Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Arda Turan


ŽeljkoDelija
 Share

Recommended Posts

Lični podaci

 

Ime:Arda

Prezime:Turan

Godina rodjenja:30.1.1987.godine

Nacionalnost:Turčin

Klub za koji nastupa:Galatasaray

Omiljena osoba:Emre Belozoglu,Hakan Sukur i Sabri Sarioglu

Omiljeni klub:Galatasaray

Klubovi za koje je nastupao:Galatasaray i Manisaspor

Utakmice za reprezentaciju:39(6)

 

http://img59.imageshack.us/img59/3761/39322060.jpg

 

 

Pozicija

Svestran igrač.Najbolje se snalazi na poziciji prednjeg veznog (AMC) ali ni pozicije lijevog i desnog veznog nisu mu strane (AMLR) može igrati i kao srednji vezni (MC) ili kao ofanzivni lijevi/desni bek (WBLR)

 

Prednosti

Arda Turan je igrač kojeg krase odlična tehnika,velika odlučnost,zanimljivi driblinzi ,a uz sve to može da igra na skoro svim pozicijama.Uz odličnu tehniku i odlične pasove igrač je vrlo inteligentan,uvijek zna poslati loptu na pravo mjesto u pravo vrijeme.

 

Slabosti

Ovaj igrač ima samo jednu slabost a to su njegovi dalekomenti šutevi koji su vrlo neprecizni.

 

Trenutna sposobnost

Arda Turan je igrač koji je nepredvidiv,nikad ne znate kad će zablistati i dati svoj maksimum.Timski je igrač i on trenutno drži Galatasaray na velikoj razini svjetksog fudbala.

 

Potencijalna mogucnost

Arda Turan ima 22godine i njegovi najbolji dani tek dolaze.Ovaj igrač je savršen za svaku ekipu i ako uspijete da ga natjerate da popravi preciznost on bi mogao da vlada današnjim fudbalom,da mu niko ne bude ravan.

 

Informacije o transferu

Arda Turan je vrlo skup igrač koji želi da igra u samo najboljim klubovima

Vrijednost:5.500.000 FUNTI

Ako ste zainteresovani da ga dovedete izašao bi vas oko 12.000.000 FUNTI

 

Lično zapažanje

Arda Turan je već sada sa svoje 22 godine uvjerljivo najbolji igrač Turske lige i jedan od najboljih u Turskoj reprezentaciji.Medju 10 najboljih prednjih veznih je na svijetu.A uz to sto je jedan od najboljih prednjih veznih uvijek ga možete iskoristit na raznim drugim pozicijama.Mislim da svaki klub sa velikim budžetom bi morao dovesti ovog igrača.

 

 

http://img294.imageshack.us/img294/2066/10ardaturan.th.png

 

 

 

 

 

http://img14.imageshack.us/img14/4314/5e8c7159.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Super opisi, samo dva predloga, kad pises pis kad krenes, pre pozicije napisi "Licnost" i mogao bi da okacis malo vise ss-ova iz igrice, gledaj opis Milosa Krasica koji sam uradio, to je opis po kojem treba da radimo. Inace je odlican opis, trudis se, samo tako nastavi.
Link to comment
Share on other sites

Uredu,razmisljao sam da kacim vise SS-ova i doda cu ih jos kad dodjem sa treninga :D

I slikao sam jos neke stvari ali mi bilo mrsko i nisam gledao tvoj opis Krasica ja sam vecinom gledao one sa 1 SS-om

A i Licnost cu da ubacujem od sad :D

Link to comment
Share on other sites

odkale meni taj template, a i pokvaren mi ps i sad ja moram čekat da neko od vas to napravi prije nego okačim ???

 

nego ja ću postat ovako koju nađem sliku pošto nemam ps, a ako ima nekih dobrih duša nek urade pa nek izmjene post, mislim da je to ok :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |