Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Ovo NIJE moguće


Joso1000
 Share

Recommended Posts

Ovo što se meni događa je rekord u povijesti svih baksuza. Krenuo sam sa Monacom igrati i kod kuće imam sve pobjede uz samo 2 primljena gola dok je u gostima horor. Momčad kao da je neka druga kad ode u goste a golman kao da se pretvori u poluamatera. Imam u gostima 1 nerješen rezultat i 5 poraza uz nula pobjeda. Ev npr sada sam izgubio od Chaterouxa 6:2 koji je imao 6 udaraca u okvir gola!!! Taj isti klub je u prethodne 3 utakmice popio 11 golova i zabio samo 4 dok je odjednom protiv mene postao super precizan i uvailo mi 6 komada. A to je bio samo primjer Nije bolje ni s drugim momčadima, što sam veći favorit to gubim s većom razlikom. 90 % udaraca u okvir moga gola od svih tekmi u gostima su bili golovi. Evo par slika za primjer onoga što govorim.

 

http://s1254.photobucket.com/albums/hh618/Joso1000/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nemoj igrat sa istom taktikom doma i u gostima, jer ocito ne funkcionira kako treba u gostima.

Pokusaj u gostima malo zatvorenije i na kontre igrat pa vidi kako to funkcionira.

 

A mogao si i postavit sliku taktike + TI.

Link to comment
Share on other sites

Tako brz tempo i time wasting na 50% baš i ne idu zajedno. Ne možeš ti igrat brzo i zadržavat vrijeme istodobno. A čini mi se i da s obzirom na to da igraš dosta široko, ostaje previše prostora u sredini pa probaj MC i DMC stavit na MCL i DMCR ili obratno, ovisi koja im je noga bolja. Tako će ti njih dvojica malo više prostora pokrivat, pa vidi kako to funkcionira.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |