Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Što nikada ne raditi u taktičkom smislu?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Protiv jacih timova kada gubis nikako ici na overload.Moze se desiti da te usere pa da ih stignes ali se u vecini slucajeva desi da primis jos par komada.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Overload je ocajnicki potez, i tesko se moze isplatiti protiv jacih timova. Npr ja sam se prevario jednom, u 1\16 finala nekadasnjeg UEFA kupa kada sam sa Zvezdom vodio protiv Benfice (do tada sam igrao na control) i kada sam promenio na cautious (75mint) primio sam 2 gola, igraci nisu mogli da se sastave sto se kaze... Jednostavno ceo mec igras na jedan nacin i na kraju menjas, tesko prodje. Mozes kroz touchline da dobijes slican efekat. Mada mislim da je kljucno bilo to sto nisam imao nijednu rezevnu taktiku sa counter strategijom pa im je taj nacin igranja nepoznat.

Zakljucak: Nikada u kljucnim momentima meceva ne menjaj taktiku ako ti ta koju stavljas za novu nije jako dobro uigrana, pogotovo u zadnjih pola sata!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

sve zavisi o postave i taktike koju igraš tako da je kod tebe drukčije kod mene drukčije...ja rađe stavim control,take a breath i waste time rijeđe u offline jer uvijek igram za zabijanje ,ali u onlineu da...

Link to comment
Share on other sites

nikada ne igrati bez golmana, ne pali! :P

 

malo zdravog razuma unijeti u instrukcije i to bi bilo to, da se ne kombinuju, kao sto Tic rece, rigid i more roaming, attack i stand off, kao i man mark sa ofsajdima i kontrama, defanzivna igra i wide...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |