Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Za koliko se minimalno moze dovesti Ademilson da ga ja pokusam u Villareal tek sam poceo igrati pa nemam jos ni nekog TB cak ni WB,ali kad stanem na noge da ga dovedem???

 

5.25M funti meni stalno traže, ne daju ispod.

 

Evo prva utakmica Fierra za moj tim. Čovek je doktor.

http://www.dodaj.rs/f/2h/2z/WMKKgun/fierro.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel mozes Peco da mi das ss PI Ademilsona? Uopste poachera, trenutno igram sa dva poachera koji menjaju strane. Ali ne znam, da li zato sto sam prva sezona, pa Ademilson ne moze odmah da prikaze sav svoj potencijal. Ponekad kao da imam odsecen napad, ili iako sam skroz smanjio long shots, ide mi na nerve sto sutiraju sa 16-17 metara. A i creativity freedom sam im smanjio. Pogotovu sto su ponekad sebicni medjusobno.(napadaci)

Imam losu odbranu tj. spore stopere ko puzeve, pa me svaka propustena sansa npr. protiv Man Utd. skupo kosta. I odigrao 0-0 protiv Swansea, a da sam ih pobedio, bio bi u borbi za sedmo mesto. A zbog dosta neresenih rezultata, sam izmedju 11 i 12 mesta.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Da, i svidja mi se kako mi ide u odnosu na ocekivanja uprave, ali mi se cini da mogu jos bolje. Fale mi samo bolji golman i bar jedan bolji stoper. Ako ne racunam sto mi fali desno krilo, a valjda cu otkupiti Gossling-a.

Link to comment
Share on other sites

Jel mozes Peco da mi das ss PI Ademilsona? Uopste poachera, trenutno igram sa dva poachera koji menjaju strane. Ali ne znam, da li zato sto sam prva sezona, pa Ademilson ne moze odmah da prikaze sav svoj potencijal. Ponekad kao da imam odsecen napad, ili iako sam skroz smanjio long shots, ide mi na nerve sto sutiraju sa 16-17 metara. A i creativity freedom sam im smanjio. Pogotovu sto su ponekad sebicni medjusobno.(napadaci)

Imam losu odbranu tj. spore stopere ko puzeve, pa me svaka propustena sansa npr. protiv Man Utd. skupo kosta. I odigrao 0-0 protiv Swansea, a da sam ih pobedio, bio bi u borbi za sedmo mesto. A zbog dosta neresenih rezultata, sam izmedju 11 i 12 mesta.

 

Ne razumem ovo što sam obojio? :)

Igraš sa dva napadača, oba poachera ili nisam dobro razumeo?

Link to comment
Share on other sites

Da, i svidja mi se kako mi ide u odnosu na ocekivanja uprave, ali mi se cini da mogu jos bolje. Fale mi samo bolji golman i bar jedan bolji stoper. Ako ne racunam sto mi fali desno krilo, a valjda cu otkupiti Gossling-a.

Kako stojiš rezultatski?

Link to comment
Share on other sites

Izvini, iskoristio sam termin skracenice koju sam video ovde na forumu. Player instructions, da igram sa dva poachera. Probao sam prvo sa dlf i poaceher-om, ali mi se tada vidi samo jedan napadac ako je u pitanju bunker ili neka bolja odbrana.

 

 

 

 

@Dino

 

 

Kako stojiš rezultatski?

Mozda cu te slagati jer pisem sad ovo napamet, imam 4 pobede 5 neresenih valjda i 5 poraza. To je 13 utakmica.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Nije problem to, nego sam mislio da je slovo "L" umesto "I". Izvini ti.

 

http://www.dodaj.rs/f/1b/Ud/1rdtJ4Lq/ademilson.png

 

Evo njegov PI, retko kada ja napadačima diram PI, ostavim sve na default.

Pa šta znam, koliko sam ja primetio da je dosta teško igrati sa dve iste role u napadu, ako su ti oba poachera možda zato dolazi do izražaja ta nefikasnost. Koja su ti ta dva napadača?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kone i Ademilson. A kada jedan od njih dvoje ne igra, tu je i Lazar Markovic. Kad stavim na dlf, ne vide se. Otkako sam stavio na dva poachera, vise sam sansi stvarao. Mozda da probam nekog kao AF?

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probaj. Ne znam koja rola još Koneu paše, jednom stavi attack, a drugom support pa vidi kako će da ide.

Ja kada sam ubacivao oba poachera u napad, ne znam da li sam dao koji gol, totalno mi tako ne ide.. Vidi da im iskombinuješ različite role, eto probaj sa Koneom AF, ali problem je što je tu samo attack, nema support.. :(

Link to comment
Share on other sites

Da ti kažem nešto, ovaj Fierro je takva životinja od igrača, kakav Ademilson kakvi bakrači, odradili su ga tako da ne zna čovek da maša.. :D

Jeste Ademilson ekstra igrač, ali ovaj mali jede živu decu. Dovedeš njega, prodaš Konea, upariš ih u napadu(ako već igraš sa 2 napadača) Fierru staviš DLF(s), ovom poachera(a) i nema tebi zime.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga platio 3.2M funti, rola DLF(s). Ademilson mi se povredio na 3 meseca, a ovi moji napadači su krševi, treba im godina da daju gol, tako da sam doveo malog Fierra i na 3 utakmice je dao već 6 golova.. Čudesno dete skroz.. I doveo sam Kovačića, mislim da mi je ovo prvi transfer (MC,AMC) da sam ga ubo ono pravo, prezadovoljan sa njim igra k'o matori. Strašan pregled igre ima i dobro asistira, jednostavno za svojih 18 godina kida.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo idealan tim za novu sezonu.

http://i.imgur.com/fTdql.png?1

A evo i transferi. Ipak je otisao Caktas a ne Dzoni. Vec sam ranije odlucio da jedan ide. Ipswich se odjednom usutio, poceli nuditi 4M i bonuse, ukupno ne vise od 10M. Onda je bolje bilo prodati Caktasa jer je manje bitan za ekipu a ima i manje prostora za napredak.

http://i.imgur.com/6eJjw.png?1

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da li je ko od ovih sto vode jace klubove kupovao Leandra Damiao, ja sam na fm 12 ga dovodio za max 25 mil ali sad brazilski igraci pravo na cijeni ganso,damiao,dede i jos par,npr za damiao-a traze 60 pa kad je potpisao novi ugovor 100 mil,a fenomenalan je igrac bar koliko se sjecam iz fm 12....

 

http://zaslike.com/files/sq5r9c7nzukmcohtcjb_thumb.png

 

I ovo je nista kako se moze razviti mislim na finishing i brzinu....

Edited by Bole89
Link to comment
Share on other sites

Imas neke ss-ove igraca u Hajdukovoj temi. Postupno su se razvijali, najvise ovisno o tome koliko su igrali.

Katastrofalan pocetak te sezone, imao 7 poraza u prvih 8 kola lol i...-osvojio titulu. Lutao, kemijao s taktikom i kljucna bila promjena na man marking. Ne pomisljaj s tim retardima igrati zonu.

Link to comment
Share on other sites

Kone i Ademilson. A kada jedan od njih dvoje ne igra, tu je i Lazar Markovic. Kad stavim na dlf, ne vide se. Otkako sam stavio na dva poachera, vise sam sansi stvarao. Mozda da probam nekog kao AF?

 

Nije bas pametno da igras sa dva napadaca sa istim rolama, isti posao odradjuju u napadu i onda se protivnik lako brani. Bolje kad imas raznovrsniji napad.

Neka osnovna postavka u napadu je DLF (s) i AF.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije problem to, nego sam mislio da je slovo "L" umesto "I". Izvini ti.

 

http://www.dodaj.rs/f/1b/Ud/1rdtJ4Lq/ademilson.png

 

Evo njegov PI, retko kada ja napadačima diram PI, ostavim sve na default.

Pa šta znam, koliko sam ja primetio da je dosta teško igrati sa dve iste role u napadu, ako su ti oba poachera možda zato dolazi do izražaja ta nefikasnost. Koja su ti ta dva napadača?

ja igram otkad sam krenuo sa 2 poachera i zabijaju obojica po sezoni 50+ golova tako da nije teško igrat već je i bolje kako dzoni kaže...ademilson je igračina za 4 godine tako da ga razvijajte i davajte mu prilike u kupu ili kao zamjena...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |