Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

http://i44.tinypic.com/npqfk4.png

 

Pa mi vi recite jel ovo dobar početak? Zadnje dvije utakmice, sam išao na varijantu go on holiday (one day) :(

Edited by Sabetm87
Link to comment
Share on other sites

Pa sto ce ti Lukaku, imas Jacksona koji je u mene zabija vise od jednog gola po utakmici

 

1.Mlad igrač, fino će se razviti

2. U dosta atributa bolji od Jacksona

3. Treba mi drugi ST(bar kao rezerva)

Link to comment
Share on other sites

Cris, ne postvljaj taktiku. Samo ti ovo znas da uradis, nr daj nikome svoju tajnu :) Ja iskreno pojma nemam kako da dodjem do 200 dodavanja za jednog, a kamoli dva igraca, uspijem preko 100, ali dalje ne ide.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ling doguraj do 2025., uzmi najbolje regene i stavi svima creative freedom nizak i kratka dodavanja, a pretpostavljam da mu svaki igrač ima Tehnique min 18 i passing 16 tako da to nije problem...ako ikada stignem do te godine pokazat ću kako se radi :D

Link to comment
Share on other sites

Ling doguraj do 2025., uzmi najbolje regene i stavi svima creative freedom nizak i kratka dodavanja, a pretpostavljam da mu svaki igrač ima Tehnique min 18 i passing 16 tako da to nije problem...ako ikada stignem do te godine pokazat ću kako se radi :D

E Mardi,Madri,Madri nije sve u tome, prvo je trebalo to sve dovesti, a da je to samo kratka dodavanja i cretive fredom onda bi svi imali toliko dodavana lol

EDIT: kako je meni drago vas cuti uzmes najbolje regene, to izgleda ono stavis ih u momcad nije problem

Edited by Cris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste, i running with ball na rarely bla bla, znam ja to sve, ali ocito da nesto fali. Probao sam ovo sa Barcom, i desni bek mi ima preko 100 dodavanja, dok igraci u veznom redu oko 80. Ja priznajem da ne znam, da li ti ili neko drugi zna, e to ne mogu da kazem. Ono sto znam jeste da Cris zna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E Mardi,Madri,Madri nije sve u tome, prvo je trebalo to sve dovesti, a da je to samo kratka dodavanja i cretive fredom onda bi svi imali toliko dodavana lol

EDIT: kako je meni drago vas cuti uzmes najbolje regene, to izgleda ono stavis ih u momcad nije problem

 

Živi bili pa vidjeli, samo da ja dođem do te godine :P Ovo iznad sam ušturo napisao, naravno da nije samo bit u tome, ima tu ono nešto i svaka čast na tome, probat ćemo ;)

Link to comment
Share on other sites

ma madri sve može znaš njega da ti staviš da si pojeo govno on bi rekao da i on to može xD svaka čast cris zanima se jel igraš na control kada imaš toliko dodavanja?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |