Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Sta Bi Htjeli Vidjeti U Fm13


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dakle, jednostavno, sta bi htjeli vidjeti u sljedecem FM?

Ja bih volio da se smanji kvalitet regena, da team talk bude bolje odradjen, jer se ne vidi zasto je neki igrac 'pao'. Te da se pres konferencije unaprijede, bar jedno 1000 pitanja da ubace, bilo bi zanimljivo. Cak bi volio da ubace jos vise opcija za prepucavanje sa menadzerima drugih timova.

Link to comment
Share on other sites

Da mozes potpisati ugovor sa igracem na sest meseci, sta ce mi za celu godinu, pa ne mogu da ga prodam,a ovako bi posluzio takav ugovor, ako je neki igrac povredjen, pa taman da zakrpi dok se ovaj ne oporavi.

Da u Engleskoj mozes kupiti bilo kojeg stranca, pa dok ne dobije radnu dozvolu, da ode na pozajmicu negde...

Da se igracima ne menjaju instrukcije. Npr. hocu da mi menjaju strane dva krilna igraca, ali imaju razlicite instrukcije, Necu ovaj sto prelazi sa desne na levu stranu da ima instrukcije za levog. :/

Da mozes igracu iako nije stavljen u prvih 11, staviti instrukcije pre meca.

Ako se setim jos necega, napisacu.

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Da se poboljsa ME! .. Da posao managera bude poput "real life", dobijas platu, npr njom mozes da kupis nekog igraca ili tako nesto ...

 

Nastavice se ...

Link to comment
Share on other sites

To onda vise ne bi bio menadzer, nego urbana igrica...

Da mogu da kaznim igraca oduzimanjem plate, za nepostovanje menadzera, tj. nas :D, pa nek proba da mi udari kontru.

Link to comment
Share on other sites

prvo i osnovno, da naprave igru kojoj neće tribat 6987543 patcha za stabilan rad nego eventualno 2 patcha sa kojima bi se pokrile ispravke pogrešaka i transferi

 

sve ostalo su sitnice...

advanced editor kao dio regularnog editora

u editoru da kad se unose ocjene igrača editor sam kalkulira i prikazuje CA da se ne mora nagađati

slabiji regeni

opcija za predložit specifičan tim za affiliation, suradnju i sl.

mogućnost određivanja geografskog područja na kojemu bi se odradile zimske ili ljetne pripreme u trajanju od xy dana

lakši prolaz liječničkog pregleda (da se ne događa da ne mogu potpisat igrača koji 31.8. ima ozljedu još 3 tjedna)

 

al opet kažem dao Bog da ulože napore u stabilnu i realnu igru, a ostalo se istrpi nekako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imaju ali najprije izbace igru u kojoj sezonu u bilo kojoj ligi možeš završiti bez poraza bez po muke (još su prije toga i demo imali), kasnije izbace patch u kojem grčku ligu ukenjaju... da ne govorim o prošlogodišnjem čekanju patcha sa zimskim transferima skoro do 4. mjeseca, problema sa pretjeranim ozljedama i sl. čovik se zapita šta ustvari tamo rade. a već 2-3 serijala imaš iste igrače sa krivim pozicijama i sl. znači na stranu uređivanje baze (posao researchera) ali u segmentu koji bi očito jedini trebali unaprijeđivati rade previše grešaka. počneš save kojem se misliš posvetit, kad za 3 dana isprika, nevalja ovo-ono, evo novi patch. a pretendiraju na neko veliko povećanje prodaje igre... srića njihova pa im igra ustvari i nema alternative jer je konkurencija nikakva

Link to comment
Share on other sites

Ma stadioni su ok, nego bilo bi dobro da ubace u instructions(pored quick tactics), menjanje tempa, a ne da moram da udjem u taktike i izmene da bi smanjio ili povecao tempo.

Link to comment
Share on other sites

slažem se, ali još jedna novina koju bi voljeli vidjet možda svi ili samo ja da u nekim ligama dok navijače prave "sranja" da bude klub kažnjen neigranjem pred navijačima od tog do tog vremena i da bude novčanih kazni zbog kojeg bi se igra zakomplicirala i bilo bi teže voditi ekipu pred praznim tribinama. i da se u ME vidi trener kako vodi ekipu a ne samo igraći sa klupe jer izgleda da sam ja trener a nema me ni na jednoj utakmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da neces mozda, da ti navijaci ulecu u teren, i prevaspitavaju igrace, pi*** jedne pa udri.

Malo je sto u realnom zivotu ne mogu u evropskim utakmicama da vidim baklje , zbog divljaka(kod nas) i zbog uefe, sad i to jos fali u menadzeru.

Treba da ubace, kad se na nekom mecu obezbedi titula ceo stadion da gori od baklji. :D I zvukove petardi ali samo za one zemlje gde je to "normalno"(Balkan,Juzna Amerika...). :D

Link to comment
Share on other sites

Da neces mozda, da ti navijaci ulecu u teren, i prevaspitavaju igrace, pi*** jedne pa udri.

Malo je sto u realnom zivotu ne mogu u evropskim utakmicama da vidim baklje , zbog divljaka(kod nas) i zbog uefe, sad i to jos fali u menadzeru.

Treba da ubace, kad se na nekom mecu obezbedi titula ceo stadion da gori od baklji. :D I zvukove petardi ali samo za one zemlje gde je to "normalno"(Balkan,Juzna Amerika...). :D

 

 

 

 

 

To sam i mislio ;)

Link to comment
Share on other sites

Eh da,zaboravio sam reći...Volio bi da se uvede pravilo da se na presice mora ići,tj. na presice u Europi kao što i je i da npr. ne možeš sve dati asistentu i da se doda pun ku*** pitanja i odgovora,a ne nakon 5-6 presica znam sve napamet ;)

Link to comment
Share on other sites

A jesi ga Skipper skratio,teško će biti to izabrat od ovoliko promjena..Evo moje tri

 

1. Da se smanje kvalitete regena i newgena

2. Da se poboljšaju pres konferencije,znači ovo gore što sam napisao

3. I da se poboljšaju opcije,tj. instrukcije koje dajemo igračima,moral i slično

Link to comment
Share on other sites

Ma neću da pravim akketu. Jednostavno ću pregledati postove i odabrati 3 opcije koje su članovi najviše tražili.

A jesi ga Skipper skratio,teško će biti to izabrat od ovoliko promjena..Evo moje tri

Pa bolje da od 3 predloga ubace 1 u igu nego da od 103 ne ubace nijedan :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |