Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Izazov Karijera


Dino151
 Share

Recommended Posts

Jasna su pravila:

 

Vi koji nemate inspiraciju s kojim klubom igrati,od sada tim nastavljen od moderatora ovog dijela bira za vas klub.

U ovom temi se možete prijaviti za izazov.

 

Nagrade će biti 10 pohvala + ako dobijete išta posebno,+ trofej u profil.

Ciljeve će vam postavljati naš tim,s time će te dobiti i bodove,odnosno nagrade.

 

Za one koji počnu za brzo odustanu,više nema ovoga. plus,oduzeti će vam se 5 pohvala.

 

Sretno svima.

Edited by Dino151
Link to comment
Share on other sites

iiii posle dugo vremena se vracam i ja na forum ... imao sam neke obaveze , a karijeru sa partizanom sam otisao mnogo daleko do 2025 i ostvario neverovatne rezultate , tako da sada sam dosao i opet krecem sa managerom i zelim da se prijavim za ovaj izazov :)

Link to comment
Share on other sites

Samo gde se stavljaju slike :) to sam zaboravio da pitam i naravno prihvatam izazov !!! :D

 

i el moze neko neki skin zanimljiv da mi pusti u inbox jer nemam pojma koji skin da stavim vise ... bio bih vam zahvalan pozdrav :)

Edited by Keot
Link to comment
Share on other sites

Samo gde se stavljaju slike :) to sam zaboravio da pitam i naravno prihvatam izazov !!! :D

 

i el moze neko neki skin zanimljiv da mi pusti u inbox jer nemam pojma koji skin da stavim vise ... bio bih vam zahvalan pozdrav :)

 

http://www.fm-balkan.com/forum/forum/432-karijera/ otvori novu temu i piši karijeru,naslov neka bude tipa ovo "Lechia Gdansk - Izazov"..

 

P.S. Uskoro ću ti poslati dva skina koja sam ja mijenjao,odlični ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |