Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Summer Update By Fm Balkan Research Team


prodo
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jel zapata stavljen u milan , i bil mi neko mogo napravit udate cassano u inter razmijena pazzini u milan plus 7 mil , mesbah na posdbi u palermo za 1 mil s mogucnost otkupa za 3 mil . hvala unaprijed :)

Edited by pato
Link to comment
Share on other sites

Alo drugovi, taman sam naišo na vaš updajt i registrirao sam se da ga downloadam jer mi se čini vrlo kvalitetnim, ali imam problem prilikom stavljanja istog. Naime ja nemam datoteku editor data tamo gdje kažete da je ima u početnom postu, pa me zanima gdje staviti update.

 

Hvala vam puno unaprijed.

Edited by Pizdek
Link to comment
Share on other sites

Imam jednu opasku vezanu za ovaj Summer Update. Neznam je li problem u mojoj igrici, ali Npower Championship ima samo 18 kola kad ukljucim ovaj database, klubovi iz Npower League 1 ne napreduju u Championship, kao ni iz Championshipa u Premier League. Ja sam konkretno odigrao jednu sezonu s Crewe Alexandrom i zavrsio drugi u prvenstvu i trebao biti promoviran u Championship, ali meni dani prolaze a prvenstvo ne krece. Deveti je mjesec i prvenstvo je trebalo poceti pocetkom osmog. Neznam je li netko provjeravao tu ligu i u cemu bi tocno mogao biti problem

Link to comment
Share on other sites

Da li ce biti promenjeno da Ruska liga pocinje od Jula,kao i sve lige ili ce ostati ovako kako je ? Posto ima dosta ljudi koji bi hteli igrati Rusku ligu,al ne igraju je bas zbog tog razloga ...

Link to comment
Share on other sites

Da li ce biti promenjeno da Ruska liga pocinje od Jula,kao i sve lige ili ce ostati ovako kako je ? Posto ima dosta ljudi koji bi hteli igrati Rusku ligu,al ne igraju je bas zbog tog razloga ...

Nece, ali imas na forumu da skines Rusku ligu sa tim novim pravilima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A sta tacno da se popravi ?

a neznam u cemu je problem,ja udem i druga engleska liga kad se pogleda pod fixtures nekog kluba,oni igraju 18 tekmi kroz cijelu sezonu...sezona zavrsi i nitko ne napreduje iz liga niti ispada te nova sezona jednostavno ne pocne,vrijeme ide,dani prolaze ali se liga ne igra,niti jedna utakmica,pa pretpostavljam da je netko u database nesto slucajno napravio sto nije trebao,neznam samo kazem...probaj samo uc sa nekim klubom u championshipu i pogledaj kolko utakmica igra klub u prvoj sezoni...trebo bi igrat 46 a igra 18

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |