33 pogodka...

 

TIM SEZONE

IGRAČ SEZONE

NAJBOLJI STRIJELAC LIGE

PLAYERS PLAYER OF THE YEAR

PLAYER STATS

 

LIGA PRVAKA

 

opet smo sad ponovno 3. puta za redom uzeli naslov...najbolji igrač mog tima je bio Kok sa zabijenih 12 pogodaka tamo...idemo probati barem 5 puta za redom osvojiti to natjecanje...

 

KUPOVI

 

kao što sam i rekao samo sam ove godine osvojio Capital one cup. U world club cupu sam izgubio 3-2 od internacionala di me uništio ludi starac Damiao sa dva pogotka...u FA cupu me pobjedio arsenal 2-1 i to u 90+ minuti taman kad sam mislio da će biti produžetci..a capital sam ja osvojio pobjedivši leicester sad ne znam točan rezultat ali mislim da je bilo 4-1 za mene...

 

IGRAČI SEZONE

 

PATERSON (DL)

PEREZ (DC)

RUSNAK (DC)

MICHEL (AML)

BLANCHARD (DMC)

PIROLOZZI (AML)

BONATO (AMR)

HADDAD (AMR)

ROUSSET (ST)

KOK (ST)

 

šta reći moja dva stupa obrane perez i rusnak i zajedno sa njima mladi paterson bili su vječiti stanovnici tima mjeseca...sredina tu nisam znao tko će igrati na krilnim pozicijama. Haddad osvojio golden ball i onda se ozljedio na 2 mjeseca di je uskočio Bonato koji me svojom igrom oduševio jednom riječju zvijer od igrača...tako je bilo i na AML poziciji Michel je rasturao i onda dolazi ozljeda od 4 mjeseca di uskače pirolozzi i igra na jednakom levelu kao i michel...Blancard podkapetan je zbog puno ozljeda igrao malo utakmica ali i u to malo utakmica pokazao klasu...i na kraju najjači tandem u ligi zabijaju zajedno 66 pogodaka svaki po 33 a sve ukupno zajedno zabijaju 112 pogodaka Kok 58 a Rousset 54

 

PLANOVI ZA SLJEDEĆU SEZONU

 

opet će dosta igrača otići kako bi igrači iz moje škole poput MOORE-a i regeni koji su već 3-4 goine u klubu poput SABATIERA i N'DOUR-a dobili priliku da zaigraju za najbolju momčad svijeta...Planiram prodati Yousoufa (DR) jer mladi igrači dolaze a on već ima 27 godina, Blancharda (DMC) pretežito zbog čestih ozljeda i kao njegovu zamjenu dovesti ovog mladog DM, Luna (DC) nije se naigrao uz Pereza i Rusnaka a kvalitetan je igrač pa ću ga pustit kako bi igrao drugdje a na njegovo mjesto Moore kao zamjena i Villegas (AML) dolazi mi Laverny za posudbe di je imao super sezonu i o će biti njegova zamjena u zamjenama...

 

i za kraj SUMMARY i zadnji HALL OF FAME u kojem sam upotpunio kolekciju i srušio i tu FERGIE-a :)

Edited by ZakNik
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nakon silnog truda kojeg sam uložio u tu momčad i onda mi zablokirala igrica..Vracam se opet mojoj najvecoj ljubavi ..Chelsea :wub:

 

Transferi : Radamel Falcao - placen 52mil. ...mozda i najbolji napadac na svijetu, zadavit cu ga ako nece zabijat

Marouane Fellaini - trebala mi je izvrsna zamjena za MIkela, ko ce drugi neg on :D

Yann MVila - Jos jedan igrac da malo pojaca Defanzivu

Ademilson - Bez dvojbe, u buducnosti najbolji napadac...ali ce i ove sezone dobivat priliku

Zakaria Bakkali - Sa Ademilsonom bi u buducnosti trebao ciniti magicni duo, nece dobivat priliku ove sezone

Joel Valencia - Jos jedan igrac za buducnost, trevo bi igrat iza Ademilsona i Bakkalia

 

Okupio sam takodjer i najbolje osoblje sto sam mogo... Scouting, Training

 

I za kraj, moja prva utakmica na klupi, mi smo veci dio utakmici imali posjed, a oni su šutali...Magicni Falcao je rjesio utakmicu u 92 minuti ;)

 

Community Shield

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da vidiš ovoga Bakkalia kod mene zvijer od igrača igra u bayernu mislim a kod tebe će se duplo bolje razvit odlični transferi samo si imao bolja riješenja od falcaa za manje pare naprimjer demba ba za 11M ga dobiješ ali tebi je falcao drag pa ...

Link to comment
Share on other sites

Dvojbio sam se između Bakkalia i Schrijversa i na kraju sam njega uzeo...Falcaa sam uzeo jer sam jedino u njega siguran da ce zabijat...neznam zasto al u ovom Fm-u barem meni napadaci slabo zabijaju, a niko od mojih ifraca nece slat mu lopte u prostor makar sam im to stavio u PI..

 

usput da recem da sam upravo dobio Southampton 2-0...Sturridge i Falcao strijelci ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam predah od Reala, ali sam odmah započeo sa novim izazovom. Za zagrijavanje za premier ligu uzeo sam Newcastle, planiram igrat sa njima zadnjih nekoliko izdanja ove igre i nikako da se odlučim na to, evo konačno je i na njih došao red.

 

http://i.imgur.com/2BzJI.png

 

transfere teško da sam mogao bolje obaviti.

 

http://i.imgur.com/bNqQd.png

 

sve utakmice do sada, prošao sam dva protivnika u capital kupu, a sljedeći protivnik je Man Utd

 

http://i.imgur.com/5UFK6.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nabavio FM, pa će biti kur*enje sledećih dva dana. :D Počeo sa Arsenalom, obavio jedan transfer, mislim da nisam pogriješio. Takođe, morao sam da postujem i ovde jednom sa razlogom. :D Doveo sam Dembu Ba, koji je poačer, i mogao bih dovesti još jednog, jer Podolski i Giruod ne ispunjavaju neka očekivanja, a i njihove role mi remeti koncept igre. Predložite još jednog napadača, koji bi se slagao sa Ba. :)

 

http://i.imgur.com/xu7sl.png

 

Riješio sam se Šamaka, dobre pare sam dobio za njega.

 

http://i.imgur.com/xUwXN.png

 

I evo moje uzdanice, 1 utakmica, 2 asistencije, dobar početak. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

e nek si ga(FM :D ) i ti nabavio, bilo je i vrijeme.

 

koje to levatine vode Newcastle kad su tako jadne transfere obavili, nek se ugledaju na mene. KAVA

 

što se napadača tiče, ja ti predlažem Rodriga iz Benfice, perfektan poacher i sa njim si miran sljedeći 10 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

giroud ti je odličan čak i za poachera....kupi si fierra nek ti se razvija ili admemilsona dva najjača poachera na igri za 4 godine :) Ba vidim rastura neka nastavi tako čekaj zimu i i probaj daestra na free dovest također predobar...sad želimo vidjeti natjecateljski dio a ne frendly :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo jovetica za 20 miliona , razvalio je sezonu, oko 48 golova je dao ja mislim :)

 

Meni na Fm nijedan napadac nece zabijat, i da igra advanced f. i da igra poacher, target man, deep lying foward...bilo sta...nece im niko loptu dat, svi bi sami isli makar sam im naložio da dodaju loptu

Link to comment
Share on other sites

giroud ti je odličan čak i za poachera....kupi si fierra nek ti se razvija ili admemilsona dva najjača poachera na igri za 4 godine :) Ba vidim rastura neka nastavi tako čekaj zimu i i probaj daestra na free dovest također predobar...sad želimo vidjeti natjecateljski dio a ne frendly :P

Giroud je smotan. xD Što se tiče prijedloga, zasigurno ću pogledati. ;) Ademilsona sam već namjeravao kupiti. Dočekaćeš i natjecanje.. :P
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni na Fm nijedan napadac nece zabijat, i da igra advanced f. i da igra poacher, target man, deep lying foward...bilo sta...nece im niko loptu dat, svi bi sami isli makar sam im naložio da dodaju loptu

<

pa ne možeš očekivati kad kupiš igrača da taj odma zabija golova ko u priči moraš pričekat mjesec dva da se uigra sa momčadi meni napadači zabijaju ko ne normalni dva glavna napadača po 50+ golova po sezoni...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Cass, mogli su i morali ti transferi i bolje. Jedan moćan igrač u sredini je neophodan, Radošević je diskutabilan za to. Meni M Villa nije mogao adekvatno prvih mjeseci da se navikne, mislim da ti je dovoljno objašenjenje. Mislim da ćeš tu dosta kašljati, pogotovo u vrijeme oko nove godine kada Ba, Cisse i Tiote odu na ACN a raspored bude zgusnut, maltene svaki treći dan utakmica.

Prodo si Percha koji je bio strašna rotacija na DR i DM. Za Simpsona izmislio fudbal. Morat ćeš forsirati Anitu desno, jer ćeš u protivnom biti šupalj ko švicarski sir po desnoj strani. A onda ćeš izgubiti na onom što sam ti gore rekao. Sredini.

Gutierez ti je najbolje što si imao na lijevoj strani,a prodao si. Nemaš klasičnog Wingera. ( osim Obertana ali on je AMR). Arfa i Gaitan vole sredinu i opciju Cut Inside više nego hljeb. Gaitan preplaćen. Ako ti se sviđa na ljeto ili čak u januaru si ga mogao imati za 10ak miliona eura, jer ga Manchester United redovno kupi pa uništi, te je uvijek na transfer listi.

U biti u Engleskoj prolazi ultra brzi nogomet, na uštrb possesion game. U sredini se cijene ubice, razarači, fizički jaki. Krila su neophodna. Ferguson je diplomirao taj stil, njegovo ko slijedi ne može pasti.

U Španiji recimo ne moraš imati ovog ubicu, možeš komotno igrati bez Ball wininga, DMa, Anchor Mana. I ne trebaju ti krila, mogu svi u liniji biti Adv Playmakeri. To je neka razlika na koju se čovjek mora prilagoditi u prelasku iz Španije u Englesku, a ovaj FM je realan do pičke i ne može se isti stil gajiti.

Edited by Astorre
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |