Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

P.S. Izvinjavam se ako je ovo off topic ali imam jedno pitanje za iskusne menadzere:

Koliko je vazno posecivati konferencije za novinare? Da li je bolje slati asistenta ili ici licno, kao i u kojim situacijama je najbolje posecivati konferencije. Pretpostavljam pred vaznije meceve....Molim za odgovore i par utisaka u vezi ovog pitanja...Konferencije smaraju uzasno...

 

Ja saljem asistenta na sve press konferencije i do sad nisam uocio nikakvu razliku, isao ja ili on.

Edited by Tuljan-P
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja saljem asistenta na sve press konferencije i do sad nisam uocio nikakvu razliku, isao ja ili on.

Hvala na odgovoru pono...Nisam ni ja video razliku jer posecivao ili ne konferencije, dobio sam otkaz u Partizanu, dosao neki privatnik i kupio klub, a mene i Gjurica najurili....ludilo....bio sam treci na tabeli kada se to desilo.....
Link to comment
Share on other sites

Posecuj nekad, pred vazne utakmice da bi se moral kod igraca popravio :)

 

btw. prikljuci se i u ostalim segmentima igre :)

Edited by Goku
Link to comment
Share on other sites

Velika nedoumica.

 

Ostavio sam save da se odloži do kraja prve sezone (1.6), učitao par najboljih liga i sad biram klub.

 

Inter je završio 2. u ligi + preuzeo ih je Portugalski biznimen Machado..

 

Vuče me sve u Inter, ali..

Link to comment
Share on other sites

Da li se secate FM12 i njegovog fast save game ? Tj kad namestite da sejva na svakih mesec dana, sejva za 2 sec. Da li bi to moglo i za 2014, to je po meni od velikog znacaja :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to gledam ovako...

Igrača treba držati u svom klubu sve dok ne procijeniš da je skoro spreman ući u prvi tim. Tu ga se može držati pod kvalitetnim tutoringom, učiti određenim PPM-ovima bitnim za stil kojim igraš, forsirati uloga koju će u buduće imati u ekipi. Kad sve to prođe, to je već neka dvadeseta godina onda ako ima mjesta da dobije petnaestak utakmica po sezoni ubaci ga u prvi tim, ako iz nekog razloga nema (na njegovoj poziciji igra par kvalitetnih igrača, imaš legendu tima tu kojeg čekaš da se oprosti i ne možeš ga tek tako šikantirati) šalješ ga na posudbu u tim u kojem će igrati redovno. Kvaliteta tima nije bitna, bitan je broj utakmica koje će dobiti i to radiš dok mu se ne oslobodi mjesto u ekipi. Sa 22, 23 godine već možeš vidjeti kakav će igrač postati, dovoljno kvalitetan da ga zadržiš ili pak da ga prodaš i zaradiš nešto na njemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jedna zanimljivost, kada igrač prihvati kaznu kada loše odigra tekmu, podigne mu se determination ili work rate.. Kada ne prihvait, ništa.

Nekada prihvati bez komentara. Isto se nista ne desi. To su implemetirali u FM11 ako se dobro sjecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |