Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Trgovina:

http://i.imgur.com/naROs.png?1

 

Utakmice:

http://i.imgur.com/oFzoP.png?1

 

Ono najljepse, stanje na tabeli:

http://i.imgur.com/7bt5n.png?1

 

Sastav:

http://i.imgur.com/vdMs1.png?1

http://i.imgur.com/sRhJm.png?1

 

Formacijski:

http://i.imgur.com/Phif5.png?1

Edited by Bili tić
Link to comment
Share on other sites

Southampton

 

August:

 

EPL- 1.kolo Southampton - Sunderland 4-0 - Nisam se nadao ovako dobroj igri mojih momaka...Svi do jednog su igrali fantasticno. Ocarao me Hiljemark koji je sjajno komandovao veznim redom. Takodjer zadovoljan sam i time sto su svi napadaci zabili, ipak se mora znat ko zabija. Moglo je biti jos golova u mrezi Crnih macaka no mislim da je i ovo previse.

 

EPL- 2.kolo Liverpool - Southampton 3-0 - Kolko god da sam dobro odigro protiv Sunderlanda, tolko sam lose odigro protiv Liverpoola, jednostavno bili su bolji i nadigrali su nas. Svi do jednog su loše odigrali, al nema veze moram se naviknut na to, idemo dalje..

 

Capital One Cup - 2nd rnd Southampton - Notts County 6-1 - Moram reci da sam razocaran sto smo samo mi imali 1 dan odmora pa za cetiri dana opet utakmicu i to protiv Citya...No okrenimo se mecu. U ovoj utakmici sam odmaro najbolje igrače za susret sa Cityem i ispalo je bolje nego što sam se nado. U prvom poluvremenu pravi šouu, čak 4-0 i izvrsna igra...u drugom poluvremenu smo dosta loše igrali što su oni naplatili pogotkom. No zadnjih 15 minuta je pripalo nama i zabili smo još dva gola..igrač utakmice i trostruki strijelac je bio otpisani Tadanari Lee.

 

 

U prvenstvu sam zasad osmi i bio bi zadovoljan kad bi tako i zavrsio sezonu...u COC-u sam se kvalificiro u 3 rundu gdje nemam nimalo lak zadatak pobjedit Reading...zadnjeg dana transfernog roka bilo je pridoslica, uglavnom su posudbe prevladavale..a nas igrac Clyne je dobio nagradu za najboljeg maldog igraca mjeseca ...Sve u svemu zadovoljan sam ucinkom u ovom mjesecu.

Link to comment
Share on other sites

evo report za kraj 2020/2021 sezone...

 

 

ove godine moja momčad završava ligu na prvoj mjestu bez poraza i sa 106 bodova sakupljenih...cilj koji sam si zacrtao a to je primiti manje od 20 golova nisam uspio ostvariti ali iduće godine sto posto idemo i to obaviti...drugi Arsenal je za mnom zaostao nevjerojatnih 18 bodova...i za kraj u dream timu lige čak je 9 igrača mojih što pokazuje kakvu jaku momčad imam...i još jedna zanimljivost moja momčad ove godine je doživjela samo 2 poraza u svim natjecanjima koji se ne borje kao porazi jer sam prošao dalje u ligi prvaka a to ćete i vidjeti u nastavku...

 

TABLICA

PLAYER STATS

DREAM TEAM MOMČAD

 

u ligi prvaka smo grupu prošli ko iz šale,pa zatim u nastavku valenciju i onda je došao prvi od poraza di me PSG tukao kod sebe 4-3...prošle godine su me francuzi zaustavili e bogme ove im nisam to htio dopustiti i na Old Traffordu moja momčad ostvaruje pobjedu od 4-1 i prolazi dalje...onda dolazi još jedan težak protivnik Barcelona koja je prošle godine kupila od mene trojicu predobrih igrača neymara,miru i neeraasa...kako sam se i bojao prvu utakmicu u gostima smo izgubili sa 2-0 i to je bio moj drugi i porat ,te sam pomislio da je to kraj moga natjecanja u ligi prvaka ali zaboravio sam da igram kod kuće di rezultatom 4-1 prošao do finala...na kraju u fibalu tučemo bayern sa 4-1

 

LIGA PRVAKA FAZE

PLAYER STATS

DREAM TEAM LIGE PRVAKA

 

osvojio sam ove godine i shield i CAPITAL ONE CUP i FA CUP di nije bilo nekih većih problema...

 

hall of fame continental je također moj sad je još ostao ligaški di ću uskoro skinuti Fergusona...

 

IGRAČI KOJI SU OBILJEŽILI SEZONU...

 

Nevjerojatni RUSNAK koji je postigao čak 20 golova ove sezone a igra na DC poziciji kapetan je bio cijelo vrijeme jer mi se ongenda ozljedio na 4 mjeseca i dokazao je kakav je lider. doveo je momčad do svih trofeja uz samo 2 poraza kroz cijelu sezonu.

 

FAROUK average rating za ligu 8.02 te veliki broj asistencija i osvojena zlatna lopta šta više reći o njemu

 

HADDAD po meni ove godine trebao osvojiti zlatnu loptu ispred Farouka što je i dokazao na kraju sezone oborivši rekord u average ratingu cijele sezone di je u 34 utakmice imao rating od 8.09...jako zahvalan igrač koji će još puno godina vladat nogometnim terenima u mom klubu...

 

i jedan starosjedioc ADEMILSON...bio ozljeđen na 3 mjeseca znači cirka nije odigrao 15 utakmica u svim natjecanjima ali opet je postigao 40+ golova i u ligi osvojio nagradu za najboljeg strijelca iako je kad se vratio sa ozljede zaostajao čak 14 golova za vodećim...dokaz kakav je on borac...

 

i sve utakmice ove sezone

1.dio

2.dio

3.dio

 

tko želi nek pročita komentira traži bilo kakav SS i navrati u FM rekorde da vidi šta je sve ove godine moj tim napravio...spomenut ću ih 23 utakmice pobjeđene za redom 65 utakmica bez poraza u svim natjecanjima...10 titula lige prvaka ,9 titula capital one kupa...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

mogu evo ti ih...ako planiraš Zoumu kupovat kupi ga premoćan igrač imao ga prijem 5-6 godina kod sebe :)

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ss/KurtZouma_OverviewAttributes_zpsf6a9e9bc.png

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ss/Kara_OverviewAttributes_zps9a663f96.png

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ss/Jeseacute_OverviewAttributes_zps541f7639.png

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ss/JamesWard-Prowse_OverviewAttributes_zps3b917736.png

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ss/IkerHernaacutendez_OverviewAttributes_zps147a455d.png

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ss/CarlosFierro_OverviewAttributes_zpsf9f05135.png

Link to comment
Share on other sites

ovisi do kluba vidiš fierra on se dobro razvijo iako može još bolje igrao je u portu kad je došao iz mexica...i u ostalim velikim klubovima se igrači jako dobro razviju...ali u ovim slabljim ništa...

Link to comment
Share on other sites

Razvio bi se u svakome skoor saveu isto, ovisno koliko mu prilike daš. Takve igrače mrzim, za koje znaš da će čim ih postaviš oni zabiti gol,asistirati,ili nešto treće.. Dajte malo kreativnosti.

 

(Zaknik nemoj kretati u diskusiju).

 

http://i.imgur.com/0xkRP.jpg

 

Ne,naravno.

Link to comment
Share on other sites

evo transfer update i početak nove sezone MAN.UTD-a

 

IGRAČI KOJI SU OTIŠLI I NJIHOVE ZAMJENE

 

jedna ikona kluba je FAROUK koji je bio dvostruki osvajač zlatne lopte i to dvije godine za redom...to je bila teška odluka ali kad vam pokažem zašto sam ga prodao možda ćete reći da nisam baš toliko lud...dva nevjerojatna regena su bila svih ovih godina u faroukovoj sjeni i pošto su 5 godina mlađi od farouka a igraju na istom nivou odlučio sam da mladost pobjeđuje...obojica su prošle sezone zahtjevala transfer,igrali su oni dosta ali ne onoliko kolko moraju igrat kada bi uzeli u obzir njihov kvalitet...ta dva igrača su SISSOKO i MICHEL...

 

SUBAŠIĆ koji je došao na polusezoni nije ono što ja tražim je on mlad i za 4-5 godina će možda opet igrati za moj klub ali ako želim ove godine ostvariti cilj da primim manje od 20 pogodaka u ligi treba mi netko iskusniji i to je ujedno najskuplje pojačanje uz neymara koje sam ikad doveo...za Barceloninog golmana BOS-a dao sam nevjerojatnih 71M i nakon njegovih prestava u prve 3 utakmice više sam nego zadovoljan i mislim da ove godine možemo doći do mojeg cilja...

 

ONGENDA I LOPEZ dva nevjerojatna napadača su također napustili moj klub ove godine...došao je Kok koji je bolji od neymara već sa 20 godina u prcih 4 utakmice 7 golova i uz 2 zabijena hattricka...Ongenda se počeo često ozljeđivati te je završio u Madridu dok je Lopez svoje mjesto našao u Chelsea-u...zamjena za njih dvojicu je mladi 18-godišnjak ROUSSET koji je u svojom debiju u 2 minuti zabio gol već sad je na razini neymara po ocjenama šta će tek biti za 4 godine...kupljen je sa 16 godina i već sada vidim da sam tu sa njime pogodio...

 

MCKENZIE mladi regen iz moje škole ali nema mjesta kod mene jer ima aceleration 7 i pace 11 u 19 godini a ja igram sa 2 poachera kojima odlika treba biti brzina pa sam onda odlučio zaraditi na njemu...prodan je u Chelsea-i za 3.5M...Zamjena za njega je jedan hrvat koji je čim je došao odma otišao na posudbu u twente a to je 20-godišnji MILARDOVIĆ

 

GRALLA jak i kvalitetan stoper...njega sam proda čisto da bi mogao koristiti igrača iz svoje škole CULLEN-a. Da sam ostavio Grallu bilo bi to prenatrpavanje momčadi a mogao sam zaraditi koji milijun na njemu pa je otišao za 15M...

 

TKACHOV lijevo krilo koje je bilo solidno pogotovo kao zamjena...imao je dobre trenutke u svojoj karijeri u mom timu ali eto njega prodajem interu od kojih sam kupio njegovu zamjenu a to je BIRGLIA koji će mi igrati kao zamjena za Villegasa na AML-u

 

MLADI IGRAČI POSLANI NA KALENJE(LOAN)

 

N'DOUR-mogu samo reć da će biti worldclass igrač odlično se razvija kupljen sa 15 godina u moj klub

MOORE-regen iz moje škole ako se ne uspije razviti dovoljno dobro ovo kalenje će mu dignuti cijenu i moći ću barem zaraditi na njemu

AGGER-doveden prošle godine i jedan od mnogih mladih DC sa velikim potencijalom..neki će ostat u klubu neki će biti prodani za dobru lovu

ROUSSEL-mladi odlični AMR malo je dobrih AMR i AML igrača koje možeš dovest tako da sam odlučio krenuti od korijena i napraviti jednog svoga

AGUIRRE-regen napadač nije nešto ali možda uspije za 3 godine biti klasa dovoljno dobra za moj klub

YOUNGHUSBAND-mladimuž u prijevodu ima 19 godina iz moje škole izrazito poslan da mu cijena naraste za neku bolju prodaju...

SABATIER-mladi odličan igrač i velika nada moga kluba mislim da će i on biti worldclass igrač za 4 godine

LAMPARD-još jedan DC iz moje škole...obećava za sad vidjet ćemo šta će mu godine ispred njega donjet...

LAVERNY-AMR koji već sad sa 18 godina igra u schalkeu u prvoj...za 2-3 godine harat će terenom u mom klubu...nasljednik haddad-a

JAUME-odličan DM koji je eto bio tražen od Zaragoze koja je kod mene jedan od jačih klubova postala...imam već dvojicu dobrih DM tako da je ovaj potez bio dobar vidjet ćemo šta je pred njim

 

POČETAK SEZONE

 

prva utakmica je bila 8.8 i to za shield...evo di su bili svi moji igrači...bio sam nevjerojatno bjesan vidjevši da nemam s kime igrati shield i arsenal odnosi nakon 9 puta što sam ga ja osvojio za redom taj trofej pobjedom od 4-0...svaka dala onome tko je kad je pravio igricu bio toliko pametan da stavi shield kada igraju reprezentacije...ostale utakmice sve pobjede za mene kad sam napokon imao sa kime igrati i to sve preko 3 gola...europski super kup je osvojen opet i to sa pobjedom od 7-0 nad OM-om...bit će ovo luda sezona već sad vidim

 

RASPORED UTAKMICA

SVI TRANSFERI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ENGLESKI GALACTICOSI

 

 

Poslije mnogo razmišljanja krenuo sam stvarati jednu mega momčad...Dva su razloga zasto bas oni. Prvi je razlog jednostavan, najdrazi klub, klub kojeg mi je najveca želja jednog dana da ih gledam uživo na Stamford Bridgu, klub čije utakmice nikad ne propuštam gledati i za kojeg navijam svim svojim srcem. Drugi razlog je naravno financijska moć da stvorim Galacticose, da kupim najbolje igrače i kasnije izgradim što je najbolje moguće momčad.

 

- u klub samo sam htjeo zvijezde, potrosio sam zasad puno, cak 111 milijuna funti na pojacanja, a do kraja prijelaznog roka ce doc ili James Rodriguez ili Benat. Otisli su Malouda, Mikel i Torres za 37 milijuna. Nazalost, nisam uspio realizirati transfer Romana Bezusa iz Vorskle zbog radne dozvole. No tu su Isco, Fellaini, Hamsik, Jovetic i Wallace zasada.

 

- tu je bilo prometno, doslo ih je cak 34, a otislo ne racunajuci Di Mattea isto 34. - Scouti, Physio, Coachs, Glavno osoblje.

 

Trening - puno muke je bilo s ovim da to bude nekako savršeno.

 

Tactics - tu sam sve namjestio na PI, a za ovu formaciju sam odma znao da cu je stavit.

 

Moja Ocekivanja - Osvojit EPL

- Osvojit FA cup

- Osvojit CS

- Osvojit ESC

- Osvojit WCC

- Liga prvaka minimalno polufinale

- Dovesti najbolje regene

- Najbolji strijelac

- Najbolji asistent

- Najbolji trener naravno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako si izvuko tolike pare za transfere ? Ja sam jedva skrpio 50 miliona i to sam morao Gotze-a da platim na rate, Inace doveo si lepa pojacanja, i ocekujem minimalno polufinale kao sto si ti rekao, ali mi se nesvidja sto ti ne igra Frank Lampard , on kod mene sije vec drugu sezonu. Doveo si jovetica to mi se svidja jer je on kod mene bukvalno razvalio , dao je 41 gol. Takodje odlicna stvar je to sto si zamenio kompletni strucni stab jer onaj na pocetku nije ni za ... ali ok sta je tu je. Cekam kraj da vidim sta si sve osvojio :)

Link to comment
Share on other sites

Kako si izvuko tolike pare za transfere ? Ja sam jedva skrpio 50 miliona i to sam morao Gotze-a da platim na rate, Inace doveo si lepa pojacanja, i ocekujem minimalno polufinale kao sto si ti rekao, ali mi se nesvidja sto ti ne igra Frank Lampard , on kod mene sije vec drugu sezonu. Doveo si jovetica to mi se svidja jer je on kod mene bukvalno razvalio , dao je 41 gol. Takodje odlicna stvar je to sto si zamenio kompletni strucni stab jer onaj na pocetku nije ni za ... ali ok sta je tu je. Cekam kraj da vidim sta si sve osvojio :)

 

Bez brige Lamps ce igrat, mjenjat cu ga s Hamsikom dosta...vjeruj mi za Torresa i Mikela sam tražio 20mil i za Maloudu 10 mil, ovo su bile najbolje ponude i prihvatio sam ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |