Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Treneri/scouti/ass.manageri


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala ljudi zaista sam bio u nedoumici mom asistentu se zavrsava ugovor za 2 meseca pa reko da odmah odredim metu uz to moram da naznacim da su mu media osobine evasive,plays mind games,reserved sto mi se cini kao opasna kombinacija. :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
koji si klub,ako si neki jači dovedi za assa jasona kidda iz citiya(znam da je Kidd a nisam siguran da je Jason),na konferenicijama je dobar,odlično stavlja opp inst ali pazite zavisi kako kod kog,kod mog rođaka je kanta živa a kod mene je  :cast: :cast: :cast:
Link to comment
Share on other sites

:bo: :bo:  Da vas pitam svi koji znaju nesto o menageru znaju i ovo pitanje..

Kako se dobija vise svote novca za trenera..tj kako da ponudim nekom treneru vise nego sto mogu da se povecaju pare..

na primer : Lothar Matthaus ima platu 4.000 i sad to je najvise sto ja imam za nejga kako da povecam ili da dobijam vise para za njega da mu stavim platu npr 6000? 

I kako da ja sam sebi trazim nov ugovor ili kako da povecam ili da trazim vise para za mene?

Kako da dam ostavku?

Link to comment
Share on other sites

Ostavku daješ tako što odeš svoje ime primjer ono gdje ideš da kupiš igrača pa gdje stoji Player Search ideš u options i odeš u Resign,sam sebi ne moš tražit novi ugovor jer uvijek na pred početak sezone oni tebi nude ugovor i ti tu tražiš koju ćeš platu.A za to prvo ne vjerujem da može  :bo:
Link to comment
Share on other sites

:bo: :bo:  Da vas pitam svi koji znaju nesto o menageru znaju i ovo pitanje..

Kako se dobija vise svote novca za trenera..tj kako da ponudim nekom treneru vise nego sto mogu da se povecaju pare..

na primer : Lothar Matthaus ima platu 4.000 i sad to je najvise sto ja imam za nejga kako da povecam ili da dobijam vise para za njega da mu stavim platu npr 6000?

I kako da ja sam sebi trazim nov ugovor ili kako da povecam ili da trazim vise para za mene?

Kako da dam ostavku?

ovaj prvi dio..plaće za trenere i to..mislim da ti to ovisi o buđetu koji imaš..kao i kod dovođenja igrača..čim je veći buđet plaća, više ćeš moći ponuditi..što više napreduješ sa nekim klubom, više para ćeš dobivati i moći ćeš dati veće plaće..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |