Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta/Općenita tema o FM13


DraganR
 Share

Recommended Posts

Otkad igram manager,ovo je najgore napravljen Match Engine,jednostavno za opisati - UŽAS! Prošli update nam je dobio kao poboljšana igra protivnika u match enginu i vidi se to,kada moj igrač gurne loptu između dvojice protivnika u 50% slučajeva njihov zaustavi,ali kada oni gurnu loptu moje dvije budaletine gledaju u loptu ko tele u šarena vrata...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U jednu ruku loša, u drugu dobra stvar je to što spominješ. Prije si hladno mogao ostvariti dominaciju, šetnju kroz takmičenja sad ipak treba mnogo truda, rada i odličnih odluka u pravo vrijeme. Bliže su realnosti, što mi se sviđa. To što smo mi navikli na dominaciju istog trenutka kada sjednemo na klupu, pa sad se teško navikavamo, to je druga knjiga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oke je sve to, ja to podržavam, ali ako ne možeš da proturiš između igrača loptu i da dospeš do šesnaesterca, kako onda oni mogu tako olako da prođu moje igrače, koji se kao nešto izvrnu on proleti ili asistira ili daje gol?

Imao sam priliku da igram protiv Barce, tj. Messia, jednostavno prolazi kroz odbranu kao od šale, je l' to realno da iz deset napada on tako prođe?

Link to comment
Share on other sites

Možda i je.

 

Meni su prema Vidi ubacivali u prostor stalno (12 marking,9 comp i 9 cont),što je očito da će sve prolaziti kada igram na press more. Snađite se ljudi,kao što sam ja,ubacio Vidu na zadnjeg veznog i od tada sve ide lijepo.

Link to comment
Share on other sites

Slicnu sam i ja imao situaciju evo bas s Vidom. Neki je obicaj ovog FM-a da branici sa slabim mentalitetom lose obavljaju svoj posao, cesto ispadaju u 1-2 passes situaciji i slicno. Ja sam u svojem slucaju Vidu prebacio na beka i tamo igra fantasticno.

Jedna stvar koja mi se jako sviđa i sto je bitno poboljsanje je da bekovi sad puno bolje pridonose napadu, nerijetko pritom zabivsi :)

Link to comment
Share on other sites

U jednu ruku loša, u drugu dobra stvar je to što spominješ. Prije si hladno mogao ostvariti dominaciju, šetnju kroz takmičenja sad ipak treba mnogo truda, rada i odličnih odluka u pravo vrijeme. Bliže su realnosti, što mi se sviđa. To što smo mi navikli na dominaciju istog trenutka kada sjednemo na klupu, pa sad se teško navikavamo, to je druga knjiga.

 

Nema to veze sa realnošću,i ja volim što je malo teže,ali ovdje je riječ o Match Enginu koji ne valja nikako,a to da je sam FM teži to mi se sviđa ;)

Link to comment
Share on other sites

pozz ekipa!

nadam se da ne pisem na pogrsnom mjesti.

ja igram managera od 2005, ali uvjek uvjek pirat. i sad me ubi ovo cekanje, nikako da ga izbace..

i ugl odlucio sam se (mi) kupiti original, skupilo se nas 3 koji bi kupili, sad me zanima, kako to ide, i dali je moguce da jednom kupovinom igre igramo nas 3, tj da svako sebi instalira na komp i igra, nikad nismo igrali online niti nas to zanima, dakle iskljucivo off.

dali mi moze tko pomoci?

hvala

Link to comment
Share on other sites

Duznost vam je da reklamirate original, sto je normalno.

Ja ovim postom nisam rekao nista protiv originala. Moze se to visestruku protumaciti. Mozda nemam para, mozda zivim na planini mi je prvi cd-shop udaljen 1000 km, mozda nisam uspio naci jeftiog prodavaca na internetu, 1000000 mozda. Nista vrijedno vase ironije. Ne morate citati ni komentirati to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |