Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Gledam clear cut chances pa trebao si im ubaciti jos 2 gola, xD ali nema veze vrhunski rezultat, sretno protiv Borussie

S tim da je i Japanac pogodio prečku sa vrha šesnesterca. Inače imam problema sa realizacijom, u svakoj utakmici imam dosta CCC ali previše promašuju, jebiga kad nemam normalnog napadača...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo več igram 2. sezonu dosao do novembra. Dejog 10 utakmic 2 gola. Doveo sam Alana KArdeca koji 3x bolje igra kao ono drvo. Ter Stegen se ozljedio za 2 tejdna. Zamene nema prave samo Lars Unnerstal na posudbi. Šta če bit drugo ko golijade i petarde. Uzas. Ni jedna taktika mi neuspjeva. Chelsea me izdonimirao 1-5 , losi rezultati u napadu nikakav učinak. I sada so me odpustili :D nije išlo sta čem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nije problem samo neradi želeo sam malo drugačiji iziv i drugačije taktike nista drugo. samo kad obrana i golman nije u formi a napadačev ko da ih nema đabe sve :D

Na FM 13 igrao sam jos sa Shalkejem odlično mi išlo ali nisam vise igrao onaj save zbog pisanja karijere :)

Sada sam preuzeo Chelsea koji je odpustio Mourinha.

Link to comment
Share on other sites

Ja uglavnom igram Bundesligu ili Cvajtu jer preferiram njemački nogomet. Nekad malo u Englesku radi konkurencije i to je uglavnom to.

 

torrent, ne znam kako si očekivao da TM i TQ igraju zajedno u napadu, da si jednog poachera dodao bilo kojem od njih dvojice vjerujem da bi rezultati puno bolji bili jer si ostatak ekipe odlično posložio.

Link to comment
Share on other sites

ono kad igraš utakmicu priko neke stvari jer misliš da nemaš šanse pa pogodiš izmjenu i završiš u finalu... inače osim kamikaza vodim i siromahe iz guangzhoua

 

http://i.imgur.com/N5LCDnW.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja uglavnom igram Bundesligu ili Cvajtu jer preferiram njemački nogomet. Nekad malo u Englesku radi konkurencije i to je uglavnom to.

 

torrent, ne znam kako si očekivao da TM i TQ igraju zajedno u napadu, da si jednog poachera dodao bilo kojem od njih dvojice vjerujem da bi rezultati puno bolji bili jer si ostatak ekipe odlično posložio.

 

želeo sam nekog napadača koji bio skoro kao AMC ali u napadu. TM ma odlučio zbog toga sto sam ima 2 TM. I jos nikada nisam igrao ili koristio TM zato sam si zastavio takav cilj da igram sa Tm. Sada De Jong se nije uklopio u taj sistem ali Necid je bio pravi i dobro zabijao. Šteta sto ga nisam odkupio.

Link to comment
Share on other sites

Imam lični plan ostati ovde par sezona. Stabilizovati klub. Vidim da bih preko Anortozisa sebi mogao da izgradim ime i put ka najvećima. :)

 

Nadam se tituli jer ako je osvojim ulazim u kval. za LŠ i eto bar 10 M od tog takmičenja. Sledeće sezone ako uzmem titulu direktno ulazim u LŠ. 20 M € u dve sezone bi bilo sjajno. Onda može da se razmišlja o ostalim ekipama.. realno sam treba da odem bar u 1/8 LE, šteta..

 

Trenutno sam u kupu došao do 1/2 gde igram sa velikim rivalom AIK-om iz Larnike. Igra se dvomeč.

 

Ovo je situacija u ligi:

 

http://www.dodaj.rs/f/z/55/3YcDHbQs/first-division-champions.png

 

I nisam šampion. Igra se promena sistema sada tako da se liga nastavlja u dve grupe. Prva koja će imati 4 kluba i druga sa 10. Nije moglo da se podeli kao u real life u tri grupe po četiri ekipe , ali to je do ograničenja sa editorom. Igram po dve utakmice sada protiv APOELa, Omonije i AEL-a.

 

http://www.dodaj.rs/f/e/OE/1nZMZ5uZ/anorthosi-v-ael-overview.png

 

Za one koji ne znaju igrač doveden iz Olimpijakosa (Nikozija) - Monačelo. Interovo dete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa jesam. Neko drugi ko je pravio je stavio obično 26 kola, ali ja nisam tako nego sam težio ka realnosti.

 

U realnosti ima 26 kola pa se liga deli. Zadnja dva ispadaju dok ostaju tri grupe od po 4 ekipe. Zadnji iz treće grupe ispada. Druga grupa služi samo radi reda. Prva grupa je borba za titulu. Svi poeni se prenose. Svako sa svakim igra dva puta.

 

Tako nešto nije bilo moguće napraviti pa sam stavio da posle 26 kola postoje dve grupe. U prvoj se nalazi 4 ekipe i to je razigravanje za titulu i svako sa svakim igra dva puta. Svi poeni se prenose. U drugoj grupi igraju ekipe od 5 do 14 mesta po jednokružnom bod sistemu. :) Ima liga i na forumu, težio sam ka realnosti zato sam tako i napravio. ;)

Edited by SlobaGrobar
Link to comment
Share on other sites

Nisam se setio toga. :D Ali.. ipak postoji i ta "srednja" grupa i ne učestvuju svi u ovim plej autima.. tipa 13 i 14 odmah ispadaju, 9,10,11,12 se bore za opstanak. :)

Evo ovako, kod tebe je 14 klubova. Ove u sredini pošalješ u neki kup kao 5th to 8th place Cup i riješeno ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja sreća da sam postigao toliko golova uoči zadnjeg kola.. da je bilo po broju golova izjednačeno, a isti broj poena gol razlika bi odlučivala. Ja na poluvremenu gubio od Apoela sa 1:0,a AEL davao gol za gol Omoniji (i Kiprani nameštaju xDDDD). Na kraju preokret i pobeda od 1:3, a AEL dobio Omoniju sa 6:0. facepalm

 

Tabela na kraju:

 

http://www.dodaj.rs/f/M/lb/1VTdUDqb/first-division-champions.png

 

U kupu 0:0 sa AEK Larnikom u prvoj u drugoj izgubio sa 4:2 u gostima. U finalu igraju AEK i APOEL,

 

Nije to ni Messi, a Bogami ni Ronaldo.. to je neko mnogo bolji, a on je Gaetano Monačelo!:

 

http://www.dodaj.rs/f/3E/141/4k53BiWG/gaetano-monachello-overv.png

Edited by SlobaGrobar
Link to comment
Share on other sites

E sto te uprava handri nisi doveo dosta igraca koje si zelio heh

 

Prošle 2 sezone na transferima bio u plusu 10ak M, u prvenstvu 3. i 4., 1/4 finale LP, zaradio još 27 na početku ove sezone na transferima, a imao "samo" 45 za potrošiti. :(

Edited by Bili Tić
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |