Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Role Napadača


Vrag
 Share

Recommended Posts

Dakle, interesuje me vaše mišljenje o tome koja kombinacija napadača je najubojitija kada igrate sa dva napadača a šta je najbolje kada imate jednog napadača. Meni se čini da je za dva napadača najbolje kada je jedan naprimer DLF, a drugi Poacher ili Target Man, ali ipak nisam siguran, dok uopšte nemam ideju šta je najbolje kada igram sa samo jednim špicem.

 

PS. Nisam nigde našao ovakvu temu. Ukoliko moderatori ipak nadju neka obrišu ovu slobodno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da li je zgodno igrati sa dva krila koja su support i dva napadaca koja su target man + poacher ..... ili da stavim da oba budu poacher sad trenutno ovdim real madrid koancno sam doso kod njih na klupu imam za napadce benzemu, higuain..... ako nevalja ovo sto sam ja dao priemr nek mi neko da bolji.... kako da ih postavim

Link to comment
Share on other sites

Ne slazu se role igracima tako da se gleda kako ce koja rolu kojoj stajati vec treba gledati dali rola pristaje igracu kojem si je dao :)

 

Ja bih se u Realu cak odlucio koristit krila na attack jer dok za napadace sam odluci prilagodi rolu napadacu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

advanced forward i deep lying forward se takodje dobro slazu, pogotovo kod engleskih timova (lambert i rodriguez, berbatov i rodallega, holt i jackson, cisse i zamora...), ja inace igram s krilima i jednim napadacem koji je inace poacher ili complete forward, a kad igram s dva napadaca, onda complete forward i poacher ili, kako vec rekoh, advanced forward i deep lying forward

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

u zadnje vrijeme mnogo forsiram advanced forwarda i vise sam zadovoljan nego sa bilo kojom drugom rolom sto sam koristio... poacher i target man su old school i ne mozes s tim promasiti, ali advanced se uklapa sa poacherom, deep lyingom i vise ga ne izostavljam u bilo kojoj taktici... sa dva napadaca volim imati razliku u mentalitetu, da je jedan defanzivniji od drugog, da se ne guzvaju i da ne idu na iste lopte, to bi haos bio, ne bi sastavio 10 golova u sezoni...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |