-
Posts
7,516 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Downloads
Posts posted by Marco Reus
-
-
Ovde se dogovarajte o svemu, a ss-ove postavljajte
ovdeU temi gde ostavljate slike odigranih utakmica, obavezno ostavite i sliku analize meča (ocene, povrede, izmene, kartoni itd... ).
Save za 1. kolo Trece Sezone:
Glavna Tema od sejva:
http://www.fm-balkan.com/forum/topic/8553-save/
-
Ovde se dogovarajte o svemu, a ss-ove postavljajte
ovdeU temi gde ostavljate slike odigranih utakmica, obavezno ostavite i sliku analize meča (ocene, povrede, izmene, kartoni itd... ).
Save za 1. kolo Trece Sezone:
Glavna Tema od sejva:
http://www.fm-balkan.com/forum/topic/8553-save/
-
Ovde se dogovarajte o svemu, a ss-ove postavljajte
ovdeU temi gde ostavljate slike odigranih utakmica, obavezno ostavite i sliku analize meča (ocene, povrede, izmene, kartoni itd... ).
Save za 1. kolo Trece Sezone:
Glavna Tema od sejva:
http://www.fm-balkan.com/forum/topic/8553-save/
-
http://www.images.fm-balkan.com/images/746BL_Logo_Raspored_igran.png
Aek Atina - Wisla Krakov
Bate Borisov - Sparta Prag 1-0
Bursa - Slovan Bratislava 4-2
Crvena Zvezda - Paok 2-1
Cska Sofia - Partizan 3-3
Dinamo Zagreb - Otelul 2-0
Lech Poznan - Litex 3-3
Save za 1. kolo Trece Sezone:
Glavna Tema od sejva:
http://www.fm-balkan.com/forum/topic/8553-save/
-
Ne palite se
Neymar,Muniain,Hazard,Remzi,Felaini i Kadlec odbranu ne bih da komentaristem i sam se jezim sastava
-
Play :*
Dobar timcic ima Hajduk ali je jos zelen za moju Spartu :*
Astore cekam te u Prvoj Ligi Hvala za Remzija Nego kako siba Kjaer ?
-
...
-
Evo vam tema za zamene ovde ih tražite i dogovarajte se o svemu bitno je samo da se nepiše službeni. Takodje ovde nas obavestite o istim. Ono što bih vam napomenuo što nekolicina vas već zna jeste da igrač ne sme biti iz iste lige kao vi znači ili iz druge ili ne sme da igra uopšte ligu. Naravno ne možete se igrati sa ovim i nije dozvoljeno više od 4 puta da vas neko menja. Vaša zamena nema pravo učestvovanja u bilo čemu osim u samom meču jedino ako mu vi date pravo na to ili odlazite na duže vreme ali o tome mene prvo morate obavestiti da razmotrim to.
-
Ovako u ovoj temi ćete moći da vidite svakog suspendovanog igrača pred početak istog kola istog je zabranjeno da koristite u tom kolu! Takodje taj igrač će vam biti prebačen u rezerni tim kako bi znali da je suspendovan. Za nepoštovanje ovog pravila kazne su rigorozne i iznose:
-Direktan Službeni rezultat u korist protivnika bilo da ste pobedili ili izgubili!
-Oduzima vam se automatski -2,5Miliona + svi bonusi i na njima -700k za službeni!
-Piše vam se izostanak u tom kolu ako ovo prekršite!
-
...
-
Evo vam tema za zamene ovde ih tražite i dogovarajte se o svemu bitno je samo da se nepiše službeni. Takodje ovde nas obavestite o istim. Ono što bih vam napomenuo što nekolicina vas već zna jeste da igrač ne sme biti iz iste lige kao vi znači ili iz druge ili ne sme da igra uopšte ligu. Naravno ne možete se igrati sa ovim i nije dozvoljeno više od 4 puta da vas neko menja. Vaša zamena nema pravo učestvovanja u bilo čemu osim u samom meču jedino ako mu vi date pravo na to ili odlazite na duže vreme ali o tome mene prvo morate obavestiti da razmotrim to.
-
Ovako u ovoj temi ćete moći da vidite svakog suspendovanog igrača pred početak istog kola istog je zabranjeno da koristite u tom kolu! Takodje taj igrač će vam biti prebačen u rezerni tim kako bi znali da je suspendovan. Za nepoštovanje ovog pravila kazne su rigorozne i iznose:
-Direktan Službeni rezultat u korist protivnika bilo da ste pobedili ili izgubili!
-Oduzima vam se automatski -2,5Miliona + svi bonusi i na njima -700k za službeni!
-Piše vam se izostanak u tom kolu ako ovo prekršite!
-
1. Kolo (6.7 - 8.7)
Aris - Vojvodina 2-2
Apoel - Viktoria Plzen 0-3
CFR Cluj - Steaua 1-0
Dinamo Bukurest - Rapid Bukurest 3-1
Hajduk Split - Maribor 3-2
2. Kolo (9.7 - 11.7)
Vojvodina - Maribor 0-2
Rapid Bukurest - Hajduk Split 1-4
Steaua - Dinamo Bukurest 1-2
Viktoria Plzen - CFR Cluj 0-1
Aris - Apoel 1-5
3. Kolo (12.7 - 14.7)
Apoel - Vojvodina 1-1
CFR Cluj - Aris 0-1
Dinamo Bukurest - Viktoria Plzen 3-1
Hajduk Split - Steaua 2-1
Maribor - Rapid Bukurest 0-4
4. Kolo (15.7 - 17.7)
Vojvodina - Rapid Bukurest 1-3
Steaua - Maribor 6-1
Viktoria Plzen - Hajduk Split 0-1
Aris - Dinamo Bukurest 0-7
Apoel - CFR Cluj 0-2
5. Kolo (18.7 - 20.7)
CFR Cluj - Vojvodina 2-2
Dinamo Bukurest - Apoel 2-2
Hajduk Split - Aris 3-0
Maribor - Viktoria Plzen 6-2
Rapid Bukurest - Steaua 1-2
6. Kolo (21.7 - 23.7)
Vojvodina - Steaua 1-1
Viktoria Plzen - Rapid Bukurest 2-2
Aris - Maribor 0-2
Apoel - Hajduk Split 0-1
CFR Cluj - Dinamo Bukurest 1-1
7. Kolo (24.7 - 26.7)
Dinamo Bukurest - Vojvodina 6:3
Hajduk Split - CFR Cluj 2-1
Maribor - Apoel 4-4
Rapid Bukurest - Aris 1-2
Steaua - Viktoria Plzen 0-3
8. Kolo (27.7 - 29.7)
Vojvodina - Viktoria Plzen 1-2
Aris - Steaua 0-3
Apoel - Rapid Bukurest 0-1
CFR Cluj - Maribor 0-1
Dinamo Bukurest - Hajduk Split 3-2
9. Kolo (30.7 - 1.8)
Hajduk Split - Vojvodina 0-1
Maribor - Dinamo Bukurest 1-5
Rapid Bukurest - CFR Cluj 0-2
Steaua - Apoel 5-2
Viktoria Plzen - Aris 4-1
10. Kolo (2.8 - 4.8)
Vojvodina - Aris 2-0
Viktoria Plzen - Apoel 4-1
Steaua - CFR Cluj 4-2
Rapid Bukurest - Dinamo Bukurest 2-1
Maribor - Hajduk Split 2-5
11. Kolo (5.8 - 7.8)
Maribor - Vojvodina 2-1
Hajduk Split - Rapid Bukurest 0-1
Dinamo Bukurest - Steaua 2-1
CFR Cluj - Viktoria Plzen 0-2
Apoel - Aris 1-2
12. Kolo (8.8 - 10.8)
Vojvodina - Apoel 0-1
Aris - CFR Cluj 1-2
Viktoria Plzen - Dinamo Bukurest 3-1
Steaua - Hajduk Split 1-0
Rapid Bukurest - Maribor 2-2
13. Kolo (11.8 - 13.8)
Rapid Bukurest - Vojvodina 0-0
Maribor - Steua 2-1
Hajduk Split -- Viktoria Plzen 3-0
Dinamo Bukurest - Aris 3-2
CFR Cluj - Apoel 0-6
14. Kolo (14.8 - 16.8)
Vojvodina - CFR Cluj 3-1
Apoel - Dinamo Bukurest 1-3
Aris - Hajduk Split 1-0
Viktoria Plzen - Maribor 2-1
Steua - Rapid Bukurest 2-2
15. Kolo (17.8 - 19.8)
Steaua - Vojvodina 2-1
Rapid Bukurest - Viktoria Plzen 3-3
Maribor - Aris 1-0
Hajduk Split - Apoel 0-0
Dinamo Bukurest - CFR Cluj 8-0
16. Kolo (20.8 - 22.8)
Vojvodina - Dinamo Bukurest 1-1
CFR Cluj - Hajduk Split 0-3 (sluzbeni)
Apoel - Maribor 0-3 (službeni)
Aris - Rapid Bukurest 2-0
Viktoria Plzen - Steaua 6-2
17. Kolo (23.8 - 25.8)
Viktoria Plzen - Vojvodina 2-2
Steaua - Aris 0-0
Rapid Bukurest - Apoel 1-1
Maribor - CFR Cluj 2-2
Hajduk Split - Dinamo Bukurest 4-2
18. Kolo (26.8 - 28.8)
Vojvodina - Hajduk Split 2-1
Dinamo Bukurest - Maribor 4-2
CFR Cluj - Rapid Bukurest 0-3 (sluzbeni)
Apoel - Steaua 1-5
Aris - Viktoria Plzen 0-5
19. Kolo (29.8 - 31.8)
Aris - Vojvodina 3-2
Apoel - Viktoria Plzen 2-4
CFR Cluj - Steaua 1-0
Dinamo Bukurest - Rapid Bukurest 2-3
Hajduk Split - Maribor 0-2
20. Kolo (1.9 - 3.9)
Vojvodina - Maribor 0-2
Rapid Bukurest - Hajduk Split 1-0
Steaua - Dinamo Bukurest 4-2
Viktoria Plzen - CFR Cluj 4-2
Aris - Apoel 0-3 (sluzbeni)
21. Kolo (4.9 - 6.9)
Apoel - Vojvodina 1-1
CFR Cluj - Aris 1-1
Dinamo Bukurest - Viktoria Plzen 2-1
Hajduk Split - Steaua 0-2
Maribor - Rapid Bukurest 1-1
22. Kolo (7.9 - 9.9)
Vojvodina - Rapid Bukurest 1-4
Steaua - Maribor 3-2
Viktoria Plzen - Hajduk Split 2-0
Aris - Dinamo Bukurest 1-0
Apoel - CFR Cluj 2-0
23. Kolo (10.9 - 12.9)
CFR Cluj - Vojvodina 2-1
Dinamo Bukurest - Apoel 0-1
Hajduk Split - Aris 3-0 (sluzbeni)
Maribor - Viktoria Plzen 2-3
Rapid Bukurest - Steaua 5-2
24. Kolo (13.9 - 15.9)
Vojvodina - Steaua 1-4
Viktoria Plzen - Rapid Bukurest 2-2
Aris - Maribor 0-3 (sluzbeni)
Apoel - Hajduk Split 1-1
CFR Cluj - Dinamo Bukurest 3-2
25. Kolo (16.9 - 18.9)
Dinamo Bukurest - Vojvodina 2-1
Hajduk Split - CFR Cluj 1-1
Maribor - Apoel 3-0 (Sluzbeni)
Rapid Bukurest - Aris 3-0 (Sluzbeni)
Steaua - Viktoria Plzen 3-2
26. Kolo (19.9 - 21.9)
Vojvodina - Viktoria Plzen 2-3
Aris - Steaua 0-3 (sluzbeni)
Apoel - Rapid Bukurest 0-3 (sluzbeni)
CFR Cluj - Maribor 1-1
Dinamo Bukurest - Hajduk Split 0-3 (sluzbeni)
27. Kolo (22.9 - 24.9)
Hajduk Split - Vojvodina
Maribor - Dinamo Bukurest
Rapid Bukurest - CFR Cluj
Steaua - Apoel
Viktoria Plzen - Aris
-
1. Kolo (6.7 - 8.7)
Aek Atina - Wisla Krakov 3-0
Bate Borisov - Sparta Prag 1-0
Bursa - Slovan Bratislava 4-2
Crvena Zvezda - Paok 2-1
Cska Sofia - Partizan 3-3
Dinamo Zagreb - Otelul 2-0
Lech Poznan - Litex 3-3
2. Kolo (9.7 - 11.7)
Wisla Krakov - Litex 2-2
Otelul - Lech Poznan 0-3
Partizan - Dinamo Zagreb 4-2
Paok - Cska Sofia 0-1
Slovan Bratislava - Crvena Zvezda 1-3
Sparta Prag - Bursa 1-1
Aek Atina - Bate Borisov 1-0
3. Kolo (12.7 - 14.7)
Bate Borisov - Wisla Krakov 0-0
Bursa - Aek Atina 1-1
Crvena Zvezda - Sparta Prag 4-2
Cska Sofia - Slovan Bratislava 3-2
Dinamo Zagreb - Paok 2-1
Lech Poznan - Partizan 4-2
Litex - Otelul 1-0
4. Kolo (15.7 - 17.7)
Wisla Krakov - Otelul 2-0
Partizan - Litex 1-2
Paok - Lech 1-1
Slovan Bratislava - Dinamo Zagreb 2-2
Sparta Prag - Cska Sofia 5-1
Aek Atina - Crvena Zvezda 1-2
Bate Borisov - Bursa 4-2
5. Kolo (18.7 - 20.7)
Bursa - Wisla Krakov 2-1
Crvena Zvezda - Bate Borisov 2-1
Cska Sofia - Aek Atina 2-3
Dinamo Zagreb - Sparta Prag 2-4
Lech Poznan - Slovan Bratislava 4-2
Litex - Paok 1-1
Otelul - Partizan 0-1
6. Kolo (21.7 - 23.7)
Wisla Krakov - Partizan 2-1
Paok - Otelul 4-3
Slovan Bratislava - Litex 2-0
Sparta Prag - Lech Poznan 4-2
Aek Atina - Dinamo Zagreb 1-2
Aek Atina - Dinamo Zagreb 1-2
Bursa - Crvena Zvezda 3-3
7. Kolo (24.7 - 26.7)
Crvena Zvezda - Wisla Krakov 2-1
Cska Sofia - Bursa 1-2
Dinamo Zagreb - Bate Borisov 4-2
Lech Poznan - Aek Atina 0-0
Litex - Sparta Prag 2-3
Otelul - Slovan Bratislava 1-6
Partizan - Paok 3-4
8. Kolo (27.7 - 29.7)
Wisla Krakov - Paok 2-1
Slovan Bratislava - Partizan 1-1
Sparta Prag - Otelul 5-0
Aek Atina - Litex 3-2
Bate Borisov - Lech Poznan 5-2
Bursa - Dinamo Zagreb 1-2
Crvena Zvezda - Cska Sofija 3-1
9. Kolo (30.7 - 1.8)
Cska Sofia - Wisla Krakov 2-3
Dinamo Zagreb - Crvena Zvezda 0-3
Lech Poznan - Bursa 2-2
Litex - Bate Borisov 2-3
Otelul - Aek Atina 4-0
Partizan - Sparta Prag 2-6
Paok - Slovan Bratislava 2-0
10. Kolo (2.8 - 4.8)
Wisla Krakow - Slovan Bratislava 2-0
Sparta Prag - Paok Solun 4-0
Aek Atina - Partizan Beograd 2-0
Bate Borisov - Otelul 3-0
Bursa - Litex 1-3
Crvena Zvezda - Lech Poznan 2-2
Cska Sofia - Dinamo Zagreb 2-0
11. Kolo (5.8 - 7.8)
Dinamo Zagreb - Wisla Krakov 0-3 (službeni)
Lech Poznan - Cska Sofia 2-0
Litex - Crvena Zvezda 1-1
Otelul - Bursa 0-1
Partizan - Bate Borisov 4-0
PAOK - Aek Atina 3-0 (službeni)
Slovan Bratislava - Sparta Prag 1-3
12. Kolo (8.8 - 10.8)
Wisla Krakov - Sparta Prag 1-3
Aek Atina - Slovan Bratislava 1-0
Bate Borisov - Paok 2-1
Bursa - Partizan 2-2
Crvena Zvezda - Otelul 2-1
Cska Sofia - Litex 0-0
Dinamo Zagreb - Lech Poznan 4-0
13. Kolo (11.8 - 13.8)
Lech Poznan - Wisla Krakov 0-1
Litex - Dinamo Zagreb 3:0
Otelul - Cska Sofia 1-0
Partizan - Crvena Zvezda 1-3
Paok - Bursa 3-2
Slovan Bratislava - Bate Borisov 0-2
Sparta Prag - Aek Atina 5-1
14. Kolo (14.8 - 16.8)
Wisla Krakov - Aek Atina 0-1
Sparta Prag - Bate Borisov 1-3
Slovan Bratislava - Bursa 1-1
PAOK - Crvena Zvezda 1-2
Partizan - Cska Sofia 2-0
Otelul - Dinamo Zagreb 2-2
Litex - Lech Poznan 0-3
15. Kolo (17.8 - 19.8)
Litex - Wisla Krakov 2-1
Lech Poznan - Otelul 5-3
Dinamo Zagreb - Partizan 4-0
Cska Sofia - Paok 1-1
Crvena Zvezda - Slovan Bratislava 3-2
Bursa - Sparta Prag 0-5
Bate Borisov - Aek Atina 1-1
16. Kolo (20.8 - 22.8)
Wisla Krakov - Bate Borisov 1-1
Aek Atina - Bursa 3-3
Sparta Prag - Crvena Zvezda 2-3
Slovan Bratislava - Cska Sofia 1-0
Paok - Dinamo Zagreb 0-2
Partizan - Lech Poznan 1-1
Otelul - Litex 0-2
17. Kolo (23.8 - 25.8)
Otelul - Wisla Krakov 1-1
Litex - Partizan 3-0
Lech Poznan - Paok 5-1
Dinamo Zagreb - Slovan Bratislava 1-0
Cska Sofia - Sparta Prag 2-3
Crvena Zvezda - Aek Atina 5-2
Bursa - Bate 2-3
18. Kolo (26.8 - 28.8)
Wisla Krakov - Bursa 2-3
Bate Borisov - Crvena Zvezda 2-0
Aek Atina - Cska Sofia 4-2
Sparta Prag - Dinamo Zagreb 5-1
Slovan Bratislava - Lech Poznan 1-2
Paok - Litex 1-2
Partizan - Otelul 3-0
19. Kolo (29.8 - 31.8)
Partizan - Wisla Krakov 6-2
Otelul - Paok 1-1
Litex - Slovan Bratislava 3-1
Lech Poznan - Sparta Prag 1-1
Dinamo Zagreb - Aek Atina 3-1
Cska Sofia - Bate Borisov 2-0
Crvena Zvezda - Bursa 4-3
20. Kolo (1.9 - 3.9)
Wisla Krakov - Crvena Zvezda 0-3 (službeni)
Bursa - Cska Sofia 3-5
Bate Borisov - Dinamo Zagreb 2-2
Aek Atina - Lech Poznan 1-3
Sparta Prag - Litex 8-2
Slovan Bratislava - Otelul 0-3
Paok - Partizan 2-2
21. Kolo (4.9 - 6.9)
Paok - Wisla Krakov 2-2
Partizan - Slovan Bratislava 1-0
Otelul - Sparta Prag 0-3 (službeni)
Litex - Aek Atina 2-4
Lech Poznan - Bate Borisov 4-5
Dinamo Zagreb - Bursa 2-0
Cska Sofia - Crvema Zvezda 1-3
22. Kolo (7.9 - 9.9)
Wisla Krakov - Cska Sofia 2-1
Crvena Zvezda - Dinamo Zagreb 1-2
Bursa - Lech Poznan 3-3
Bate Borisov - Litex 3-3
Aek - Otelul 0:0* bez bodova
Sparta Prag - Partizan 3-3
Slovan Bratislava - Paok 1-2
23. Kolo (10.9 - 12.9)
Slovan Bratislava - Wisla Krakov 0-1
Lech - Crvena Zvezda 0-5
Partizan - Aek Atina 3-0
Otelul - Bate Borisov 0-2
Litex - Bursa 4-2
Paok - Sparta Prag 2-4
Dinamo Zagerb - Cska Sofia 1-0
24. Kolo (13.9 - 15.9)
Wisla Krakov - Dinamo Zagreb 3-0 (službeni)
Cska Sofia - Lech Poznan 2-1
Crvena Zvezda - Litex 5-2
Bursa - Otelul 0-0
Bate Borisov - Partizan 2-3
Aek Atina - Paok 2-0
Sparta Prag - Slovan Bratisalva 6-1
25. Kolo (16.9 - 18.9)
Sparta Prag - Wisla Krakov 2-1
Slovan Bratislava - Aek Atina 3-0 (Sluzbeni)
Paok - Bate Borisov 3-1
Partizan - Bursa 7-2
Otelul - Crvena Zvezda 0-4
Litex - Cska Sofia 3-2
Lech Poznan - Dinamo Zagreb 4-2
26. Kolo (19.9 - 21.9)
Wisla Krakov - Lech Poznan 1-4
DInamo Zagreb - Litex 3-0
Cska Sofia - Otelul 4-1
Bursa - Paok 2-3
Bate Borisov - Slovan Bratislava 5-2
Aek Atina - Sparta Prag 0-3 (službeni)
Crvena Zvezda - Partizan 0-0
-
Ovo je predsezonski sredice se za 1 kolo
-
Od pocetka drafta sam znao da mi ostaje golman
- 1
-
-
Novi menadzer Bate Borisova je M15k3.Brat srecno u Ligi i da imas puno uspeha sa Bate
- 1
-
Ako hoce neko da zameni klub iz Druge Lige i predje u Prvu neka mi se javi na pp do 20h
-
Dobrodosao I da te vidimo uskoro u onlajnu
-
Sta li bre napraviste pa uzimate po 30M na raskide o.O
-
Hvala svima Sl sezone dupla kruna
-
Ejj Stojke je veoma odlican golman mnogo mnogo puta me je izvuko a i ima jos da se trenira + dobio 4M 100% se nece pokajati sto ga je uzeo A sta ja da kazem za Romera
-
Šta je ovo, uzimaš neproverene igrače?
Ko uzima neproverene ?? Moja skaut sluzba nikad ne gresi
1. Kolo: Crvena Zvezda - Paok
in Odigrani Mečevi
Posted
Ovde se dogovarajte o svemu, a ss-ove postavljajte
ovdeU temi gde ostavljate slike odigranih utakmica, obavezno ostavite i sliku analize meča (ocene, povrede, izmene, kartoni itd... ).
Save za 1. kolo Trece Sezone:
Glavna Tema od sejva: