Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača.


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 525
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba mi jedan mlad spic kreativan do nekih 30 miliona !

pa sta preporucujete?

ne znam dal je jovetic u redu.ili da sacekam koju godinu da se celici tamo u fiorentini

 

mozes slobodno jovetiča uzet,odmah če ti razarat u bilo kojem klubu

 

ili probaj Keirrison-a

Link to comment
Share on other sites

Treba mi jedan mlad spic kreativan do nekih 30 miliona !

pa sta preporucujete?

ne znam dal je jovetic u redu.ili da sacekam koju godinu da se celici tamo u fiorentini

mozda giovinco koji moze igrati napadaca...??

 

mozes slobodno jovetiča uzet,odmah če ti razarat u bilo kojem klubu

 

ili probaj Keirrison-a

Link to comment
Share on other sites

Preporucite mi neke igrace za Mancster city.

 

Ajmo od početka,najbolji golman ti je Shay Given on je dobar ali trebati neka klasa(Akinfeev,Madanda)

za stopere imas Kolo Toure-a i Richards-a...i az backup moze posluziti lescott.za bekove kupi nekoga tipa Srna i Vargas.

Sredina:

Gareth Barry je jedan od najboljih veznih igrača,odličnog pasa i velike pribranosti u igri. Odličan u jedanaestercima i sjajnog prvog dodira.jos imas u vezi micahel johnsona i irelanda oba su veliki talenti i imaju solidne ocjene.ako zelis mozes kupit nekakvog vezistu tipa hamsika ili VdV-a.Na krilima ako zelis mozes stavit robinha jer imas dovoljno dobre igrače za napad,a na drugom krilu imas shaun wright phillips-a koji po meni na ovom manageru nije nesto i mozes kupit recimo Cazorlu.U napadu imas adebayora i teveza i tu si dobro pokriven

Link to comment
Share on other sites

Iako sam igrao sa M.city na kraju sam se odlucio za Bayer Leverkuzen iz Nemacke.Preporucite mi neke igrace za njih, budzet mi je 5 miliona.

imas anderson cueto meni u pfc razbija ali u pfc neznam za leverkuzen. imas na free amusan koji sve lomi pred sobom.toliko od mene nadam se da sam pomogao.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |