Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

E Ljudi Trebam Pomoc.


BananaSplit
 Share

Recommended Posts

Prvo moras da pitas moderatora da li mozes da otovoris temu , drugo ovakva tema vec postoji i trece imas i za to objasnjenje u temi FM grafika--> SKinovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo moras da pitas moderatora da li mozes da otovoris temu , drugo ovakva tema vec postoji i trece imas i za to objasnjenje u temi FM grafika--> SKinovi.

 

Pa gledo sam ja tamo,al nisam mogo nac objasnje gdje kad skinem skin da ga stavim pa zato pitam. :D

Link to comment
Share on other sites

znaci stvarno , sve ti pise tamo , ispod svakog skina imas objasnjenje , evo i ovde.

 

Install Info: Ubaciti u Documents & Settings - (ime korisnika) - My Documents - Sports Interactive - Football Manager 2012-skins

Edited by Keot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

znaci stvarno , sve ti pise tamo , ispod svakog skina imas objasnjenje , evo i ovde.

 

Install Info: Ubaciti u Documents & Settings - (ime korisnika) - My Documents - Sports Interactive - Football Manager 2012-skins

 

meni -skins nema. evo SS:

http://imageshack.us/f/507/whitebackgroundadjustab.gif/

Link to comment
Share on other sites

Prvo moras da pitas moderatora da li mozes da otovoris temu , drugo ovakva tema vec postoji i trece imas i za to objasnjenje u temi FM grafika--> SKinovi.

Ma jok, ovo je slobodan forum, ili bar njegova sekcija. Ukoliko neko zeli da otvori temu, moze slobodno bez ikakovog dopustenja. Ali naravno da onda snosi posljedice ukoliko prekrsi pravilo :)

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, ovo je slobodan forum, ili bar njegova sekcija. Ukoliko neko zeli da otvori temu, moze slobodno bez ikakovog dopustenja. Ali naravno da onda snosi posljedice ukoliko prekrsi pravilo :)

 

cu ja snositi posljedice?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |