Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Mjenjanje pozicija


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ja inace volim kombilcirati igru i stavljati razne stvari,i pokusavati nesto novo.

 

Vertonghen je igrao sve pozicije mislim,od stopera do napadaca,Eriksen igrao lijevo krilo,Koby desno,Siem de Jong sve ofanzivne.Nordvelt stopera,Van de Wiel krilo.

U Dinamu,Tomecak je igrao spicu.

 

Kod mene obavezno zadnji vezni ovisno o nogi morat znat igrat beka,ovisno o roli stopera ili centralnog.Bek mora znati igrat obe pozicije,ako je stoper nizi beka,cijenim igrace veznog reda koji mogu pokriti vise pozicija,tipa Siem u Ajaxu.

Napadac ako je brz igra krilo,a visoke target mane ne preferiram,igrac tehnickih mogucnosti igra spicu povucenu,tako da nekada uopce ne igram sa napadacem,i tako.

Link to comment
Share on other sites

Tako nekako, i ja preferiram igrace koji igraju vise pozicija. Obavezno jedan bek u timu mora igrati i lijevog i desnog beka, zadnji vezni stopera, i jedan stoper igrati beka, zavisno od toga gdje mi fali bek. Jedino sto ne mjenjam jeste napadac. Glavni. On je uvijek spica i nije fleksibilan po tom pitanju. Deep ly. forward ili Complete forward uvijek. Rijeeetko kad target man ili poacher a da su sami u napadu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zanimljivo :)

 

NIkad mi na pamet nije pala ideja da recimo DC pokusavam istrenirati na FC nekako mi jee to malo nerealno ali vidim da u nekim slucajevima uspjeva .

Puno puta recimo uspjeva kada lijevaka koji recimo igra AML istrenirate i na AMR s tim sam do sada imao najbolje iskustva .

 

Sto se tice treniranja mladih zvijezda i njihovih novih pozicija najbolje je to ucinit dok su sto mladi sami trebate predpostaviti za koju su poziciju njegove ocjene dobre recimo ako je nekome pozicija MC a on sada ima jako los passing,creativity i ostale atribute koji su potrebni a ima dobar crossin,pace i druge atribute koji su potrebni za bocne pozicije treba ga se istrenirati .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zato sto ta pozicija zahtijeva iskustvo i kvalitete za igranje na njoj.Gerrard je borben igrac ali defanzivno i nije tako dobar.Vise je kompletan igrac a takvi su za samu sredinu terena,gdje i igra.Osim toga,u tridesetim godinama se u nogometu sporije uci,pogotovo tako zahtjevna rola...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |