Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Stara garda ili novi treneri?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Vaše mišljenje,dali više vjerujete staroj gardi,ili mislite da su novi treneri bolji?

U ovo pitanje utječe vaše mišljenje koliko igračka karijera pomaže u trenerskoj,i dali je presudna?

Istaknite nam par trenera za kojih mislite da će postati legende?..Tko će po vašem mišljenju zamjeniti stare lisce SAF-a ili Wengera,kada za to dođe vrijeme?

Link to comment
Share on other sites

Nemam mnogo da kazem sem da se nadam da ce David Moyes nasljediti Fergusona na klupi. Mnogo mi se svijda njegov nacin rada i slican je Fergusonu. Ja sam uvijek bio za staru gardu i smatram da su mnogo bolji od danasnjih 'novih' trenera. To je vecinom zbog njihovog iskustva. Pogledajte samo Wengera, Bielsu, Fergusona, Capella, Lippija... izvinjavam se ako sam nekog zaboravio..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda Mourinho nema godina kao i ovi,ali ima mnogo iskustva kod trenerstva upravo zbog toga jer je vodio mnoge klubove i tako stjecani znanje kao npr. o igri na 'Otoku' koja sigurno nije ista kao i Španjolski nogomet ili čak Talijanski koji nema veze s ovim...uvijek sam preferirao starije trenere upravo zbog ovoga,ali ipak ne one koji cijeli svoj život provedu u jednom klubu već one koji mjenjaju i igraju različite stilove igre...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja priznajem samo Gusa Hidinka i po meni je najbolji uspesi sa Korejom i PSV-om dovoljno govore...

 

Ali imaju šanse par trenera da postanu zaista odlični kao što su:

 

1.Blan

2.Konte

3.Dešamp

5,Pa i Boaš ( koga je pojeo pritisak i očekivanja po meni kao i nedostatak iskustva.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igracka karijera nikako nije presudna da bi neko postao dobar trener. Imate tu mali milion primera, pa evo samo uporediti igre Partizana pod Jokanovicem, a uporediti pod Stanojevicem - nebo i zemlja. Inace sam uvek za nove, mlade trenere.

Link to comment
Share on other sites

Ja priznajem samo Gusa Hidinka i po meni je najbolji uspesi sa Korejom i PSV-om dovoljno govore...

 

Ali imaju šanse par trenera da postanu zaista odlični kao što su:

 

1.Blan

2.Konte

3.Dešamp

5,Pa i Boaš ( koga je pojeo pritisak i očekivanja po meni kao i nedostatak iskustva.)

A ne priznajes Fergija koji je sa Aberdeenom osvojio sve zivo ?

Link to comment
Share on other sites

Isto je kao i sa igračima, samo što treneri puno dulje peku zanat. Stari je bolji od mladog, ali forsiranje mladog trenera je kao glasanje za stranku umirovljenika - ulaganje u budućnost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

najbolji trener za drzanje ritma u utakmici i koji zan dosta o taktici i o rotaciji igraca je JOAKIM LEV * trener nemacke*

trenr koji najvise ima iskustva sa igracima poreklom iz afrike koji dolaze u francusku na nekoliko godina kaljenja kojis e kasnije kao ne skupi igraci prosledjuju u FC ARSENAL JE doktor fudbala WENGER ARSEN

trenr koji dosta sakuplja igrace iz jedne drzave koji ume da barata sa posedom lopte u nogama cuvenoj barsinoj taktici * TIK TAK* koja je fascunirala u svetu fudbala JE pep gvardijola.

svakako vrednuju se trener onaj koji daje dos ta prilike maldim igracim tj neafirmisanim za evro takmicenja kao sto je Luis van gaal dao prilike MILERU, BATSTUBERU, KROSU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |