Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

ja počeo nešto s Chelsea ...i pazi sad ovo : Kupim Bale, Ben arfu, Paulinha i sad..tranfer Falcaa pri kraju i piše mi delayed transfer to the week il tako nešto...a zanimljivo je da sam dao 10mil za njega i 42mil na rate kroz 48mjeseci a ostalo mi je još 15mil...i tražim ti ja abramovicha da mi poveća budžet da kupim Falcaa i na kraju debil mi ostavi 0!!! facepalm

Link to comment
Share on other sites

ja počeo nešto s Chelsea ...i pazi sad ovo : Kupim Bale, Ben arfu, Paulinha i sad..tranfer Falcaa pri kraju i piše mi delayed transfer to the week il tako nešto...a zanimljivo je da sam dao 10mil za njega i 42mil na rate kroz 48mjeseci a ostalo mi je još 15mil...i tražim ti ja abramovicha da mi poveća budžet da kupim Falcaa i na kraju debil mi ostavi 0!!! facepalm

Tako to ide kada trazis da ti direktor kupi igraca. On ce ti potrositi preostali novac iz budzeta te namiriti koliko je potrebno.

Link to comment
Share on other sites

ma dogovorio sam ja već sve uvjete s Falcaom i samo je bilo potrebno da predje i to je to! ...al stvar je u tome što sam ja prije nego što sam ga uopće pitao za pare imao još 15mil. a nekužim zašto onda je pisalo delay transfer to week kad sam im ponudio 10mil. odmah i 42mil. kroz 48 months !?

Link to comment
Share on other sites

@Madridista:

http://www.dodaj.rs/f/3u/W7/nexmLPJ/lazar-markovic-overview-.png

 

@Slobo: Gledaj meni zaista igra sjajno onako kako sam rekao. Jednostavno mi se uklopio u zamisao i vidjenje. Lično znam da većina ljudi i igrača preferira drugačije tipove igrača većinom brze pa i ja isto. Ipak odlučio sam se da mu dam šansu i za sada se sjajno uklopio, ima ocene tačno koje su mi potrebne, i jaku fiziku ,a na ostalim ocenama se može raditi verujem...

 

@Luka: Plaćen oko 1,5M ali ako se dovede odmah može za samo par stotina hiljada evra siguran sam jer mu je fiksna cena oko 140k , a kod mene su mu dobre igre nabile cenu...

Link to comment
Share on other sites

Ja sta god uradim sa ovim timom PSG-a, ne valja.

Dakle:

GK - Sirigu

DL - Maxwell ( rupa, ali nemam boljeg)

DC - Thiago Silva

DC - Sakho ( stoperi su jedino sto me je dobro u timu)

DR - vD Wiel (Ocajnijeg desnog beka odavno nisam gledao, ne moze se sastaviti ni u napadu ni u odbrani. Kada ima loptu stoji u mjestu i ceka protivnika da mu je uzme)

CM - BWM (d) - Fellaini

CM - BWM (s) - Nainggolan ( Izadje 3-4 puta po utakmici pred golmana ali svaki put suta direktno u njega)

AMC - Pastore ( aka Nevidljivi covjek - nema ga nigdje)

LMF - Nene

RFM - Lavezzi

ST - Poacher - Ibrakurcina ( sve sam sa tim rekao)

 

Dva beka zbog kontrole igre stavi na full back (attack), a dva stopera moze na central defender (d).

Vrati dva MC na DM, Fellaini moze da igra DM (s), a Veratia stavi na DLP(s) i stavi mu roam from position zbog vise opcija u napadu. Pastore probaj na attacking midfielder, ukljuci move into chanels, roam from position i istreniraj mu PPM come deep to ball. Nena probaj na AMR inside forward, move into chanles, a AML Lavezzi winger (a), hug touchline. Ibrahimovica obavezno stavi na complete forward. I ukljuci RFD (often) AMR, AMC, AML.

 

Probaj attacking ili control, balanced, press more, zonal marking. Ostalo moze na default.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dva beka zbog kontrole igre stavi na full back (attack), a dva stopera moze na central defender (d).

Vrati dva MC na DM, Fellaini moze da igra DM (s), a Veratia stavi na DLP(s) i stavi mu roam from position zbog vise opcija u napadu. Pastore probaj na attacking midfielder, ukljuci move into chanels, roam from position i istreniraj mu PPM come deep to ball. Nena probaj na AMR inside forward, move into chanles, a AML Lavezzi winger (a), hug touchline. Ibrahimovica obavezno stavi na complete forward. I ukljuci RFD (often) AMR, AMC, AML.

 

Probaj attacking ili control, balanced, press more, zonal marking. Ostalo moze na default.

Hvala Bojane :D Najjace sto nisam ni trazio pomoc, a ljudi mi je daju. Sjajni ste :dada:

Kao sto sam i Saletu rekao, nije tesko pronaci najbolje mjesto za pojedinog igraca, ja zelim da igram sa tacno odredjenom taktikom i da igraci reaguju onako kako ja to zelim. Nazalost, zbog par igraca nisam u stanju to da uradim.

Link to comment
Share on other sites

Igram s Hajdukom na demu i u ligi me ne ide baš ali blizu sam vrha.

 

Formacija 4-2-3-1

 

GK-Blažević-odličan golman za hnl nema šta

DR-Vršajević-očajan ali nemam boljeg

DL-rotiram Jozinovića i Stojanovića

DC-Maloča-kapetan, legenda al je*u ga malo mentalne ocjene

DC-rotiram Jonjića i Milovića

BWM-Radosevic, ogroman potencijal, na fm-u ga pozvalo u repku ispred Dujmovića :D

BTB-Andrijasevic

AML-Inside Forward-Hajdukov Messi, najbolji strijelac i asistent

AMR-Oremuš-brz,prodoran

AMC-Ivan Giga Vuković,majstor zabio par golova

ST-uglavnom Kiš ali dajem priliku i Maglici

 

Klupa-Kalinić,Ozobic,Sušić,Obšivać,Milić...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja igram s Dinamom,napisat cu priču kad zavrsi sezona,doslo mi je da obrisem managera jer nemogu shvatit,razbijem tottenhem doma i u gostima,lille takoder,bragu pobjedim doma..a onda izgubim od lokomotive koju cine 80% mojih igrača ili me Split razbije 4-0..a isti igrači igraju,tek kojeg pormjenim da odmorim..ne razumijem,ko da su fkt prenapuhani pa im se neda doma igrat..

Link to comment
Share on other sites

Evo s full verzijom sam zapoceo i svoj prvi save - s Dinamom

Zasad ne bi nista posebno pricao, za to postoji Dinamov thread u Karijerama

No, nadam se da ce vam ovo biti dovoljno ;)

 

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/Adryan2012.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |