Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

dali vam se dogadja da kad igrate utakmice vasa ekipa pobjedjuje ali vi vidite da to nije to..date gol iz penala kornera ,ali nema organizirane akcije,jad i bijeda... ovo mi je ekipa u dinamu: GK(Kelava) DC(Kara,nosrati),DL(Vida),DR(Vrsaljko) ,MC(Kovacic) MC(Felipe Anderson) AML(abdurahimi),AMR(Tomečak) AMC (Adryan) ST(Fierro)....zamjene su: Doria,romario,luis guilherme,Halilovic,Vitinho,N.Tagliafico,Ole Kristian Selnes,marko kolar,demirci muhamed....i jel mi vjerujete da s ovom ekipom nisam osvojio hrvatsku ligu? htio sam razvalit komp...sve u svemu jako lose igraju neznam jel to do taktike ali koju god sam probao ni jedna nije nesto valjala....

 

prihvati poraz sportski :D

vise srce druge sezone ^^

Link to comment
Share on other sites

sutra cu postaviti slike i neki kraci report...ali eto, uglavnom sa dinamom za sada ide odlično..usao sam u LP na najljepši mogući način...dobio na maksimiru partizan 5:0, ali tamo izgubio 2:1 uz fulani penal, ali zadovoljan sam igrom :) u LP u skupinama sam dobio mislim jednu od najlakših mogućih skupina: arsenal,dynamo kiev, anderlecht :) usudim se reći da se potenicjano nadam 2. mjestu, a za 3. mjesto cu se sigurno potuci sa anderlechtom, msm da sam bolji od njih

 

tkrmak: prva sezona ti je tek, pronadi pravu taktiku, previse si novih igraca doveo i to jos stranaca...ja sam od stranaca dofuro samo sealneasa ili kako se vec pise, tok norvezanina...i to je to, nista drugo..

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

Ukratko,malo će biti offtopic,ali 500. post u ovoj temi nagrađujem sa 10 bodova u offline tablicu. Nagrada za 23 stranica,ili možda tada 25 stranica u par tjedana,prošle godine je bilo 94 stranica u cijelu godinu.

 

Lijepo što igrate sa Dinamom,zanima me zašto ne pišete reporte u službenu temu Dinama?.. :D

Link to comment
Share on other sites

Igralo se fino, malo dobijam malo nereseno malo gubim sve u svemu 2-3 mesto sa arsenalom (moze se reci da sam "kao zadovoljan), prosao grupe lige sampiona, jedno 10-15 utakmica bez poraza vezao, u osmini finala stize Monpelje i... ma slika govori vise od 1000 reci.

 

 

http://img16.imageshack.us/img16/9269/smeh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

- toliko sam razocaran ovim menadzerom kao nijednim do sad. Kao sto sam vec u nekoj temi napisao, prvi put sam u zivotu dobio otkaz u prvoj sezoni vodeci inter, prvi put sam doziveo poraz od 9:1 sa normalnom taktikom znaci ni kad sam gubio 5:1 nisam isao overload i gurao sve u napad... jednostavno nema onog osecaja da nesto zavisi od tebe i taktike i igraca... pustis continue i sta ti Bog da na kraju meca... smesno, nadajmo se da ce pec ispraviti ovako losu igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igralo se fino, malo dobijam malo nereseno malo gubim sve u svemu 2-3 mesto sa arsenalom (moze se reci da sam "kao zadovoljan), prosao grupe lige sampiona, jedno 10-15 utakmica bez poraza vezao, u osmini finala stize Monpelje i... ma slika govori vise od 1000 reci.

 

 

http://img16.imageshack.us/img16/9269/smeh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

- toliko sam razocaran ovim menadzerom kao nijednim do sad. Kao sto sam vec u nekoj temi napisao, prvi put sam u zivotu dobio otkaz u prvoj sezoni vodeci inter, prvi put sam doziveo poraz od 9:1 sa normalnom taktikom znaci ni kad sam gubio 5:1 nisam isao overload i gurao sve u napad... jednostavno nema onog osecaja da nesto zavisi od tebe i taktike i igraca... pustis continue i sta ti Bog da na kraju meca... smesno, nadajmo se da ce pec ispraviti ovako losu igru.

CItao sam bas o tome na 4-5 foruma i svi se zale na takve greske , evo meni sa totenhamom kada sam igrao protiv arsenala , vodio 2-0 u poluvremenu i onda oni u drugom pobede 5-2 , mnogo je bez veze , i kao da imam osecaj da ni jedna taktika ne valja , i govori se o otme da ce ovaj novi pec sve ispraviti.

Link to comment
Share on other sites

Ukratko,malo će biti offtopic,ali 500. post u ovoj temi nagrađujem sa 10 bodova u offline tablicu. Nagrada za 23 stranica,ili možda tada 25 stranica u par tjedana,prošle godine je bilo 94 stranica u cijelu godinu.

 

Lijepo što igrate sa Dinamom,zanima me zašto ne pišete reporte u službenu temu Dinama?..

 

Dino ne brini pisati cu report, pa tek sam krenuo

Link to comment
Share on other sites

dali vam se dogadja da kad igrate utakmice vasa ekipa pobjedjuje ali vi vidite da to nije to..date gol iz penala kornera ,ali nema organizirane akcije,jad i bijeda... ovo mi je ekipa u dinamu: GK(Kelava) DC(Kara,nosrati),DL(Vida),DR(Vrsaljko) ,MC(Kovacic) MC(Felipe Anderson) AML(abdurahimi),AMR(Tomečak) AMC (Adryan) ST(Fierro)....zamjene su: Doria,romario,luis guilherme,Halilovic,Vitinho,N.Tagliafico,Ole Kristian Selnes,marko kolar,demirci muhamed....i jel mi vjerujete da s ovom ekipom nisam osvojio hrvatsku ligu? htio sam razvalit komp...sve u svemu jako lose igraju neznam jel to do taktike ali koju god sam probao ni jedna nije nesto valjala....

 

stari,ti nemas klasicnog defanzivnog veznog..bez toga se nemoze igrat nogomet..stavi Doriu na stopera, Karu na zadnjeg veznog..i svaka cast,lijepo si ti pojacao dinamo,ja fierra nisam mogao dobit ispod 15 mil, Kara je odmah otisao u Benficu, Felipe-a isto nedaju za sitne pare..

Link to comment
Share on other sites

Jooooooj, kako se iznerviram kad vidim ovakve postove ... Pokusacu da objasnim. Scout-i sluze za pronalazenje igraca, ali isto tako sluze i za pregled taktike protivnika, odakle prima najvise golove, kako daje najvise golova, na to morate da obranite paznju, ne igraju svi isto. E sad, isto tako i protivnik ima scout, sto znaci da i protivnik vas analizira, npr. meni se desilo da pobedim 5 0 Bajern, a odma sledecu utakmicu izgubim 2 0 od Radnickog zato sto sam obracao malo paznje na Match Preparation i nisam se pripremio takticki ... Pa vi sad vidite sta sam hteo da kazem :D

Link to comment
Share on other sites

stari,ti nemas klasicnog defanzivnog veznog..bez toga se nemoze igrat nogomet..stavi Doriu na stopera, Karu na zadnjeg veznog..i svaka cast,lijepo si ti pojacao dinamo,ja fierra nisam mogao dobit ispod 15 mil, Kara je odmah otisao u Benficu, Felipe-a isto nedaju za sitne pare..

 

 

karu sam dofurao jedva ali sam mu morao dat jebenu placu oko 17 tisuca tjedno,fierro kupio sam ga za 7,5 miliona al ne odma na pocetku,na pocetku traze puno vise za njega,naravno nesto u kesu nesto na rate..

 

 

a sto se tice taktika,neko kaze da je taktika jako bitna,slazem se bitna je al ne toliko koliko neki pisu,frajer je na jednom forumu pisao da je igrao sa tottehamom po onoj pocetnoj taktici znaci sve po defaultu i bio je drugi na kraju prvenstva...

Edited by tkrmak
Link to comment
Share on other sites

Mora se s Bayernom bolje svakako, no polusezona je tek i imas jos vremena okrenut sve u svoju korist, posebno zbog novog patcha kojim napokon dolazi do izrazaja kvaliteta protiv slabijih protivnika sto po mom misljenju bitno olaksava FM.

Kako to da si s Rafinhom raskinuo?

I da, respect za odbijanje Cityjevih milijuna! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne slažem se da je ovo kriminalno loše,osvojen je Superkup,kup derem bez problema,u LP sam dobio Real,najgore moguće,uz Barcu..Možda je moglo bolje protiv Citya,1-1 kući,poraz u gostima,ali sve je odlučio glup gol protiv Montpelliera u gostima..

Prvenstvo- Sada došao Schalke na Alianz Arenu,popio 3 komada sa 1 udarcem na gol,znači pobjeda moja 3-0.

Rafinha je otišao jer nije mogao pratiti tempo,i pokazao je nedisciplinu,što je kod mene glavni motiv da ode.

Link to comment
Share on other sites

ajme svima vama ide s klubom (islo i mene sa newcastle) prije tjedan dana sam igrao s monaco u 13 kola osvojio sitnih 12 boda + zabio 5 golova a potrosio samo 15 milja na napadace.. i opet me uhvatila volja za igranjem i opet sam nemocan, potrosio 11+milj eura , opet nemogu gol zabit .. ako zabijem onda je to autogol il pa si protivnicka ekipa zabije gol.... jel igra ko s monaco ? uskoro SS , a i mogao bi napisat kratku pricu o toj mojoj karjeri u francuskoj , naslov ´´ Prije otisao nego stigao ´´

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |