Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Zaknik, najbolje je kupiti igrace, iskoristiti arhiviranu taktiku i nikad vise nista ne mijenjati, pustiti da igraju. Pa opet slijedeci transfer period obaviti transfere i opet milina. :S

 

Postoji još jedna stavka, vrlo bitna. Pobjede i trofeji.

Zar nisi čuo za onu staru, pametni ljudi rekli. "Dobitna kombinacija se ne mjenja."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vec sam odustao, jer sam izasao posle davanja ss-ova. Uzeo sam Parmu. Ipak nemaju puno igraca koji su 50%, ali ima pozajmljenih, sto i nije sada toliko lose. Trebace mi jedno krilo, rezerva za desnog beka i mozda jedan napadac, ali cisto da bude treci napadac. Jer postavljam taktiku za jednog.

Jbga, mnogo sam zivcan, ne mogu nezalaganje da podnesem nikako.

 

 

EDIT: sto li me ne iznenadjuje da je Jong dobio crveni?

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Pa zar nije cilj da se približimo realnosti ? Ali opet neko ovo shvata na jedan način, neko na malo drugačiji. Ja uživam u FMu i igram ga za svoju dušu. Ja dnevno odigram sat vremena, prođu dva kola i ja sam zadovoljan. Ja ne igram FM da pržim sezone za dva dana, to nije FM to je takmičenje, ko će prije ko će više. Ono što zamislim u glavi sprovodim na teren, barem pokušavam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja kad počnem igrati save i kad uzmem tim prvo si zacrtam ono što želim napraviti s tim timom saman.utd-om sam si zacrtao da ću srušiti fergusona u svim mogućim hall of fame čim sam počeo igrat i toga se držim cijeli save...transferi su bitan tijek svakog save i da bili ja igram da kupim igrače imam istu taktiku uvijek i to ponavljam svake sezone znaš li zašto? zato što moj primarni cilj se ostvaruje i uspio sam se popet na svjetski poredak hall of fame-a...i ako si pratio šta sam tu objavljivo vidio bi da ja poslije 2 sezone nisam kupio više od 1 igrača za prvi tim svi su bili ispod 17 godina i razvijali se kod mene i sada kada imaju 20 godina igraju u mojoj prvoj...sada samo koristim te svoje igrače mogao bi reći jer svi dolaze za 15,16 godina kod mene pa se računaju kao moji...moj bit igranja je takav...dovesti mlade igrače pustit ih da se razviju do 20,21 godine i uključit ih u prvi tim...to je sva čar ovog FM za mene...uz naravno ciljeve koje si zacrtam na početku sezone...

Link to comment
Share on other sites

Zaknik, najbolje je kupiti igrace, iskoristiti arhiviranu taktiku i nikad vise nista ne mijenjati, pustiti da igraju. Pa opet slijedeci transfer period obaviti transfere i opet milina. :S

Ajde ovako, da ti posljednji put pokusam objasniti prije nego sto ti zabranim odgovaranje u ovoj temi.

Ne mozes nikome da govoris kako on hoce da igra. Tacka, gotovo. Njegova igra, igrace je kako on zeli, ne kako ti hoces.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ovako, da ti posljednji put pokusam objasniti prije nego sto ti zabranim odgovaranje u ovoj temi.

Ne mozes nikome da govoris kako on hoce da igra. Tacka, gotovo. Njegova igra, igrace je kako on zeli, ne kako ti hoces.

 

I neka igra, nitko mu ne brani. Ja sam samo napisao svoje misljenje(negativno). Nijedna uvreda, nista slicno. Pa valjda se smije izreci vlastito misljenje. I Dino se slozio sa mnom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dino se slozio, pa?

Imas pravo da kazes negativno, ali da to negativno bude konstruktivno. Shvatas? Predlozi mu nesto i ako on to prihvati, super, ako ne prihvati, okreni se i nemoj vise da komentiras ako ti se ne svidja. Samo tjeras cete se bezveze raspravljati :)

Link to comment
Share on other sites

odlično jel su ti trenerske škole sve do kraja poboljšane?

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/transfer%20update%20utd/FlorianRousset_OverviewAttributes_zpsd47e666b.png

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/FlorianRousset_OverviewAttributes_zps528c2a58.png

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/FlorianRousset_HistoryCareerStats_zpsbc9b417d.png

evo kako to ide kod mene u godinu dana...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Igrica je bas nekad okrutna..

http://i.imgur.com/r26NB.png

http://i.imgur.com/VVNJZ.png

 

Ovaj, vecini poznat igrac je prihvatio ugovor, samo trebam pritisnuti na confirm. Da ga dovedem ? Imam samo 3 stopera, nijednog nadolazeceg regena na stoperu... EDIT: DR mu je prirodna, ali mi je po ocjenama blizi stoperu...

http://i.imgur.com/BC6mH.png

Edited by Bili tić
Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/WTEFr.jpg

 

Imate u desnom kutu sve što se događalo u prvoj polusezoni. Doveden je Eikrem kao veliko pojačanje,osigurani Weis,Pele(portugalski),Martin Petrov i Jagoš Vuković za ljeto.

Prodani Hanke,Camargo,rezervni golman a otpisan Wendt.

Dogodila se jedna nesretna vijest,a pošto više nemam nekog veće cilja niti mogućnost u daljnoj sezoni,odlučio sam davati priliku mladima,a jedan od njih je i ovaj dečko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

IDe odlicno sa Dortmundom , Osvojio Nemacku budnes ligu konacno posle 2 godine , i stigao do polufinala Lige sampiona . Ademilson i Gotze proglaseni za najbolje igrace i najboljeg golgetera. POcinju pripreme za Sledecu sezonu. Nemam vremena da stavljam slike bice od sledece sezone :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brzinski sam rješio ovu sezonu,ostalo još par kola,njih sam rješio na nabrži način,iako me Bayern pregazio u zadnjoj utakmici lige.

 

Očekivanja uprave:

Sredina tablice

Treće kolo kupa

Skupine Lige prvaka

 

Ispunjeno

9.mjesto u ligi

Treće kolo kupa

1/8 Europske lige

 

+

Taktika 4-3-3 za sezone u budućnosti. Kostur ekipe 89. godišnje i mlađi. Luuk de Jong,Stegen,Zimmermann,Jantsche,Nordveit,Xhaka,Alvaro Rodriguez,Weiss,Eikrem,Hermann,Mlapa.

Očigledno da fali lijevi bek,a tu samo vidim Dignea i Wilhemsa. Radošević se vidi kao razbijaš obrane,dok Okore kao stoper.

Mlade snage su Hrgota,Younes,Branderburger,+ dva vrlo talentirana regena- Keller, i Delura.

 

Rješili smo se Wendta,Hankea,Camarga. Štrancl odlazi u penziju. Marxu nećemo produžiti ugovor. Dok Daems i Arango će ostati u klubu,pod uvjetom da smanje ugovor.

Arango je bio naš najbolji igrač,ali 250k mjesečno da igrača koji je pred krajem karijere,je svakako previše.

 

SS sa Imgura ne mogu postaviti zasada, rješiti su editiranjem posta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cek dino el vi to igrate Paralelnu karijeru ili ti igras kao neki izazov. Inace odlicno odradjena prva sezona . Ako imas neki izazov slobodno mi daj da igram i to pored Dortmunda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |